ФОРМУЛА 1 - сезон 2011 - БЪРЗИ и ЯРОСТНИ - тема 3

  • 29 503
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 750
Ланчеееее, честито ти рождение на патерица!!!
Желая ти здраве и щастие във всичките им форми и проявления!

   


Като говорим за излъчването, има напълно окончателна и официална информация относно излъчването на състезанията по БНТ2.

Това, което предстои, е да бъдат обявени и коментаторите.

От ТВ+ бяха споменали, че техният състав ще е от Момчил Манчев, Емилиян Стойков и Борислав Петров. За БНТ2 се спрягат 2 възможности за основен коментатор - Атанас Марков или Иван Тенчев.


За предпочитащите монитора, клавиатурата и мишката и тази година пак ще има и онлайн стрийм от къде ли не. Simple Smile


# 721
  • София
  • Мнения: 9 972
Спас, благодаря!

БНТ 2 ако изберат онзи, чието име няма да споменавам, мисля няма нужда въобще да излъчват каквото и да е Twisted Evil. Дано да има стрийм наистина!

# 722
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Мацки, честит празник!   bouquet  bouquet  bouquet
Бъдете винаги обичани, глезени и уважавани, но винаги усмихнати и чаровни!!!!:*

Аз ще го гледам тука Лана: http://www.bgsreshta.com/content.php?page=tv&channel=22 Mr. Green Понеже и без тоа нямам кабеларка си гледам другите канали от тук,дано по време на състезанието не сдаде нещо багажа и интернета бъде с мен  Crazy Това прозвуча,като молитва  Mr. Green Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 201
Специално за фенките на Фетел  Wink

Тази неделя от 12.30ч., в предаването "Зона спорт" по БТВ Екшън
"...
Ще бъде излъчен и филмът за Себастиан Фетел "Моментум", който разказва за пътя на германеца до върха на автомобилния спорт. Продукцията е от поредицата "Моментум" за най-големите в спорта. Зрителите ще могат да видят уникални кадри от първите състезания по картинг на Себ.

Те са заснети от баща му с домашна видеокамера, а момчето се състезава с великия Михаел Шумахер. Пилотът разказва за родното си градче, съседите, живота си, както и за най-ранните успехи. Фетел ще разкрие и тайни от подготовката си, както и от живота си на звезда в Гран при..."

Трейлъра на филма- тук

# 724
  • София
  • Мнения: 9 972
Аз ще го гледам тука Лана: http://www.bgsreshta.com/content.php?page=tv&channel=22 Mr. Green Понеже и без тоа нямам кабеларка си гледам другите канали от тук,дано по време на състезанието не сдаде нещо багажа и интернета бъде с мен  Crazy Това прозвуча,като молитва  Mr. Green Joy Joy Joy

Ееееееее, Plami,  Heart Eyes дано и аз ще се надявам. А сега работи ли този, специално, канал?

# 725
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Работи бе,няма проблем,само по време на състезанието да не се накачим много маймунки и нещо да стане Rolling Eyes,това са ми опасенията ...

п.п Редактирам,че да не пиша пост след пост, току що гледах филмчето за Себ,много сладък бре  Heart Eyes Интересно беше Peace

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 13:42 от plami89

# 726
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green, как сте мацки  Crazy
довечера сме с нова тема Crazy, че време не остана .... нова седмица, нова тема ...
и  НОВ СЕЗОН  Crazy

и да ви позагрея  Crazy:


 

# 727

Общи условия

Активация на акаунт