Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 255 889
  • 742
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 361
Здравейте,
 на 38 и 39 стр. има интересни коментари и ме провокираха да пиша.

Когато бях дете на баща ми са му правили магия може и за любов да е. Колко е вярно не знам. Майка ходеше по разни ходжи и гледачки, по това време не бяха кой знае колко нашумяли. Не е давала пари обаче.
И така баща ми почина на 39 години при пожар ( баба Ванга му е казвала, че ако мине 40те ще живее дълго, но го чака смърт от огън или вода, тогава тя е познала още куб други неща). Както и да е.
Не вярвам в магията. Има енергия, има мисъл, има подсъзнание. И всеки човек може сам да си закодира предмет. Аз например на изпити си имах "касметлииска" химикалка, защо са ми магии.

А пък това да правиш и баеш на някой, ми за какво ти е. То ако е толкова лесно всички щяхме да си избираме половинките по друг начин. Или тези- издигане в бизнеса, привличане на пари. Ми аз ще си седя в нас на дивана и да ми правят магия за пари, от къде ще паднат?

Както съм казвала, ходила съм по врачки, за удоволствие.
Всички проблеми се решават с положително мислене.

# 601
  • София
  • Мнения: 4 349
meralina,знам ритуал от Ина от женския пазар,не е любовна магия, а обратното, ти да спреш да обичаш някой.
Ритуала е прост,слагаш пирон във вода да заври на котлона и когато заври казваш 3 пъти "както ръждясва този пирон,така и чувствата ми към......да ръждясат",след като изстине водата я изпиваш и това е.......Не съм го правила,но съм правила друг неин ритуал за желание,но пробвай,нищо не губиш.
Lucky_e аз имам хронично болно дете (не е шизофрения),но не съм правила магия на мъжа ми,малко ми звучи несериозно-три деца и трите с шизофрения,тя нали много трудно се доказваше?
Дано да съм била полезна и на други във форума  bouquet

Гледай пирона да е чист след като ще пиеш водата, да не се натровиш! Laughing Laughing Laughing

# 602
  • Мнения: 37
някъде бях чела че когато ходим на такива гледачки да ни гледт какво ни очаква в бъдещето те нарочно ни правят магия или така че да се объркат нещата и да сме нещастни вярно ли е  Simple Smile Thinking

# 603
  • София
  • Мнения: 4 349
някъде бях чела че когато ходим на такива гледачки да ни гледт какво ни очаква в бъдещето те нарочно ни правят магия или така че да се объркат нещата и да сме нещастни вярно ли е  Simple Smile Thinking


Не! Те ти казват, че имаш направено, за да може пак да дойдеш, да им дадеш по-голяма сума и да ти я развалят. Това им пълни хазната повече! Има ли някой в този сайт, на който да не са казали, че им е направена магия??  newsm78 newsm78

# 604
  • Мнения: 37
някъде бях чела че когато ходим на такива гледачки да ни гледт какво ни очаква в бъдещето те нарочно ни правят магия или така че да се объркат нещата и да сме нещастни вярно ли е  Simple Smile Thinking


Не! Те ти казват, че имаш направено, за да може пак да дойдеш, да им дадеш по-голяма сума и да ти я развалят. Това им пълни хазната повече! Има ли някой в този сайт, на който да не са казали, че им е направена магия??  newsm78 newsm78

Попринцип са ми казвали затова питам понеже реших да ида на врачка

# 605
  • Мнения: 361
някъде бях чела че когато ходим на такива гледачки да ни гледт какво ни очаква в бъдещето те нарочно ни правят магия или така че да се объркат нещата и да сме нещастни вярно ли е  Simple Smile Thinking


Не! Те ти казват, че имаш направено, за да може пак да дойдеш, да им дадеш по-голяма сума и да ти я развалят. Това им пълни хазната повече! Има ли някой в този сайт, на който да не са казали, че им е направена магия??  newsm78 newsm78
на мен никога не са ми казвали, че имам аз.
Но пък и освен Ина, другите не са били с тарифа.

# 606
  • Мнения: 37
А какво ще кажете за Вергиния и баба Дана от  Пловдив

# 607
  • Мнения: 0
За да ти спестя някой лев, ти казвам да не ходиш при Вергиния- никакъв смисъл.
Иначе при баба Дана, няма да те е яд, някои неща познава и жзима колко й оставиш!
Много скромна и добре благоразположена жена. Няма да загубиш от познанството и с нея, но не очаквай и нещо велико!

# 608
  • Мнения: 520
На мен точно Вергиния ми каза че съм имала силна магическа намеса преди 2 години и наистина тогава ходих по какви ли не доктори и никой не можеше да каже какво ми е.
Оправих се след ходене до Кръстова гора и четене на Киприянови молитви и с много вяра. Каза че към момента вече няма нищо - всичко било изчистено...Попитах я как е станало, а тя каза че не знае.

Относно магиите за любов, въпреки че дадох насоки на meralina, аз също съм МНОООГО против тях и никога не съм си и помисляла да прибягвам към такова нещо.

Четох една история за жена, която се омъжила по този начин, мажът й я ботоворил, естествено след като е бил омагьосан, но след време отношенията им охладняли, мажът й вообще не искал да я вижда и жената отново тръгнала да търси магьосника. Но той бил починал, а с него и всички магии които бил направил. Не знам вярно ли или не, но защо трябва да си причинявате първо на вас самите такова нещо и второ на хората, които уж обичате.
Това не е любов според мен, а чувство за собственост и подчинение. Ако обичаш някого, дай му свобода, ако и той те обича ще се върне при теб.

meralina, повярвай ми, ако не ти е отредено да си с един човек, нищо и никой не може да промени това, рано или късно той ще си отиде от теб по един или друг начин.

# 609
  • Мнения: 83
Здравейте!
Искам да ви попитам за отзиви за Хайрие от Боян Ботево.Познава ли за бъдещето?Два пъти ходих при нея и ми каза едно и също, остана само да чакам дали ще се случи.
Благодаря ви предварително за отговорите!

# 610
  • Мнения: 3
аз пък съм чувала, че негативните магиите като цяло се връщат към човека, който ги прави. има ли такова нещо? има ли някакъв такъв принцип на равновесие  един вид  Thinking

# 611
  • Мнения: 0
Има, разбира се и това не се отнася само до магиите. Вселената съществува в динамично равновесие.

# 612
  • Мнения: 96
Здравейте!!! Отдавна не съм се включвала във форума - подкрепям Лили за магията - това не е начина да бъдеш с някой, да може би любовта и това че той ен е при теб те побърква, но остави така нещата. Всичко в живота се случва защото така търябва да бъде, тоест за всяко нещо си има смисъл...ако съдбата ти е отредила да си с този човек, ще бъдеш...каквото и да става....Но в крайна сметка всеки сам взема решенията!!!

Искам да кажа и за Вергиния - аз също ходих наскоро при нея....немисля че е кой знае какво.да жената е мн лъчезарна, но само времето ще покаже даслие  познала.За миналото ми специално нищо не ми позна, говореше само за бъдещето...времето ще покаже пак казвам! Ходих наскоро и при прословутата Рени - ам, специално за мен - пълна нула...

Аз също съм обиколила доста гледачки, ясновидки и какви ли още не..имам кординатите на доста от тях, в преден пост ги бях оставила, но ако иска някой мога да ги дам пак.

Наскоро си писах с една гледачка - ясновидка по точно, казва се КАРЛА, това е единствената жена която преди време ми каза нещо и сега стана....сега пак съм се допитала до нея и до края на седмицата ще видим дали ще познае. Според мен тя си заслужава поне засега!!!

# 613
  • Мнения: 226
Разкажи за Карла, как се осъществява комуникацията с нея?

Също така някой да е ходил скоро по Стефка? Любопитно ми е за други отзиви!

# 614
  • Мнения: 96
Кординатите на Карла: karla_6@abv.bg. След името има долна черта.Пишете на пощата там ще разберете как се действа!

Успех на всички!!!!:)

Общи условия

Активация на акаунт