В очакване на Джансел и Фахрийе в Yalancı Bahar / Лъжлива пролет *2*

  • 24 545
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 14 499


   Добър вечер момичета,
   Тинче, : newsm17
 
по- добре късно отколкото никога да те поздравя за   изпита.Впечатлена съм от   превода и всичко което правиш за темата.
 Трябва да знаеш ,че ние от темата сме твърдо зад теб ,а хич не сме лесни докато box те  браним от съперничките ти за Джансел.
  Колкото  зо филма си мисля ,че екипа и актьорите ни готвят доста приятна и професионално подготвена изненада относно филма - много  европейска  във всяко отношение.

# 736
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче не знам дали ще и казва бебенцето ,но в  следващото интервю сигурно ще каже ,че има чудесен характер и много добре се работи с нея.
Аз в интервюто му от зимата не видях да каза нещо друго освен обичам тази ,обичам онази,третата е перфектна. hahaha Joy Joy Joy
*ревността у Тинчето бавно се процежда* Crossing Arms hahaha hahaha

Ами, нормааааааааааално, френски възпитаник - кавалер, джентълмен, едно, друго... Flutter

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 737
  • София
  • Мнения: 7 889
Тинче не знам дали ще и казва бебенцето ,но в  следващото интервю сигурно ще каже ,че има чудесен характер и много добре се работи с нея.
Аз в интервюто му от зимата не видях да каза нещо друго освен обичам тази ,обичам онази,третата е перфектна. hahaha Joy Joy Joy
Ми искрен е сега защо се подлага на съмнение.Работи се и как не. Joy Joy Joy Нали тези трите дами Берен ,Туба и Фахрие са най красивите жени на Турция Hug(изписвам ги по реда на ролята ,че знам ли Joy Joy Joy)
А нашия   най си обича Айда  Joy Joy Joy  

# 738
  • Мнения: 510
Ми Айда два филма му е майка и сега пак ще си играят заедно,как да не я обича човека.
Пък и тя е достатъчно по- голяма за да не го заподозрат във връзка с нея.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 334
Себи Hug

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602455.msg19440780#msg19440780

Общи условия

Активация на акаунт