Отговори
# 585
  • Мнения: 11 573
В новините май нищо не казаха, или съм пропуснала.
От предаването на Карбовски разбрах.

# 586
  • София
  • Мнения: 38 716
Днес имаше интервю с Пламен Трифонов по НОВА.
Човекът не е скитник, нито клошар, нито престъпник, нито познава Яна или оня.
По тялото няма абсолютно никакъв негов материал. Доказано е в Австрия.
И той въобще не е бил в парка във въпросната нощ.
Стоял е 120 дни в ареста за нищо!
Вероятно ще съди държавата в Страсбург за тази простотия.
Ако някой иска да даде линк.

# 587
  • София
  • Мнения: 23 109
И той въобще не е бил в парка във въпросната нощ.
И това едва сега ли става ясно?

# 588
  • Мнения: 294
Човекът се е явил на детектор на лъжата, който е отчел 'лъжа' на въпроса дали е бил в Борисовата градина, затова е задържан. Иначе клетката му на мобилния е засечена през цялото време в Сухата река, където е и бил. Аз лично съм поразена от лъжите, които се изписаха за него, та, той изглежда толкова интелигентен и премерен.

# 589
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Човекът се е явил на детектор на лъжата, който е отчел 'лъжа' на въпроса дали е бил в Борисовата градина, затова е задържан. Иначе клетката му на мобилния е засечена през цялото време в Сухата река, където е и бил. Аз лично съм поразена от лъжите, които се изписаха за него, та, той изглежда толкова интелигентен и премерен.

А Чецко отказа да се подложи на детектора и го пуснаха. Значи, ако някога ви задържат, никакъв детектор!!!

# 590
  • Мнения: 11
Човекът се е явил на детектор на лъжата, който е отчел 'лъжа' на въпроса дали е бил в Борисовата градина, затова е задържан. Иначе клетката му на мобилния е засечена през цялото време в Сухата река, където е и бил. Аз лично съм поразена от лъжите, които се изписаха за него, та, той изглежда толкова интелигентен и премерен.

А Чецко отказа да се подложи на детектора и го пуснаха. Значи, ако някога ви задържат, никакъв детектор!!!
Така излиза май, егати скапаната система.... Outta Joint

# 591
  • Мнения: 796
Той телефона може изобщо да не е бил в него в тази вечер. Мен ме учудва това, че са го държали 4 месеца без нито едно доказателство ooooh!

# 592
  • Мнения: 6 304
Нали уж нашата лаборатория казала, че космите са негови.

# 593
  • София
  • Мнения: 12 437
Нали уж нашата лаборатория казала, че космите са негови.
Казаха, че приличат на негови, ако можеха да твърдят, че са негови нямаше да ги изпращат по света.

# 594
  • Мнения: 796
В България нямало лаборатория за ДНК. Изследването в Австрия е показало, че 5-те косъма са на Чеци. 

# 595
  • Мнения: 6 304
Колко ли невинни са осъдени заради такива лаборатории, които уж казват нещо, пък то не е точно тъй....Не винаги изпращат материалите и в чужбина за изследване предполагам.

# 596
  • София
  • Мнения: 12 437
Колко ли невинни са осъдени заради такива лаборатории, които уж казват нещо, пък то не е точно тъй....Не винаги изпращат материалите и в чужбина за изследване предполагам.
Николко, както се вижда съда търси сериозни доказателства, а не такива от уж лаборатории.

# 597
  • Мнения: 632
А какво доказват тези косми? Не стана ли ясно още миналата година, че въпросният Чеци е бил с Яна, но тя била жива като си тръгнал. Не намериха доказателства, че той я е убил и го пуснаха. Или аз нещо се бъркам?!?

Общи условия

Активация на акаунт