Половината от чакането мина,дръж се ОКТОМВРИйска дружина!

  • 25 699
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 082
nnnnn ето това е ориентировъчно за цена: http://www.mothercare.com/Silver-Cross-Complete-Pushchair-System … mp;qid=1313271933. В един друг сайт я видях за 375 паунда, така че цената в Продавалника е много добра, стига количката да е запазена (не разгледах снимките).

# 691
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Хирсен уби ме с тази цена  Shocked тук е по около 80 долара (или поне такива са ми спомените) доплащането на ден като ако имаш частна застраховка тя поема част от сумата. А за раждането аз ще разчитам основно на мнението да доктора - ако прецени че секцио е по-добре ще е секцио важното е всичко да е наред накрая Simple Smile



# 692
  • Мнения: 5
Добро утро момичета и от мен! Днес с вас ще пия кафе Simple Smile Почивка съм и съм си в къщи.

Хирсен: Акушеро-гинеколог извършва операцията поне тук е така не е хирург.

Хайде момичета разпишете се не ме оставайте сама да пия кафето Wink   bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 693
  • Мнения: 270
Добро утро

Клеопатра,много хубава новина!Стискам палци за малаката Сара Praynig Praynig Praynig
 Praynig Praynig PraynigИ за малките ноемврийски талисманчета.

В петък имахме среща с нашата бебка-баткото беше много щастлив.
Мамо,мамо,виж й нослето,виж й очичките,а ето и краченцето и ръчичката...Чуй сърчицето...Гледа,радва се,маха й през монитора...слънца...Бебка се обърнала с главичката надолу,док каза,че е с дълги краченца-маникенка.За кг. спомена,че е 1700 ,но аз много,много не им вярвам на тези изчисления.

Ия,тортата е много хубава,рожденника сигурно е бил много щастлив.
На всички момичета с болежки,прегръщам ви и дано минават по-скоро.
Хирсен,какви са тези цени бе #CrazyТи в хотел ли ще раждаш #Crazy
операцията и при нас я извършва акушер-гинеколог.
Сега сме при майка на гости,тук са ми и бебешките дрешки от баткото и се чудя дали да ги разнасям до вкъщи newsm78 или да ги оставя тук.И количката и кошарката мислех да перя...Май рано още.Май ще е прегледам само дрешките да видя какво ще ми остане да купувам.
Днес влизам в 8 месец.

# 694
  • Мнения: 5
iveta76:  Честитоо!  Hug Аз утре влизам в 8-мия месец   bouquet  love001

# 695
  • Мнения: 59
Здр-те, мамчета Simple Smile Времето направо лети, толкова бързо минава, и това "има време" все повече губи стойност. Кой в 8-мия, някой слде 2 седмици и в 9-я и ще се почне с бебевалежа, особенно с тези който са планово секцио.
Аз снощи попаднах на един сайт за раждания......така си полаках...толкова е страшно и същевремнно вълнуващо, и като видиш какво сладко същество излиза....твоето бебче.......ох пак се насълзих. Да си призная секциото ми изглеждаше по-страшно, въпреки, че за майката е по-безболезнено самото раждане. Исках и мъжа ми да гледа, че да е наясно на какво се подлага жената, но той категерично отказа, и каза че и да го вържа няма да гледа, много го е страх.....добре, че няма да ражда той, тогава и аз щях повече да се притеснявам.
аз от една седмица имам страшни болки в гърба тако седя седнала , повече от половин час изправена на стола не мога, а заболи ли ме.......изобщо. трябва гърба да ми е облегнат. Не съм предполагала, че точно гърба ще ме боли.
 На нашите талисманчета и на талисманчетата на Ноемврийките  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Тези моми много избързаха за прекрасния живот, но дано Бог наистина им е утредил дълъг и щастлив живот, въпреки трудното начало  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig А на майките им сили и кураж  Hug Hug Hug

П.С. Как да се включа в групичката във ФейсБООК, не мога да ви намеря.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 11:31 от unvisible

# 696
  • Мнения: 447
Привет на всички!  Hug



Отдавна не съм се разписвала, а вие не само сте изписали предишната тема, а почти сте завършили настоящата!  Shocked

Ние с милото бяхме на почивка, по време на която у дома имаше майстори. Почти целият ни апартамент е пребоядисан. Доста неща трябваше да се свършат след завръщането ни, а междувременно започнах и с покупките.

Видях, че операцията на Сара е минала добре.Това е прекрасна новина! Надявам се, че клапичката ще функционира правилно и скоро Клеопатра ще отнесе дъщеричката си у дома. Успех на цялото семейство и кураж - малко остана, мила Клеопатра! Справихте се геройски до момента и вярвам, че оттук насетне ви предстоят прекрасни моменти!  thumbsup

Сега изчезвам, защото още не съм прочела всичко, което сте написали. Обещавам съвестно да прочета и да се включа с мнение по обсъжданите въпроси!  book

# 697
  • Мнения: 1
Уинди завърнала си се от почивка, отсъствието ти се усещаше.Надявам се че сте си  изкарали много добре.
И ние бяхме на преглед бебето е добре разположено е с главата надолу,тежи 1930 гр.
На 7 септември доктора ме вика за преглед - и подчерта да се настроя за прегледа, защото няма да е с видеозон  Thinking
Чакайте и аз да ви се пооплача. И на мен вече не ми е изобщо комфортно.Боли ме кръста, гърба и то много, става ми тежко от две хапки, изморявам се от пет крачки. Наистина сега времето изобщо не минава, както в началото,но ще изтърпим още малко.
За раждането-аз от самото начало съм се настроила за нормално и не съм желала секцио, освен ако доктора не реши.За сега не ме е подгонил страха, но ще видим след 2,3 седмици.
За покупките - вече май се снабдих със всичко за болницата.Леглото и количката съм ги взела и края на месеца ще си ги взема вкъщи да може да се монтира леглото, че таткото е по-спокоен като обясня как и къде искам да се монтира.

Оф момичета моята майка вече няколко пъти ми намеква, че ще остава да ми помага в къщи.Явно се е настроила много.Аз един два пъти и споменах, че ако се чувствам добре няма нужда някой денонощно да е вкъщи.Незнам ,ще видим какво ще стане до тогава, но е започнала да става много дребнава и все нещо да каже , а преди да забременея не беше такава, даже сме си много близки.Чак толкова ли се вдетеняват тези хора като разберат че ще стават баби.

Клеопатра радвам се че операцията на малката Сара е минала успешно и ти пожелавама скоро да си се гушкате вкъщи.

# 698
  • Мнения: 5
unvisible: Ох , много си права.... нямам търпение да вляза в 9-тия и да съм в очакване Simple Smile хихи

Я кажи сайта където си гледала за ражданията и аз да си порева хахаха Simple Smile

# 699
  • Мнения: 181
Ооо,Уинди,радвам се,че се разписа и ти най-накрая! Hug
Благодаря за кафето...имам огрооомна нужда....Прекарах ужасна нощ,а деня ми започна не по-добре и се очертава да бъде гаден ooooh!Направо нямам думи какво да кажа повече....

И тия смотани системи....въобще не трябвало да се слагат на бременни жени...Ама кой да ми каже #Cussing outВсеки вика,че няма проблеми....дрън-дрън...Идиоти!!! #2gunfireКато прочетох листовката и видях страничните реакции направо се стресирах,както и за инжекциите и хапчетата....Нищо няма да пия вече....Да става каквото ще....

Електра,много кофти,миличка! ConfusedВажното е,че не си алергична и че всичко е наред.

Ники и Кати,нашите дрешки са памучни.Бебето ще е с боди с дълъг ръкав и гащеризонче.Ако е по-студено под гащеризончето ще сложим ританки и още една тънка блузка + шапчица,която сяматам да сложа независимо от това какво ще е времето...За ръкавички се чудя.А пелената е средно дебела...не е нито тънка,нито много дебела...

Хариелка,спокойно...и аз съм така TiredБебето много ми пречи,трудно ми е да дишам...некомфортно ми е,тежи ми....А напоследък и аз нямам никакъв апетит....ама то имам ли и време да ти мисля за ядене ooooh!

Иветка,много ми стана мило като прочетох баткото как се е радвал като е видял бебка. Heart EyesЧестит ти 8-ми месец.

Оф,изчезвам,че...

# 700
  • София
  • Мнения: 1 027
Съни,споко,ти ако четеш нежеланите реакции в листовките на лекарствата наистина може да си побъркаш от притеснение.Това не е нещо,което непременно ще ти се случи или ще навреди на бебето!А и много зависи от това каква е причината да ти изпишат някое лекарство-ако ползата от него превишава риска от нежелана реакция,лекарят преценява и го изписва!Затова трябва да е под лекарски контрол,това е важно!Сега не мога да намеря какви системи точно са ти предписали,ако искаш ги напиши отново.
Аз ще поразгледам още дрешки и дано вече се спра на нещо,че голяма чуденка ми се оказа за това изписване.Хем искам да взема в розов цвят,защото и пеленката ни е розова,но се замислих-ами ако е момче и са объркали... Joy

# 701
  • Мнения: 181
Ники и Кати,системите,които изписаха са Манитол.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 138
Ох момичета, изкарах ужасна нощ! Все е било кофти, но като снощи не е било. Такива зверски киселини,гастритоподобни болки, повръщане на няколко пъти. Дори се замислям за този пусти Талцид. Досега не посмявах да го взема, но след снощи.....не зная. Това си беше направо кошмар  Cry

# 703
  • Мнения: 181
nnnnn,току що описа и моята нощ ooooh!Но аз си мисля,че при мен повръщането и зверските болки в корема бяха странична реакция от системата.Аз бях хванала и вирус,но ми беше минало...само кашлям и ме боли гърлото,та не знам със сигурност от какво беше това чудо,ноооо.....беше ужасна нощ.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 027
Съни,има ли начин да се консултираш с АГ специалист.Тези в бърза помощ не знам дали имат опит с бременни.По принцип манитола не мисля,че може да ти навреди,но не знам и какво точно ще ти помогне,затова ако аг-лекар те насочи е най-добре,те имат опит с бременни все пак.Ти как се чувстваш след системата,има ли подобрение в състоянието ти?
Момичета,какво става,че всички ни налегнаха разни болежки,я бързо да минават и да си дочакаме края на бременността!Изобщо не искам да чувам повече за преждевременно родени,голяма мъка ми е.
НННН,талцид може да пробваш ако искаш,но все пак си прецени дали не можеш да издържиш-и не яж пържени храни и газирани напитки изобщо!

Общи условия

Активация на акаунт