Новите ни козметични похождения 18

  • 60 235
  • 715
  •   1
Отговори
# 30
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 187
Откъде го купи , и само в Карфур ли зареждат тази серия, навсякъде където питам ме гледат умно. Rolling Eyes newsm78

Моите мании  bowuu- лакове , козметика за тяло и лице ,скромно а ? Mr. Green Whistling Joy
От Етрополе.
Щом го има при нас - в София трябва да го има на много места.

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 1 956




Пристрастена съм към всякаква козметика.

# 33
  • Мнения: 519
Kontessa, имам страхотни златни сенки на Karaja. Водят се shimmering eye shadow, в прозрачна, кръгла кутийка . Около 13 лв. струват, но са много, много икономични.
Покривни, не се събират в гънките на клепача, изключително доволна съм Heart Eyes

Ето ги http://www.nisea-bg.com/images/items/5572.jpg

# 34
  • Мнения: 15

Най-накрая,толкова си мечтах за него. newsm76

# 35
  • Мнения: 372
Vernis, очаквам по-нататък да споделиш мнение за балсама на Милк Шейк.    bouquet

# 36
  • Мнения: 12


Аз процедирам така: изсипваш с въпросната солничка малко количество в дланта си, заставаш пред огледалото, потапяш четката и започваш нанасянето.
Действаш на принципа: по-малко, но равномерно и донанасяш на местата, които искаш да попълниш.
Избягвай да изсипваш големи количества прах в дланта си, защото има риск да загребеш по-голямо количество и да станеш на петна. Sick
Пробвай и пиши после! Peace
И аз така го нанасям, но доста време ми отне докато схвана как точно става. Не си улучих цвета и  го ползвам само лятото, иначе съм много доволна, ефектът е на слабопокривен фдт.
Според мен не трябва да се пресипва, защото е много финен прах, а и е нужно малко количество, за да покриеш цялото лице. Успех!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 914
  Heart Eyes Матиращи листчета Основа

От дълготрайната серия: и

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Уф...ка да кажа кое ми е слабост, като типично по женски обичам всичко ново..... Laughing Laughing, а покрай този форум много се охарчвам #Crazy Laughing Laughing
Да попитам за идеи за нежен ежедневен ексфолиант за нормална и смесена кожа от който сте доволни. newsm78 newsm78
Peace На Рефан Ексфолиант с Маракуя  Heart Eyes божествен! http://www.refan.bg/bg/topproducts/details/76/12/Захарни-ексфоли … Т-ЗА-ТЯЛО-МАРАКУЯ Имам и маслото за тяло, което ми стана любимо.

# 39
  • Мнения: 15
На мен маниите са ми всякакви гримове,най-вече сенки и продукти за очи,а също и ружове и хайлайтъри,вманиачена съм и по лаковете за нокти,напоследък все повече се зарибявам и по глосове,червила и парфюми.Не си падам само по продуктите за коса,имам необходимия минимум от шампоан,маска,спрей за разресване и лак и това е. Peace

# 40
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Обичам най-много бялата козметика за лице, парфюмите и лаковете  Laughing

Последно си взех:

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Мацки да събера малко мнения за този продукт МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНО СУХО МАСЛО СЪС ЗЛАТНИ ЧАСТИЦИ на Нукс, заслужавали си парите , как стои върху лицето, косата. Мерси предварително Simple Smile

# 42
# 43
  • Мнения: 2
Някакви отзиви за тези кремове

# 44
  • Мнения: 519
Чудесни са Peace

Общи условия

Активация на акаунт