Чухме МАРТенското сърчице, а сега го чакаме да порасте! - тема 2

  • 25 957
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 311
Много съжалявам момичета,дано да е грешка!  Praynig
Аз пък сутринта паднах в банята и така се уплаших,щях да припадна и ми стана много лошо.Ходих на лекар и казаха ,че  всичко е наред.
Записах в темата за февруарските мами,но сега ми казаха термин 1,2 март...та сигурно ще е мартенско.Ако искате да ме запишете,аз съм на 28години,първа бременност,11г.с .

# 706
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Благодаря ви за подкрепата момичета, не мога да спра да плача вече няколко часа Cry. Дано утре в Селената да ми кажат хубава новина, макар че в 11 седмица все си мисля че сляп да е доктора ще види има ли няма ли нещо. Много изчетох из нета, до 9, максимум 10 седмица прекъсват тези бременности, а аз утре влизам в 12 а лекарката ми даде още 1 седмица срок. Това ми дава надежда, че тя може да си знае, че не й е хубава апаратурата и затова да не смее да предприеме нищо още и да изчаква. Ама то удавник и за сламка се лови, та и аз така Cry.
Мира, Зизинка, стискам ви палци силно и искрено се надявам да не преживявате тревогите, които аз изживях днес Hug!!!

# 707
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!Цяла седмица не съм писала, само ви четях! Искрено се моля и стискам палци за Няма ме, Мира и Зизинка! Дано всичко бъде повече от добре и с положителен завършек!Късмет! Praynig Hug

# 708
  • Мнения: 1 722
Момичета, нещо ми става много притеснено ... от дълбокия прованс съм и при първата бременност не съм правила никакви изследвания освен видеозон и кръвни ... сега искам да направя ВСИЧКО - чета за БХС, фетална морфология и т.н., обаче нито ми е ясно къде се правят, как, кога, а пък и съм на работа от п-к до петък, не вярвам в събота да работят ... изобщо ми е много напрегнато.
Другото което ме притеснява е една бенка, която ми се е увеличила като че ли ... днес цял ден си вкарвам някакви лоши филми в главата ... не мога да я махна докато съм бременна, така че дори и на доктор да ида, няма смисъл ...
Иначе нищо ново при мен, повръщам рядко, веднъж седмично може би, гърдите са ми напрегнати, другите симптоми отшумяха ...

# 709
  • София
  • Мнения: 1 311
БХС се прави между 11-та и 13-та седмица има няколко места на които може да го направите.Попитайте доктора,който ви води женските консултации.Това изследване не е задължително и не се поема от здравната каса.  Peace
Все ще намерите някой ден,това е важно.Може след работа единия ден да направите видеозон,а на следващия БХС...,но двете не трябва да имат повече от 2дни между тях.

# 710
  • Мнения: 505
Здравейте,
Няма ме, много съжелявам но и се надявам утре наистина да се похвалиш с добри новини.
Зизинка и Мира, стискам палци всичко да е наред и да ни кажете радостни вести след прегледите ви.
Момичета, кажете какво да пия за главоболие. Ще ми се пръсне главата направо и това е с часове и не е за първи път. Пих вече айрян, не помага.
Не мога от леглото да стана, толкова ме цепи кратуната.

Благодаря ви предварително.

# 711
  • в рaя
  • Мнения: 233
Ох, момичета, стискам ви палци! ДАНО, ДАНО всичко е наред, надявам се да видите онази точка, да чуете сърчицето й! ДАНО!  newsm17 newsm17 newsm17

# 712
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
bruxelles1, аз съм а главоболие от една седмица, позволих си един парацетамол, но не помогна. Днес е особено силно, защото цял ден плача  и тази вечер много ми помогна една мокра хавлиена кърпа с малко натрошен лед в нея на челото и слепоочията, след около половин час болката ме поотпусна. Пак ме боли, но вече се търпи, че преди това не можех даже да кимна с глава ooooh!.

п.п.Тази нощ май няма да мога да заспя още дълго, главата ми се пръска от мисли и мъжа ми държа буден, а той снощи спа само 3 часа Tired.

# 713
  • Мнения: 52
Няма ме, мила, аз бях като теб, една лекарка ми каза "не виждам нищо ела след 1 седмица за кюртаж", само аз си знам какво ми беше  докато чуя сърчицето.
 Знам , че всичко е индивидуално, НО ако овулацията ти е на 17-20 ден и МЦ ти е по-късен има много случаи в които се чува пулс дори в 12 г.с.

Каквото и да се случи имаш подкрепата ни, бъди силна и не се предавай.  bouquet

# 714
  • Мнения: 1 092
Няма ме искрено съжалявам за това, което преживяваш.
Зизинка, Мира newsm17
Anita_79 ти от къде си? Питам, защото ако има някой наблизо може да те опъти по-добре за клиниките и лекарите в района
bruxelles1 главоболието ти има ли общо с кръвното или проблема е друг? Къде точно те боли главата - отпред или отзад?

Момичета надявам се за по-добри новини и стискам палци за всички, които имат нужда.

# 715
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 684
Flowers Four Leaf Clover

# 716
  • Мнения: 207
Няма ме кажи на тия лекарки, че мартенския отбор не те пуска и да вземат да се напрегнат и да видят какво става. Между другото sivanova е напълно права може овулацията да ти е била непосредствено преди цикъл и поради тази причина да не се вижда нищо.

От името на всички мами стискаме палци на Няма ме, Мира и Зизинка не си ви даваме на друга отчетна тема baby_neutral

Женя да разкажеш днеска как е минала ФМ Wink, че вече искам да слагам щъркелчета  Wink

# 717
  • Мнения: 9
 момичета стискам палци на всички бъдещи мами.Дано лекарите ви радват само с добри новини.Идва и моя ред да се оплача.Щастието ми че гаденето и повръщането отшумяват, бързо се изпари след като получих обилно розаво течение.Вчера бях при док. и видяхме че бебенцето е живо и дори го гледахме как мърда Grinning Grinning Grinning.За течението обаче нищо Close Само каза ако стане по тъмно или с болки да му се обадя пак....Направо съм смазана от притеснение...Успех на всички.

# 718
  • Мнения: 505
Женя83, не мисля че е свързано с кръвното. Боли ме и отпред и отзад. Отпред на челото и все едно ме стискат с менгеме встрани над ушите. А отзад, на тила и малко по нагоре.
Моя мъж като се прибра снощи по никое време от работа ми сложи две кърпи с лед, една на тила а другата на челото и съм заспала. Че и на него си направил за тила. Но ето сега пак усещам че леко започва да ме боли. А колко работа имам. Не мога да си позволя да седя в нас с главоболие. А и то седи ли се така.

# 719
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 684
Главоболието е типично за това състояние.
Мен ме болеше в началото, сега не. С една приятелка си говорихме вчера, и тя каза, че е била така,
и един ден просто е спряла да я боли, все едно нищо не е било.
margarita_ts, всичко ще е наред.

Общи условия

Активация на акаунт