Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 255 061
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 226
Стига да е интересно тук, ще ви разкажа. Също така се чудех от ходенето ни насам натам, дали няма да е интересно да споделим разни ритуали за късмет и успех, които сме научили от врачки, ясновидки или пък познати хора. Аз съм на мнението, че човек трябва да опита всичко, защото знае ли кое ще му помогне.

# 556
  • Мнения: 226
Момичета, вижте на какво попаднах преди минути : http://www.blitz.bg/news/article/118776
Отеца е оставил и мобилен телефон за връзка. Малко ми звучи ала бала, но знам ли...Някой да е чувал за него, освен популярността, която имаше преди години.

# 557
  • Мнения: 0
Следя с интерес темата и я считам за много полезна. Благодаря на всички, които пишат и споделят в подробности своя опит. Аз съм имам отпреди пост с оплакване. Интересува ме да ми дадете информация тук или на лично съобщение за някой, който прави силни любовни магии и се занимава със събиране на разделени двойки. Ще се радвам, ако ми препоръчате някой от София. Благодаря предварително!!!

# 558
  • София
  • Мнения: 4 349
Следя с интерес темата и я считам за много полезна. Благодаря на всички, които пишат и споделят в подробности своя опит. Аз съм имам отпреди пост с оплакване. Интересува ме да ми дадете информация тук или на лично съобщение за някой, който прави силни любовни магии и се занимава със събиране на разделени двойки. Ще се радвам, ако ми препоръчате някой от София. Благодаря предварително!!!

Насила хубост не става! Любовната магия определено е другаде!!

# 559
  • Мнения: 0
В поста си питам дали някой знае човек от София, който прави силни любовни магии и събира разделени двойки. Това дали е правилно или не, нека всеки сам решава за себе си и сам да поема риска. Не това питам. Ще бъда благодарна, ако някой сподели подобен опит!

# 560
  • Мнения: 972
Като заговорихте за споделяне на ритуали и други подобни,да ви кажа аз какво съм си направила.
Преди време съм го чула или прочела отнякъде. Взема се бял тамян от църквата.Зашива се с червени конци във бяло парченце плат.Да стане като пакетче.Всеки от семейството го слага за по една нощ под възглавницата си и преспива върху него.След това се поставя над входната врата на дома,но така че да се вижда,да не е скрито.Този амулет,така да го нарека,се прави за здраве и благополучие на дома и семейството.За предпазване от негативни сили и енергии.
Може и да си въобразявам,а може и да си има някаква сила,но при мене действа! Peace

# 561
  • Мнения: 2 265
Стига да е интересно тук, ще ви разкажа. Също така се чудех от ходенето ни насам натам, дали няма да е интересно да споделим разни ритуали за късмет и успех, които сме научили от врачки, ясновидки или пък познати хора. Аз съм на мнението, че човек трябва да опита всичко, защото знае ли кое ще му помогне.

В темата "Подсъзнанието може всичко" има доста ритуали за късмет, успех и др.
Аз може и да пусна едни мантри, но не знам къде, тук или в другата тема newsm78 ?

# 562
  • Мнения: 226
Нека админа прецени, но аз не виждам причина да не пуснем и тук:)

# 563
  • Мнения: 3
в тази връзка восъколеене може ли сами да си правим и има ли описано някъде как се прави

# 564
  • Мнения: 0
За мен тази жена има истинска дарба и бих отишла пак при нея ако имам нужда.Казва се Калина Трендафилова.


А каква й е тарифата? Аз съм чувала доста противоречиви отзиви за нея. Rolling Eyes

# 565
  • Мнения: 2 265
в тази връзка восъколеене може ли сами да си правим и има ли описано някъде как се прави

Аз лично смятам, че дори и "обикновените" хора могат да го усвоят.

Тук е описано как се прави:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=magic&Number=1950 … ollapsed&sb=5

А аз вчера точно се чудех нещо за восъколеенето. Трябва ли човека на който се лее восък да знае за това ? В смисъл нужно ли е да имам неговото съгласие ?

# 566
  • Мнения: 0
Ще се радвам, ако някой сподели отзиви за Маг Марчело от София. Много ще ми е полезно да прочета мнение за него от човек, който го е посещавал. В предните теми имаше една-две жени, които също се интересуваха за въпросния, но никой нищо не написа. Дано сега да бъде по-различно!  Доколкото знам той е много силен в събирането на разделени двойки и правенето на любовни магии. В сайта му пише, че прави и магия за привличане на пари. Ще следя с интерес темата, както досега и се надявам да допадна на информацията, която ме интересува.

# 567
  • София
  • Мнения: 4 349
Любов на сила не става! Има ли някой който да се похвали за "сполучлива" любовна магия!! Много ще ми е интересно това! Като гледам цените вървят доста солено - до 25 000 /справка жената на Иван от Иван и Андрей/.

# 568
  • Мнения: 10
През 2009 год. посетих Марчело. Гледа на карти, много хубави неща каза, но не се случиха. Прави ми проверка за магия, то и това беше целта на моето посещение, но ......Както всички останали ми  каза имаш енергийна намеса, той не вижда нещата , а прави проверка, която не ми вдъхва особено доверие. Както и да е, попитах колко ще струва развалянето и той като ми каза 250 лв и се отказах от 360 щял да ми намали, дрън , дрън. Иначе е приятно да си разговаряте, доста неща позна, но нищо от това което каза, че ще се случи в бъдещето не стана, та за това и не ми вдъхна доверие за разваляне на магии.
Момичета, не знам дали сте прочели, но любовните магии имат силата на черната магия, не зная как може човек да иска някой да го обича на сила. След 8-12 год, човекът с любовните магии се разболява много тежко и умира. А кармата , която си навлича човек да не говорим, иска ли някой да му направят магия и да обича някой на сила? Това си е вмешателство и промяна на съдбата на съответния човек.
Ще ви разкажа моя истинска случка, вече мисля съм я разказвала в предните теми. Имах дом, мъж, дете. Мъжът ми  беше добър...............гледаше си семейството, в един момент се появи една жена, която явно не може да брои и мисли, че любовта е за трима, не за двама. Борих се няколко години, той се промени рязко, направо ме мразеше, но не искаше да се разделим, все пак аз си тръгнах, реших, че ще го оставя да бъде щастлив. Много скоро след като се разделихме ми звъни една вечер и реве на телефона като малко дете и моли да се върна, но счупената ваза, не може да се възстанови. Така аз запазих приятелството си с него и сега се чуваме, виждаме и помагаме, но жената какво си вижда до него не е истина. То са обиди, бой, гони я. Това обаче не е важно, по важното което исках да кажа, че от магиите, той се поболя, пие без да спира, получи едно заболяване, което не се лекува и ред други. Самата жена не е щастлива, защото тя никога не може да заеме моето място, не и по този начин.
Всичко това разказвам с надеждата да не сгрешите и да не правите себе си и другите нещастни.

# 569
  • Мнения: 55
За восъколеенето-да попитам и аз: Simple Smile
Как се разбира,че восъкът е чист,т.е.,че всичко се е изчистило?Ако леем на друг,как ще го накараме да се изкъпе и облече в нови дрехи-ако той не знае,че сме му ляли восък.Нали трябва да се изкъпе и смени спалните си чаршафи?
Моля ако сте запознати,пишете подробно за всичко свързано с восъколеенето.Благодаря!
Лека и спокойна нощ!!!

Общи условия

Активация на акаунт