Евтините неща, от които сме доволни - 9

  • 106 232
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Препоръчайте ми крем за крака.Сега ползвам крема с шеа на Ейвън,много добре хидратира и стъпалата стават копринени,но не понасям миризмата му  Sick .
Аз съм доволна от крема на Арома грийнлайн с мента - стъпалата наистина стават много меки и мирише на свежо.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Препоръчайте ми крем за крака.Сега ползвам крема с шеа на Ейвън,много добре хидратира и стъпалата стават копринени,но не понасям миризмата му  Sick .
Аз съм доволна от крема на Арома грийнлайн с мента - стъпалата наистина стават много меки и мирише на свежо.

и аз ползвам същия, даже май в по-предни теми го хвалех.

# 722
  • Мнения: 371
Ама ли спрей против изпотяване от тази серия на Арома?  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 169
Момичета, предложете ми евтин крем за лице. Моята кожа е суха, но не искам тежък крем, а лек по-скоро.  Heart Eyes

# 724
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Момичета, предложете ми евтин крем за лице. Моята кожа е суха, но не искам тежък крем, а лек по-скоро.  Heart Eyes

харесвам кремовете от Лидл - ползвала съм 3 различни, в момента пак си купих от там  - дневен с Q+.

 има един хидратиращ, в синя опаковка, също е добър - не помня точна цена, но някъде около 3.19 лв

# 725
  • София
  • Мнения: 38 711
Някой може ли да ми даде мнение за кремовете от новата серия на Дева - във флакончетата?

# 726
  • Мнения: 1 001
Здравейте момичета, за много години  Hug

Бихте ли ми препоръчали хубав дегримьор за очи?
Благодаря

Смеси в някакво шишенце равни части масло от жожоба и розова вода и става чудесен двуфазен дегримьор за очи. Peace Ако не се лъжа сваляше и водоустойчив грим... забравила съм вече, отдавна не съм го правила.  Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 547
Здравейте момичета, за много години  Hug

Бихте ли ми препоръчали хубав дегримьор за очи?
Благодаря

Смеси в някакво шишенце равни части масло от жожоба и розова вода и става чудесен двуфазен дегримьор за очи. Peace Ако не се лъжа сваляше и водоустойчив грим... забравила съм вече, отдавна не съм го правила.  Peace
подкрепям Peace
сваля ми много лесно и най-тежките спирали без да ми щипе на очите; от 3 години само това ползвам за очи; докато разните измивни пяни винаги ми остава някъде малко черно за доизчистване Peace

# 728
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Препоръчайте ми крем за крака.Сега ползвам крема с шеа на Ейвън,много добре хидратира и стъпалата стават копринени,но не понасям миризмата му  Sick .
Аз съм доволна от крема на Арома грийнлайн с мента - стъпалата наистина стават много меки и мирише на свежо.

и аз ползвам същия, даже май в по-предни теми го хвалех.
Благодаря ви   bouquet Соня83 и за теб   bouquet

# 729
  • Мнения: 75
Кремът ми за крака е пак на Ейвън, но с канела и портокалов цвят - мирише много приятно Simple Smile
Иначе аз съм доволна от кремът за ръце на Роза Импекс с екстракт от жен-шен и алантоин Simple Smile

# 730
  • Мнения: 309
Здравейте момичета, за много години  Hug

Бихте ли ми препоръчали хубав дегримьор за очи?
Благодаря

Смеси в някакво шишенце равни части масло от жожоба и розова вода и става чудесен двуфазен дегримьор за очи. Peace Ако не се лъжа сваляше и водоустойчив грим... забравила съм вече, отдавна не съм го правила.  Peace
в равни части ли?
подкрепям Peace
сваля ми много лесно и най-тежките спирали без да ми щипе на очите; от 3 години само това ползвам за очи; докато разните измивни пяни винаги ми остава някъде малко черно за доизчистване Peace

# 731
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 214
Някой може ли да ми даде мнение за кремовете от новата серия на Дева - във флакончетата?

Аз съм доволна, но е ароматизиран да предупредя аз ползвам

# 732
  • Варна
  • Мнения: 10 802
има някаква нова боя за коса на Арома http://aroma.bg/bg/products/view/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BC% … rofessional-color

някой има ли идея каква е приблизителната й цена?

намерих полезен сайт - събрана е бг козметиката на едно място. има и цени )))

http://dora.bg/

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 21:45 от Киса

# 733
  • Мнения: 239
има някаква нова боя за коса на Арома http://aroma.bg/bg/products/view/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BC% … rofessional-color

някой има ли идея каква е приблизителната й цена?

намерих полезен сайт - събрана е бг козметиката на едно място. има и цени )))

http://dora.bg/
Много ти благодаря за хубавия сайт Hug

# 734
  • Мнения: 4 864
Аз ползвам това за около очите

Ама не съм много впечатлена, какво може да препоръчате?

Общи условия

Активация на акаунт