Волейболните ни национали (7) - Лятна, гореща, подготвителна!

  • 17 684
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 517
Цитат
Ще преценим утре с какъв състав ще излезем и как ще изиграем мача.
Party

Да, де. Демек утре не чакайте черни екипи  Mr. Green
е сега! Те са за специален повод, ама и с червените можем да ги "урадим" с тази игра Peace само да искаме, ама така ли е........ Радо ще умува до ранни зор Mr. Green Този човек го съжалявам понякога....... Crossing Arms

# 676
  • MJF
  • Мнения: 8 656
И аз забравих да похваля нашата пубика. Те онези може да са били повече но на екрана бяха предимно нашите си фенове в залата а и готини на всичко отгоре, добра подкрепа.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 825
Нашите в черничко бяха много готини!

Днес като че ли ни снимаха по-малко, защото полската публика също беше много активна.

Направи ми впечатление следното:
Влизаме в залата и аз питам един, питам втори охранител за това кой е бил на предишния мач. Никой не знае. За това пък за нашата победа вероятно разбраха и чистачките на тоалетните.  Laughing

# 678
  • Мнения: 306
Нашите в черничко бяха много готини!

Днес като че ли ни снимаха по-малко, защото полската публика също беше много активна.

Направи ми впечатление следното:
Влизаме в залата и аз питам един, питам втори охранител за това кой е бил на предишния мач. Никой не знае. За това пък за нашата победа вероятно разбраха и чистачките на тоалетните.  Laughing



 Joy Joy Страхотни бяхте просто!!!    bouquet Ей на, сега слушах Радо, специално ви благодари за вярата, въпреки вчерашната загуба.  Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 1 825
Днес бях горда. Днес бях много горда. Не толкова заради играта на националите, а заради единството на публиката, заради безграничната й вяра, заради нестихващата й енергия.

Сигурно сме били колоритни, защото след срещата видях на няколко пъти полски фенове да се снимат с български такива. Атмосферата беше наистина приятелска. Сега си представям как са се събрали на по биричка по центъра.

А Радо е сладур. Вчера преди мача се запознахме, но след мача така и не се видяхме. Нямахме настроение просто.

# 680
  • Мнения: 1 517
Дедо   love001 много ти благодаря за разясненията. То било ясно и подредено, ама кой да знае. Още имам какво да понауча, но утре като препрочета, ако има нещо ще те питам Hug
Маллко слънце много се забалявах на поста ти Simple Smile Емел наистина бяхте прекрасни ! Браво. Айде утре пак!
Поздрав за Курек-  #Sniper #Sniper #Sniper (става и за новия ми приятел Кубяк) ooooh!

# 681
  • Мнения: 3 034
Виждам, че купона тече с пълна сила.  Laughing А аз като Радо стоя и чета статистика, докато вие се таралянкате.  Crossing Arms

Ако сме втори, ще срещнем Русия. Вижте схемата на първенството, пуснахме я по-напред и точките: http://www.bgvolleyball.com/result.php?group_id=1&season=4&champ=537. Ние в момента сме баш втори. Аз мисля, че поляците ще ударят Словакия утре, но не съм сигурна дали ще успеят чисто. Тогава Полша ще завършат с 5 или 6 точки (зависи с колко бият), а Словакия също ще е с 5 или 6 (зависи как паднат). От което излиза, че ако искаме да сме трети трябва да паднем с 3:0 или 3:1.  Laughing А германците да вземат едни 3 точки да не са капо.  Mr. Green Ако пък бием чисто Германия, ще излезем първи със 7 точки, защо да трябва въртележка? Аз ли нещо не смятам както трябва (от бирата ще да е!)?  newsm78

# 682
  • Мнения: 3 034

А Радо е сладур. Вчера преди мача се запознахме, но след мача така и не се видяхме. Нямахме настроение просто.



Явно аз ги стряскам значи. Повече няма, обещавам. Егати сладура.  Crossing Arms Шегувам се. Ти разказвай, много е интересно!  Grinning

# 683
  • Мнения: 1 211
Със сигурност няма срещнем Русия ако сме първи, а това става след чиста победа над Германия, и ако Полша бие чисто Словакия (Ядосаме ги днес, утре да вземат да си го изкарат на Словакия).
А ако сме втори, ще играем с третите на другата група, които няма как да са Русия, но ще ги срещнем после, същата работа ако сме 3-ти.
Извод: Бием си утре Германия, Полша бие Словакия! Ние ставаме 1-ви и 2 дена си почиваме и си перем черните екипи за следващата фаза!

# 684
  • Мнения: 780
За съжаление и в това първенство ще има сметки и игра за загуба. Явно не се толерират победите от волейболните федерации и това е. Ако утре бием като наивни хлапета германците и поляците съвсем тактично пуснат мача на словаците обуваме кънките и отиваме да играем евентуално с Русия, но първо ще трябва да се справим с много коравия тим на Португалия. Повярвайте португалците са дори по-силни от словаците. А толкова мъки ще имаме с тях и след това на ти Русия и тук най-вероятно пътя ни ще свърши. А поляците измък примък и до финала. Ако разбира се играят силно срещу вече класиралите се словаци и победят още по-добре, но нещо ме съмнява този Анастази, който вече един път не прецака като позволи на сърбите да бият Италия и така ни прати по дяволите преди две години.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 825
Поздрав за Курек-  #Sniper #Sniper #Sniper (става и за новия ми приятел Кубяк) ooooh!

На мен ми стана малко жал за него, защото много ясно чуваше какво му викаше част от българската публика. На чешки това, което му викаха нашите на български, има подобно значение. Предполагам и на полски е така. Говореше си под носа и ясно му личеше, че е много нервиран. Но успяхме де, да го разконцентрираме поне при един от сервисите.

Видях се вече в едно видео колко настървено викам и аз. Чак не можах да се позная. Laughing

# 686
  • Мнения: 3 034
А ако сме втори, ще играем с третите на другата група, които няма как да са Русия, но ще ги срещнем после, същата работа ако сме 3-ти.

Говорим за път до финала. Ако сме втори ще срещнем Русия на четвъртфинал и как да ти кажа... Полуфиналът ми изглежда много илюзорен, а финалът направо химера в този случай. В останалите иамме шанс да добутаме до полуфинал и респективно - до медал.

А ако сме трети ще играем с втория от групата на Русия плейоф и това няма да е Русия. И пак яще ги избегнем до по-късен етап.

Аз очаквам поляците да ударят Словакия утре. Като цяло са доста надъхани и изобщо не ги виждам да легнат. Волейболна нация, с традиции, не от типа "цигански панаир с южноамерикански привкус".

# 687
  • Мнения: 780
Защо все ние да сме добри и честни българи, които са все прецакани, но доблестни. Писна ми вече всички ни правят на маймуни и ако имат шанс ни мятат по наклона, а ние сме все честни. Утре искам да играем за загуба колкото и странно да звучи това.НЕ ВЯРВАМ В СПРАВЕДЛИВОСТТА и в това, че италианеца няма да пусне на словаците да го бият.

# 688
  • Мнения: 1 211
За Полша да загуби е много рискован ход. Ако имаше шанс да са първи разбирам ама така е опасно да не им излязат сметките. Щото ако ние бием Германия, Полша така или иначе няма да е 1-ва. Според техният резултат ще е или 2-ра или 3-та, което значи, че ще играе с някои от другата група, а там вече гаранция Франция, още повече, че по това време ще се играят и мачовете от другата група и до последно може да не се знае и там кой ще е 2-ри или 3-ти. Така, че не мисля, че ще рискуват, дано не греша. Абе ние да си бием пак каквото стане! А ако ние правим сметки и пуснем на Германия, да не ни излязат накрая на нас криви сметките, че по - лошо.

# 689
  • Мнения: 3 034
Полша рискуват да играят с Франция вместо с къде по-удобната Белгия. Но дори и без тези сметки, при цялата подкрепа която имат, изобщо не мисля че Полша ще легне. Ама изобщо. А ние можем да си изберем в случая, но все си мисля че победа чисто е по-добрата опция. Нашият мач е от по-ранните и ако висим и чакаме до последно, ще е изнервящо. Но Радо със сигурност е сметнал отдавна кога и колко.  Simple Smile

П.П. И пак - ако сметнем, че Матей ни даде жокер с "плановете ни са през Италия", тогава ще падаме от Германия и ще натиснем Полша да бият Словакия. Тогава ще срещнем италианците на полуфинал.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт