ЛЪВски месец, Рождени Дни, веселба и купон до зори! - 55 тема

  • 21 318
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 274
РейчО, при нас освен, че никой не мете от 2 месеца насам, и асансьор няма, и ток нямаме във входа.  ooooh!
Или по- точно казано - ден имаме, два нямаме.
Така е - кака ви Джу кат' беше касиерка и ток имахме винаги, и входът светеше от чистота, и асансьор имаше.
Ма щот са мноу отворени, ся да газят в мръсотия и да се катерят пеша нагоре в тъмниците.  Twisted Evil
Ай ша им са не види!
  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 9 776
...Искате ли и на мен да ми стане по-по-яко тъпо, да го еба   tooth

Забравих да кажа, че тук вали. Mr. Green hahaha Надявам се утре да пече. newsm78
А за книгата напраО забравих. ooooh! Но да я почвам среднощите, хм, Кинг е това, не е някоя любовна драма. newsm78 Да не сънувам кошмари, не за друго. Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 11 336
Джу, това да са ти смотани комшовците е мноо гадно. При нас всички са пълни селяни за съжаление.
Зимата вързали комшийте под нас люлка на етажа и си люлят детето- внучето. Пушат в коридора на блока, че ако пушили на терасата влизал дим у дома и бабата се сърдела  Twisted Evil, и всичкият дим сякаш у дома иде. Сутрин ставам и мирише на цигари, много се дразня и се чудя как може само мен да ме дразни. Една сутрин бащата и дъщерята с кафенцата и цигарките. Казах им: "Като пушите и целият дим идва у дома, а те седят и ме гледат и само мигат  #Cussing out
Преди малко мета, а то димна завеса. Излизат двамата и пак палят цигара. Казвам им: "Абе ще ви напраша" , то всичко отива отгоре им, а бащата: " А няма проблем при нас не пада нищо".
Е викам си : "Добре", таквоз метене не бях мела  Mr. Green
Що винаги е така: на човека да му е добре, за сметка на другите хора..........

АААА Полчо, не почвай книгата тогава за да не се мяташ цяла нощ върху Д  Wink

# 48
  • Мнения: 6 274
  Казвам им: "Абе ще ви напраша" , то всичко отива отгоре им, а бащата: " А няма проблем при нас не пада нищо".
Е викам си : "Добре", таквоз метене не бях мела  Mr. Green

 Joy Joy Joy

Мноу ясно, така трябва!   hahaha Joy

# 49
  • Балчик
  • Мнения: 740
А имате ли комшовци дето си
транжират прасето в спалнята  Whistling
 newsm09 там им било по - широчко
беше кат във филми на ужасите .
 Добър вечер  Hug

# 50
  • Мнения: 6 274
А имате ли комшовци дето си
транжират прасето в спалнята  Whistling
 newsm09 там им било по - широчко
беше кат във филми на ужасите .
 Добър вечер  Hug

Майко мила!  Shocked  ooooh!
ВЕрно ли?!
  Shocked

# 51
  • Мнения: 11 336
Боб, добър вечер. Hug
Твойте комшовци поне никой не ги гледа, нашите пред блока колят и всичко останало. Даже съм ги снимала  Mr. Green

http://prikachi.com/images.php?images/787/3616787Q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/788/3616788D.jpg

# 52
  • Мнения: 6 274
Божееее, вий Обихте коня с лопатата!  ooooh!
Ма, тва е луда работа, бееее!
  ooooh!

# 53
  • Мнения: 11 336
Ма, тва е луда работа, бееее! [/b]  ooooh!

Джу, емиии така си е  Whistling

# 54
  • Мнения: 9 776
Майко мила, все си мислех, че аз съм у село! #Crazy

Ако сте се зачудили къде забегнах, бях в кухнята и плюсках, ама буквално - изядох три!!! филии с масло и сирене. Shocked И смятам хич да не мЪ е срам от тая работа. Naughty Ми яде ми се, какво да направя.  33uu Като почна работа, ще вляза пак в релси. Сега от нямане какво, и само глада си усещам. Whistling

# 55
  • Мнения: 11 336
Ако сте се зачудили къде забегнах, бях в кухнята и плюсках, ама буквално

Оф беееееее и аз така. Само ходя и ям по нещо : сладолед, чоплих семки преди малко, яядох сливи, локум, лимонени резанки и кво ли не и това за има няма 20мин Embarassed

# 56
  • Мнения: 6 274
Оффф, аз па пека едно пиле и както се заблейвам, току- виж то изФръкнало след малко.  newsm57 icanfly  ooooh!

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 740
Верно е ;
имах още малко дете
една вечер бях сама
то скимтеше нещо , нервно беше ;
от горе ужасен шум ;
и се престраших отидох и
ги помолих да прекратят ;
а те хората учтиви , любезни ;
поканиха ме да видя къв дЗвер отгледали
лелелелелеле  Shocked на спалнята отпрали
една голяма талпа сложили дзвера там
и с брадви и ножове ...
но се кротнаха поне;
Реа  Joy Joy Joy
къде да ти дойде на ум , че да ги снимаш . Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 9 776
Оффф, аз па пека едно пиле и както се заблейвам, току- виж то изФръкнало след малко.  newsm57 icanfly  ooooh!

То по-добре и аз да се бях хванала да сготвя нещо, отколкото да тъпча. Whistling А ти дръж кокошката, че да не останете без нея. Joy

Норче, не е работа така. Аз преди филиите ядох яхния зелен боб, после малко фъстъци, бадеми..... ooooh! Иначе денят ми беше писан бобов. Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 6 274
Оффф, аз па пека едно пиле и както се заблейвам, току- виж то изФръкнало след малко.  newsm57 icanfly  ooooh!

То по-добре и аз да се бях хванала да сготвя нещо, отколкото да тъпча. Whistling А ти дръж кокошката, че да не останете без нея. Joy
 

Ей ся я върнах, тамън се беше насочила към вратата.    tiptoe

Общи условия

Активация на акаунт