В очакване на Джансел и Фахрийе в Yalancı Bahar / Лъжлива пролет *2*

  • 24 534
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 886
Мерси Тинче. Дориана Hug
Ми какъв мошеник ще е Азиз като той  е измамен  в крайна сметка и прецакан от любимата жена. newsm78
Мошеника е друг  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 3
Мерси Тинче. Дориана Hug
Ми какъв мошеник ще е Азиз като той  е измамен  в крайна сметка и прецакан от любимата жена. newsm78
Мошеника е друг  Joy Joy Joy

Двамата са вършели нещо в комбина, обаче мацката излязла по- окумуш.  hahaha  Шерше ла фам.  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 095
Мерси Тинче. Дориана Hug
Ми какъв мошеник ще е Азиз като той  е измамен  в крайна сметка и прецакан от любимата жена. newsm78
Мошеника е друг  Joy Joy Joy

Лош, лош, ама явно (както и ще се окаже) има причина да е такъв... (ах, тези женииииии.....)

# 18
  • София
  • Мнения: 7 886
Камък ми падна от сърцето, ooooh! Joy Joy няма да е толкова черен Джансел следователно и брадата ще я  от няма на бърза ръка Joy Joy Joy

Търсете жената , то си е казано  hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 510
Е то е ясно ,че в основата на всичко е някоя жена. hahaha Joy Joy Joy Joy
Шатци,за брадата не се знае , ако е психясал в затвора. newsm78

# 20
  • Мнения: 8 418
t1n43t0, благодаря за страхотната тема.   bouquet На мен ми допада повече "Лъжлива пролет". Hug
Каква стана тя, оказа се, че моето момиче ще има вина за влизането в затвора на бившия любим и за отмъщението.  ooooh! Laughing  Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 510
Снежка викай подкрепление да браните момичета,че виж ни колко сме тука. hahaha Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 3
Е то е ясно ,че в основата на всичко е някоя жена. hahaha Joy Joy Joy Joy
Шатци,за брадата не се знае , ако е психясал в затвора. newsm78


Май откъм поглед се пробва да го докарва на такъв и затова на Фахрийе и е смешно.

# 23
  • Мнения: 510
Е аз от онзи пост дето гугал го преведе като лудия мошеник си вадя изводи.
Кали, обаче каза че превода не е точен. newsm78

# 24
  • Мнения: 1 095
Снежка викай подкрепление да браните момичета,че виж ни колко сме тука. hahaha Joy Joy Joy

Аааа, не може само единия да е виновен... и двамата имат вина, ама ще видим, кой, колко...

# 25
  • София
  • Мнения: 7 886
·٠•Snejka•٠· Hug  не бой  се няма да нападаме момичето от сега .То и на нашия работата не е много читава  hahaha hahaha hahaha 

# 26
  • Мнения: 15
Тинче  Hug, благодаря за темата и преводите, още малко Джансел, да си го носиш за късмет, наистина е сладко това ben cansel elçin




И двамата ще са виновни, но може да е имало някаква уговорка да лежи само той в затвора и да го чака, а тя е избрала нов живот и естествено скрила миналото си. newsm78

Как ли ще отмъщава наш Азиз, споменаха по рано, че ролята ще е близка  до героя на Венсан Касел от Извън релси, може би ще наблегнат на  изнудването, при този щастлив и охолен неин живот има какво да губи.  newsm78
Представям си го като  като градинар или бодигард  в семейството, или друго доверено лице на  съпруга.  #Crazy

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 19:29 от riminiii

# 27
  • София
  • Мнения: 5 334
Аууууууу! Shocked Shocked Shocked
Риминче, сега ще махна едната част от подписа си, че да си лепна Джансел как се представя. Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Обичам го и това е, бе! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40

 
   Планински маргаритки за Тинчето !
  
 Да изпишем много теми с настроението, с което стартирахме темата!
 Преведеното пак от Тинчето подсказва интересно развитие на събитията. Действително, има защо да си отмъщава  Дж. / последно какво ще е името на героя? /- 10 години затвор не е малък срок и определено променя характера на човек, чувството за отмъщение го обсебва. Но все си мисля, че ообено ако детето е негово, ще има обрати, които ще доведат и до старите чувства. Пък кой знае, много сериали завършват трагично - драмите се котират в Турция.
  С моя беден английски видях, че другият актьор е бил награден като най- добър актьор , така че ще очакваме интересен мъжки тандем. Младите актьори имат хубава визия.  
  С една дума- в очакване сме и вече се упражняваме в дописване на сценария, станало ни привично в предния сериал
  

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Поздравявам ви с новата тема .Надявам се този път сценарият и режисурата да бъдат на ниво а екранната двойка Джансел- Фахрийе да покажат великолепна игра в кадър и европейско поведение извън кадър.
Желая ви приятни емоции с новия сериал.

[/size]

Общи условия

Активация на акаунт