Ясновидци (врачки) - четвърта тема

  • 254 729
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3
ако някой знае други ритуали за привличане/отключване на късмет, моля да пише  Wink

# 616
  • Мнения: 226
Нямам представа до колко е ефективен следния ритуал, но ще го споделя тук във връзка с питането на Блонди. Според жената, която го е правила е имало ефект, но за мен тези неща са много субективни. Аз самата го правих при миналото пълнолуние, но вместо аз да хвърля катинара, помолих един приятел да го метне в ръката до тях, а после ми казаха, че аз самата трябва да го направя. Нищо, скоро е другото пълнолуние:)
Купува се катинарче. Вечерта при пълнолуние се пълни една паничка с вода, в нея се слага катинарчето, но задължително отключено, до купата се слага друга купичка с захър, а от другата страна пари, но задължително преди да ги сложите, трябва да ги преброите (последното нямам идея защо, аз сложих монети). Пропуснах да добавя, че всичко това се подрежда отвън - перваз, балкон или в двора ако сте с къща. На сутринта си прибирате парите, захарта я ползвате само с домашните за подслаждане на захар, чай или каквото решите, водата ръсите из дома, а катинара в течаща вода.
Жената, която го е правила е била в много тежка ситуация - в чужда страна, без пари, почти на улицата. След ритуала нещата се оправили значително.

Аз търся да се предпазя от негативни енергии, предстоят ми едни изяви и имам притеснения, че враговете, които решиха че са ме сразили ще се сабудят. Моля ако някой знае как или познава човек, да сподели:)

# 617
  • Мнения: 185
от Адем знам, че за предпазване от уроки се носи син конец със синьо око, а за хармония в семейството червен конец, аз лично нося син със синьо око на крака за да не се вижда от никого

# 618
  • Мнения: 226
Мерси. Наскоро ми се мерна като заглавие, че червения конец всъщност бил на дявола ....

# 619
  • Мнения: 1 037
Интересно е това с ритуалите / за благополучие, пари, здраве/, но си мисля, че трябва да се обособи в отделна тема Peace че нещо доста се поомешаха нещата тук Laughing Нека тук се обсъждат ясновидците и всъщност кой от тях може да се нарече такъв Mr. Green
Ако някой се притеснява, че има някаква енергийна намеса или пък е под стрес може да пробва ритуала с яйце под леглото три нощи подред Peace

# 620
  • Хасково
  • Мнения: 224
Аз също имам впечетления от Карла, и то положителни.  Преди време имаше един сайт ezo.tv и на импулсни телефони отговаряха различни ясновидци. Именно там се бях свързала с нея и често и се обаждах.Имаше много точни попадения, за пример ще ви разкажа какво ми беше казала и какво се случи. Обадих и се края на януари понеже имах съмнения ,че мъжа ми ги върши някакви. Тя ми каза, че съмненията ми са основателни, и че скоро, на някой празник ще го хвана. Идваше свети валентин и 8-ми март. На свети валентин нищо не се случи, но на 8-ми март мъжа ми от предния ден беше заминал по работа извън града,и трябваше да си дойде на 8-ми за да празнуваме. Вечерта, аз се приготвях и го чаках направо да ме вземе от вкъщи и да излизаме. Каза ми в 10 да съм готова, но мен нещо ме глождеше и след казаното от Карла още повече. В 9 реших да запаля колата и да обиколя някои заведения и какво да видя,пред едното колата му. Застанах от страни и след малко го видях как излиза от заведението с една фолк певица за която се говореше ,че той се вижда с нея ,но аз не вярвах. Невярвах, невярвах ама виж...

# 621
  • Мнения: 2 265
Ако някой се притеснява, че има някаква енергийна намеса или пък е под стрес може да пробва ритуала с яйце под леглото три нощи подред Peace

Наистина оффтопика идва малко в повече, но искам само да уточня, че метода с яйцето е абсолютна глупост. Това е просто химична реакция и независимо дали имате или нямате енергийна намеса, то пак ще изглежда като сварено Peace .

Avia-na , мисля, че някои от полускъпоценните камъни биха ти помогнали за защита.

# 622
  • Мнения: 0
Чета темата от доста време и сега реших да се включа.Явно човек прибягва да ходене при врачки,когато има проблем.Надява се разбере какво става.И аз поради тази причина искам да открия истинска врачка,която да познава.
Била съм при Гюкчен хиляди пъти.Познавам я от повече от 10 години.Сега скоро не съм ходила,но виждам,че всички пишат отрицателни мнения за нея.Не мога да си го обясня.За преди това когото съм ходила мога да кажа,че ми е познала много неща и то вани,които са станали на сто процента.Направила е за мен много.Сигурно сега славата и оказва влияние.
За леля Искра мога да кажа,че познава на 95% неща от миналото,които никой не знае и няма от къде да ги знае.За бъдещето малко говори.Мисля,че вижда повече в миналото.
Това са моите впечатления.
Прочетох всичко,което вие сте писали и някой да ме насочи към друга врачка,която наистина познава.

# 623
  • Мнения: 56
от една седмица зъня на леля Искра и или ме изключва,или ми се обажда да ми каже да се обадя по-късно. И така вече седмица не мога да се свържа както трябва с нея....Друг има ли същия проблем?

# 624
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте,
Спешно търся мнение за една ясновидка от Перник. Казва се Силвия. Моля, който има инфо да каже.
Благодая предварително. Моля Ви, ако някой е ходил или е чувал за пише
Също така искам да питам и за Деси от Стара Загора за мнение?

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 14:19 от GERBER

# 625
  • Мнения: 506
GERBER , моля повече информация за тази Силвия от Перник, колко годишна е ?
Бях ок.14-15 годишна,когато се запознах с едно момиче от Перник -Силвия, тя да е била 1-2 години по -малка от мен тогава/става въпрос за преди повече от 20г/. Това момиче познаваше месеца, през който е роден даден човек с абсолютна точност, но трябваше да го е виждала човека,макар и само веднъж.Нямаше грешно попадение. Много се забавлявахме с тази нейна способност,веднъж я попитах през кой месец е родена баба ми, тя каза :"февруари", аз започнах да споря , че не е родена тогава ,твърдях че е през друг месец. Попитахме баба ми-естествено Силвия беше познала. И така , разменихме си адресите, писахме си известно време / тогава беше на мода  кореспонденция по пощата /,но с времето престанахме да си пишем ,забравихме се  и чак сега ,когато преди няколко месеца попаднах на тази тема ,се сетих за Силвия от Перник- питам се какво ли е станало с нея, развила ли е още някакви способности, изобщо каква беше тази нейна "дарба" тогава?

# 626
  • София
  • Мнения: 2 968
GERBER , моля повече информация за тази Силвия от Перник, колко годишна е ?
Бях ок.14-15 годишна,когато се запознах с едно момиче от Перник -Силвия, тя да е била 1-2 години по -малка от мен тогава/става въпрос за преди повече от 20г/. Това момиче познаваше месеца, през който е роден даден човек с абсолютна точност, но трябваше да го е виждала човека,макар и само веднъж.Нямаше грешно попадение. Много се забавлявахме с тази нейна способност,веднъж я попитах през кой месец е родена баба ми, тя каза :"февруари", аз започнах да споря , че не е родена тогава ,твърдях че е през друг месец. Попитахме баба ми-естествено Силвия беше познала. И така , разменихме си адресите, писахме си известно време / тогава беше на мода  кореспонденция по пощата /,но с времето престанахме да си пишем ,забравихме се  и чак сега ,когато преди няколко месеца попаднах на тази тема ,се сетих за Силвия от Перник- питам се какво ли е станало с нея, развила ли е още някакви способности, изобщо каква беше тази нейна "дарба" тогава?

Казва се Силвия и е около 45-47 г и е от кв Изток в Перник.

# 627
  • Мнения: 506
Тази Силвия, за която аз споменах трябва да е ок. 35 годишна .

# 628
  • Мнения: 122
Също така искам да питам и за Деси от Стара Загора за мнение?
За Деси от Стара Загора не съм чувала, знам за Десислава от Казанлък  newsm78

# 629
  • София
  • Мнения: 2 968
Също така искам да питам и за Деси от Стара Загора за мнение?
За Деси от Стара Загора не съм чувала, знам за Десислава от Казанлък  newsm78

Обърках се . От Русе е.

Общи условия

Активация на акаунт