Скарсдейл - 3

  • 59 103
  • 513
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 103
За жалост повечето диети са заложили на месото.
Рядко има хубави вегетариански варианти, радвам се че сега си намерих добър, и дано съм доволна от него.
За всичко си има начин момичета, само запомнете, че трябва да се храните разнообразно, и да имате удоволствие от храната. Не търсете само резултати.
Просто голяма част от диетите са за запада. Тука тези неща или са безбожно скъпи, или като си ги набавиш, и се наложи да ядеш навън се чудиш какво да правиш, защото навсякъде са само дюнери, хот дог, и царевица.
В такава ситуация препоръчвам да потърсите готова кухня, или обедно меню от ресторант и си изберете нещо по- подходящо. Всички знаем в тези жеги не можеш да носиш все храна със себе си.

# 481
  • Мнения: 70
Здравейте! От утре започвам режима. Надявам се и при мен да има резултат, както при повечето от вас. Моля, включете се повече хора, за да се подкрепяме!:))))) Hug

# 482
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Здравейте! От утре започвам режима. Надявам се и при мен да има резултат, както при повечето от вас. Моля, включете се повече хора, за да се подкрепяме!:))))) Hug

Включвам се от днес. Ден първи за мен, осми за теб.

Днес бях на контролен преглед, най-после всичко е ок! Остава да разкарам пораженията, които никак не са малко. Цел: 10-12 килограма. Ще споделям как се движат нещата.

# 483
  • Мнения: 23
Здравейте! От утре започвам режима. Надявам се и при мен да има резултат, както при повечето от вас. Моля, включете се повече хора, за да се подкрепяме!:))))) Hug

Включвам се от днес. Ден първи за мен, осми за теб.

Днес бях на контролен преглед, най-после всичко е ок! Остава да разкарам пораженията, които никак не са малко. Цел: 10-12 килограма. Ще споделям как се движат нещата.
На мен също ми е ден първи!  Simple Smile

# 484
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен! Наложи ми се да пътувам и трябваше да прекъсна режима, но от неделя започнах пак. Вчера и днес го спазвах абсолютно стриктно, а сега си взех 1 хапка чийз кейк, но не го смятам за толкова голяма грешка (мой избор е). Утре ми е ден 4 и с тези вкусни яйца всичко ще бъде сууууупер. Hug

# 485
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен! Наложи ми се да пътувам и трябваше да прекъсна режима, но от неделя започнах пак. Вчера и днес го спазвах абсолютно стриктно, а сега си взех 1 хапка чийз кейк, но не го смятам за толкова голяма грешка (мой избор е). Утре ми е ден 4 и с тези вкусни яйца всичко ще бъде сууууупер. Hug
Аз също си имам моите прегрешения...като зехтинче в салатката и понякога когато имам агнешко или говеждо заменям с пиле.И пак има резултати.Не се пъна много.Само първия път като я правих бях абсолютно стриктна.

# 486
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И аз първия ден ядох салата от спанак, домати и яйце, вместо да карам по списък. Не си го слагам на сърце, мисля, че се вписва в режима. Не мога да ходя навън толкова, колкото ми се иска, но правя упражнения. Първия ден се поизхвърлих и сега съм с мускулна треска.  Simple Smile
Не мога да се тегля всеки ден.  Confused Стартирам от 73 и се надявам да стигна до 63 ... някой ден.  Laughing Дали трябва/може още надолу - тогава ще решавам.

# 487
  • Мнения: 70
Аз пък не ям спанака, тъй като го обичам с леко масалце на тиган. Малко е безсмислено да се консумира суров, защото не е способен да отдели всичките си ценни вещества. Моя приятелка през целия режим хапваше само краставици, а когато имаше салата от много зеленчуци си вареше от замразените пакети. Резултатът и пак беше голям, не съм сигурна, но май 6,7кг ако не и повече като си слагаше по някоя ядка допълнително и авокадо си режеше.
Не мога да ходя навън толкова, колкото ми се иска, но правя упражнения. Първия ден се поизхвърлих и сега съм с мускулна треска.  Simple Smile
Не мога да се тегля всеки ден.
Аз пък си имам колело вкъщи и си го карам сутрин на гладно. След това колко ми е вкусна филийката ли... Grinning Вечер си правя други упражнения по 30-40мин.
Този режим включва всичко, което обичам. Мисля, че ще си редувам 2 седмици режим, 2 почивка доста дълго. Просто е супер удобен, а и като науча какво в кои дни да се яде цена няма да има.

P.S. А колко ми е хубаво, да вляза тук и да видя, че някой е писал!!!!! Grinning Grinning

# 488
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Аз изобщо не ядях спанак и само се чудех някога как да го заобиколя и заместя.  Laughing Покрай диетата го почнах по малко - задушен, в супа.  Колко е можело от полезностите - взела съм и така, та не го мисля вече .... Но повече от половин година ми бяха забранени всякакви листни зеленчуци и вчера дори суров ми се услади  Laughing
Имам си крос-тренажор у дома, просто прекалих с него първия ден. Сега правя само комплекс от каланетиката, докато мине мускулната треска.

# 489
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Първата седмица приключих с -2 кг. Надявах се на повече, но сигурно има значение, че и мускулната треска още не е отшумяла.

# 490
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Резултатите при мен, в края на втората седмица: -3 кг и с до -3 см на всички обиколки.

Направих си изводите - какво, защо и как. Ще повторя след празниците, от 11.01.

# 491
  • Мнения: 18
Здравейте. Смятам да запопвам диетата ,но намирам трудности в набавянето на агнешко и говеждо. Как се справяте с този проблем? Има ли начин да заместя?

# 492
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Здравейте. Смятам да запопвам диетата ,но намирам трудности в набавянето на агнешко и говеждо. Как се справяте с този проблем? Има ли начин да заместя?

За всяко едно ядене има избор от няколко неща. Основното изискване е да не е тлъсто месо и да са отстранени максимална част от мазнините. Вместо говеждо - телешко. В този сезон има агнешко по магазините, но ми изглежда тлъсто и не го препоръчвам. Може да се яде пилешко, пуешко, различни видове риба ...  Успех! Peace

# 493
  • Мнения: 18
Здравейте. Смятам да запопвам диетата ,но намирам трудности в набавянето на агнешко и говеждо. Как се справяте с този проблем? Има ли начин да заместя?

За всяко едно ядене има избор от няколко неща. Основното изискване е да не е тлъсто месо и да са отстранени максимална част от мазнините. Вместо говеждо - телешко. В този сезон има агнешко по магазините, но ми изглежда тлъсто и не го препоръчвам. Може да се яде пилешко, пуешко, различни видове риба ...  Успех! Peace
Благодаря Simple Smile

# 494
  • Милано
  • Мнения: 953
Много полезна информация! Благодаря bouquet

Общи условия

Активация на акаунт