Термошолд - мнения и опит?

  • 22 420
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
От близо месец съм със Супер Т Шилд , мисля последната разновидност на марката . Апартамента ни е краен и съм на първият етаж , външна изолация , сменена дограма , ламинат с кокосова подложка и въпреки това още в началото на септември ми се появи лек конденз на пода . Образувал се термо- мост от мазите под нас . Купих си въпросната боя , тонирах  я и я нанесох върху тапетите , около 40-50 см . от пода . За сега няма и помен от конденз и съм доволна , но истинският тест ще е зимата . Не топли , стената не "грее" но това не е реалистично според мен  Thinking Но аз я взех заради кондеза който се получава.... стискам палци да се окаже ефективно . Ще пиша пак Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11 747
Ами почти 100лв на стена не ми е никак евтино, предвид че имаме 7 външни стени  Simple Smile Някои без прозорци, което значи повече площ. Даже 8 външни стени, ако включа тази на пералното. Грубо 800лв ми отива тая боя, само за външните стени, пък и вътрешните трябва да се боядисват, макар и с друга. Доста луксозно става. И цветовете, в които може да се тонира не ме устройват. Както и да е, при мен въпроса вече не е актуален, та дано не идва пак на дневен ред.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Е, да, аз само 4 външни покривам Simple Smile Предния път ни отидоха около 350 лв за всички (боядисвахме сами), но сега, ако решим да слагаме пак, ще слагаме само на 2 от 4-те, като всичките ни имат прозорци.
Но все пак, темата е интересна и може да е полезна на някой друг.

# 18
  • Мнения: 4
Образува ли мухал тук там след полагане на супер термошилд? Особенно на същите места където е имало?

Общи условия

Активация на акаунт