Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 125

  • 34 563
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
              Рина, благодаря за новата юбилейна тема!

                       


Много сте напреднали, връщам се да чета.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 17
# 18
  • Мнения: 0
Нищо чудно, че така бързо сте изписали предишна тема, пускайки си любимите моменти, клипчета и колажи, можем да изпишем не една и две теми.  hahaha hahaha hahaha hahaha Много трудно мога да определя кой е най любимият , почти невъзможно дори. По лесно мога да определи моменти, които харесвам по-малко. Но пък сте изпълнили темата и с много хубава музика  и любов. smile3501 newsm51 newsm51

# 19
# 20
  • Мнения: 0
За съжаление я намерих само VBOX, хубав текст.

http://www.vbox7.com/play:87d2925a

# 21
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Момичета ,какво стана сега с тая сватба ша има, или няма да има щото вече и роклята ми е готова

# 22
  • Мнения: 273




Тази вечер и нашето море изглежда така  Hug

# 23
  • Мнения: 10 240
Здравейте!
Вече сте в новата тема. Преди да се върна в старата изслушах клипчето на Сабина. Текста на песента е много силен!
Чудесно е, че Тинчето е превела песента!


# 24
  • Мнения: 273



Моментите на плажа са все запомнящи се  Hug

# 25
  • Мнения: 273


Малко красота  Hug

# 26
  • Мнения: 10 240
Злати, де да тръгвах към Истанбул. Тук съм вече. Аз също имам намерение да ходя, но през септември че сега е горещо и ще ми е тежко при разходките. Набелязала съм си местата, които ще посетя.

Момичета ,какво стана сега с тая сватба ша има, или няма да има щото вече и роклята ми е готова
Тоалетът много ми хареса. И да няма сватба роклята ти стои чудесно и ще бъдеш истинска звезда!

Следобяд сте пускали много красиви погледи, прегръдки... Hug

# 27
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Какъв по-красив и романтичен фон за сцена като тази,  от поляна пълна с огненочервени макове

# 28
  • Мнения: 273




Рина, ето още прегръдки  Hug



# 29

Общи условия

Активация на акаунт