ОТЩив Очител УбОчава вАЛдоБШАвлени деТЦвени на ПрЪвУписТен превоТ и ЛиндоЛ-59

  • 26 734
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за заглавие!

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 25 авг 2011, 14:11

# 30
  • Мнения: 94
Цитат
egzotichno
Цитат
chustvo
Цитат
ovajavashta
Цитат
ispitva
Цитат
Raskajete
Цитат
истенски

Използвам да добавя, че думата "викам" (лично за мен) води до изключително затъпяване, когато се използва повече от необходимото. Има синоними за тази работа, ама..уви. ooooh!

Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 22:09 от Ulenceto

# 31
  • Мнения: 750
не сам против жени да си канят, но лично аз не бих колкото и готен да е той а и секса с него.

# 32
  • Мнения: 6 274
Използвам да добавя, че думата "викам" (лично за мен) води до изключително затъпяване, когато се използва повече от необходимото. Има синоними за тази работа, ама..уви. ooooh!

Не знам, ама по- добре "викам", отколкото "таковата".
Пример: "Ще ходим да таковаме и като свършим работа, после ще таковаме и ще таковата"...  Close
Ей, направо откачам!
  #Cussing out  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 117
[quote ]
Пускам в превод текста, защото за мен беше непосилно да го прочета във вида, в който е:
Цитат
Ако по някакъв начин някои неси е свършир работата като брокер неозначава че цяла фирма нестава както знаем невинаги този който смятаме е виновен,давам елементарен пример ако в едно супер разработено заведение в което сме свикнали да си пиеме кафето бармана е нов и незнае как да си свърши работата кой го отнася?да правилно сервитьорката а тя дали има вина за случващото се???Аз имам доста познати които са останали очаровани от тази фирма но собствениците неса били коректни с тях,изразявам лично мнение което съвсем не се съпоставя с вашето мили дами В някои случаи ние самите незнаем какво търсим а губим времето на тези хора с прости обаждания,вместо те да намерят на хора които имат спешна нужда от жилище,аз също работя като брокер и са ми се случвали какви ли не ситуации и знам колко е трудно и въобще  не е лесно мога да потвърдя че мн агенции спряха да искат такса  за огледи.и стандартната цена е един депозит и един наем защото се знаем българите какви сме боклуци и какви мизерии творим,Само за сведение за хората които не са се интересували в страните членки на европейския съюз как става наемането на апартамен.Отивате в агенцията плащате си максималната сума до която търсите плащате комисиона на брокера казвате какво тарсъте и чак тогава ви се организират огледи показват ви се 5 апартамента и това е а не като тук да гъбите времето на хората майки с деца запалващи си времето с какво ли не и губещи времето на работещите хора,Така че невинаги когато някои не ни е свършил работата вината е в тях първо се разберете сами за себеси какво търсите и чак тогава се обаждате на хората,И последно нещо ще кажа негледайте апартаменти на картинки защото ще си ги гледате само в интеренет ако си търсите апартамен се доверете на един брокер ако е достатъчно кадърен ще знае какво да ви намери и второ не садете брокерите по години защото това е голяма грешка всеки човек е индивидуален и сам по себеси различен аз съм на 22гно мога да кажа че имам повече сделки от брокери на по 30г и нямам върната сделка или недоволен клиент.важното е да си обичаш работата и да я правиш за одоволствие

# 34
  • София
  • Мнения: 5 651
Това последното е потресаващо
..............................  Rolling Eyes
(това са точките, които предоставям на автора на това писание, да ги разположи малко из текста, белким леко се подобри положението, не че ще цъфне кой знае колко  Confused )

# 35
  • Мнения: 117
,,,,,,,,,,,,  и няколко запетайки от мен към точките на АТТИ  #Crazy!

# 36
  • София
  • Мнения: 34 933
Тарталета, благодаря!  bouquet
 Не е от форума, но бях потресена...
Цитат
[не искам да опрекван никой защото жиждам в предишните коментари че мн хора го харесват....на мен лично не ми хареса сйужета беше изклйучително посен ниамаше осножна идеа жърхо която да се изгради циалото действие /quote]
 ooooh!

# 37
  • Франция
  • Мнения: 117
деабет

 Crazy

# 38
  • Германия
  • Мнения: 1 070
Цитат
квисентенцията

Вместо квинтесенцията...

и вместо запис. Blush

# 39
  • Мнения: 17 546
Цитат
В домашната работа се справям отлично ,перфекционалитка съм  .

Дами, моля, когато цитирате нечие вАЛдоБШАвлено творение, да го поставяте в каре за цитат, защото понякога става малко объркващо и неясно дали коментирате нещо, или цитирате прЪвУпиСТен компромат. Имам предвид когато става въпрос за цяло или няколко изречения. Претенциите ми не са към изреждането на отделни думички, цитирани като шедьоври. Grinning
Благодаря! bowuu

# 40
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
По отношение на "викам", имах предвид, че "викам" е често пъти грешно употребено. Не може да се каже: "Аз ще и´ викам вече Веска". Правилно е: "Аз ще я наричам вече Веска" Просто защото човек не вика, а нарича някого си еди как си или казва нещо на някого, не му вика, както някои се изразяват: ""Аз му викам да и´ каже, но той не пожела". Разбира се изключение правят случите, когато наистина някой не говори, а вика.
Между другото, израза "викам" от много години е станал толкова обичаен и често използван, че не бих се учудила ако някой ден го признаят като правилен израз или най-малкото като дублетна форма на "казвам, наричам, назовавам" и т.н.

Цитатът не е от форума.

Цитат
когато има6 такав проблем предопреди навреме

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 01:46 от Venetta

# 41
  • Мнения: 89
Цитат
днес бях атски гладна

 Добре де, ад е  дума от 2 букви- кратка, стегната, лесна за проверка и пак не ѝ се разминава. Ако имаше съществително в българския език само от една единствена буква, на колко ли вАЛдоБШАвлени интерпретации щяхме да сме свидетели.  newsm78

Цитат
дамата с 6апката

 Mr. Green
Първият ми прочит на горното се размина на светлинни години от оригинално вложената идея.

# 42
  • София
  • Мнения: 39 718
Мъж ми гледа "Гласът на България", аз го слушам Simple Smile Не знам защо отворих сайта на предаването, коментарите са уникални. Последният

Цитат
искам да споделиа моето неудобрение сприамо журито-смешни сте избирате фалшивото ,а кадърните не избирате-поредниат фалш на бтв.
И аз да сподлИА голямото ми неУдобрение към коментиращите Simple Smile

Разбирам "иа", писане по принцип на латиница. Но неУдобрението не ми се връзва Simple Smile

# 43
  • Мнения: 6 274
По отношение на "викам", имах предвид, че "викам" е често пъти грешно употребено. 

Да, разбрах те.  Peace
Просто споделих, че предпочитам да ми кажеш "Абе, аз ти викам да ходим на плаж, а ти ми викаш, че не искаш", отколкото "Абе, аз ти казвам айде да таковаме на плаж, а ти не искаш да таковаме".
  Close ooooh!
 Hug

Цитат
След това ги осолявам и имам една ботилка с полуверизатор (надявам се го написах без грешка)

Ооо, ама моля ти сЪ, каква грешка?!
Фсичко е точно!
  hahaha

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Линдол какво ще рече в заглавието?  Crazy

не е ли  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт