Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 126

  • 34 695
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
ИНА , щом си била на гезме...айде простено ти е .. hahaha hahaha

И да знаеш, че в онази статия с нетърпеливите фенове ... и аз съм там.. Joy

# 301
  • Разград
  • Мнения: 8 243
AsiDemir - Sonu Yok Bu Askin

# 302
  • Мнения: 2 399


Из фейса се носят едни коментари - сватбата била отложена за следващата седмица, за да присъстват Джансел и Томрис   newsm78 newsm78 newsm78.................. е, само това не бях чела  Joy Joy Joy
 


Да я отложат за следващия век,да я отложат!Съсипах си нервата с тези двете същества!

# 303
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi-Demir Ihtiyacim Var Sana

# 304
# 305
  • Мнения: 0
Снощи Търновка постна информация за новия сериал ''Пълнолуние''. В него ще вземе участие и тази дама, която имаше ключова роля във ''ВЪПРЕКИ ВСИЧКО'' ДЖЕИЛЯН ЛЯЧИН. Исках да ви я покажа, ама нещо не ми се получи...така, че си я представяйте... hahaha hahaha

Какво ли се случва с поредния сериал на Томрис? newsm78 newsm78

# 306
  • Мнения: 3 114
Поздравление !
Страхотна идея....
И аз съм за забрана!!!!
Но коЙ ли ме пита

# 307
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi...I'll be with you

# 308
  • Мнения: 2 399

Повъздишайте,че време не остана!Дванайсет,единайсет,десет...у-вол-не-ние-е-е-е!

# 309
  • Мнения: 0


Ааа...не може така..близнаците ще си имат законен тати...

Плюс това, той нали ще играе съпруг на Нургюл...я малко да се поупражни... hahaha hahaha

# 310
  • Мнения: 273
Имаме си нова, много интересна анкета  Hug
Според мен в този филм се показват различни типове семейство, което пък доказва, че едно семейство може да бъде щастливо и без да я има онази голяма ЛЮБОВ!
Теорията, че всяка ЛЮБОВ трябва да завършва със сватба според мен е погрешна  Hug

Аз залагам на спокойната любов, която е устояла на годините и която и големите трудности не я сломяват, а дори напротив - още повече я сплотяват - Фатма и Юкеш  Hug
Другата ми двойка са Сухейля и Намък - при тях видях как  един мъж обича една жена и неговото постоянство в любовта  промени тази жена и в края на краищата я направи щастлива Hug

# 311
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 Asi & Demir - Mourir d'aimer / To Die of Love

# 312
  • Мнения: 2 399


Ааа...не може така..близнаците ще си имат законен тати...

Плюс това, той нали ще играе съпруг на Нургюл...я малко да се поупражни... hahaha hahaha
Е,законен,законен,мъ колко да е законен!Наполовина,щото близнаците разнояйчни-току виж и бащите разнояйчни!

# 313
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi-Demir Kim Tutar Seni

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Имаме си нова, много интересна анкета  Hug
Според мен в този филм се показват различни типове семейство, което пък доказва, че едно семейство може да бъде щастливо и без да я има онази голяма ЛЮБОВ!
Теорията, че всяка ЛЮБОВ трябва да завършва със сватба според мен е погрешна  Hug

Аз залагам на спокойната любов, която е устояла на годините и която и големите трудности не я сломяват, а дори напротив - още повече я сплотяват - Фатма и Юкеш  Hug
Другата ми двойка са Сухейля и Намък - при тях видях как  един мъж обича една жена и неговото постоянство в любовта  промени тази жена и в края на краищата я направи щастлива Hug
newsm10Подкрепям на 100%!Най -истинските и постоянни чувства се изграждат с годините!Страстта и влюбването са страхотно нещо ,дай боже всекиму,но само с тях не се изгражда истинско,стабилно семейство.Когато влюбването премине в една голяма обич,тогава вече има всичко!
Според мен без 2 от двойките,при всички други си е налце истинското чувство!Ха познайте кои две двойки имам в предвид Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт