В очакване на Джансел и Фахрийе в Yalancı Bahar / Лъжлива пролет *2*

  • 24 564
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 095
Шатци ,защо им е иначе Джансел?
Все ще си намерят някой да изиграя коравосърдечен бандюга.
А сега сума ти жени ще му съчувстват на Селим нищо че е лош. hahaha Joy Joy Joy Joy
Иф, аз съм първата. Малко по-нагоре в поста си съм го написала... hahaha hahaha hahaha

# 706
  • София
  • Мнения: 5 334
Кали Hug, нарочно върнах, за да проверя - казват "влюбена в съпруга си Мехмет и в сина си Йомер" - не в сина "ИМ" Йомер. Rolling Eyes То малко ми оставя надежда да е... Джансел-ин син. Whistling hahaha hahaha

И друго - Селим преди да влезе в затвора е виждал само себе си и е оставял настрани Зейнеп, взимал я за даденост. Мисли си, че и сега ще е така. Обаче бърка, бъркааааа... Whistling Сега вече я вижда като жена с главно "Ж" - тази, която винаги е била до него и го е подкрепяла, а той е пренебрегнал и подминавал, не се е опитвал и той да я разбере, както тя него. И сега и той усеща раната. Flutter

# 707
  • София
  • Мнения: 7 893
Явно героят на Джансел е главният герой, дори и на снимките са сложили първо него (по принцип слагат на жената главна героиня....), наистина той ще е сложния и многопластов образ..., е желая му късмет, дано се справи със задачата си...
Сигурно ще е така ма да видим колко многопласни ще ни станат настроенията с действията на Азиз Joy Joy Joy
Ще справи , че как Hug

Иф много си права , след Кали вероятно аз ще съм следващата Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 1 095
Кали Hug, нарочно върнах, за да проверя - казват "влюбена в съпруга си Мехмет и в сина си Йомер" - не в сина "ИМ" Йомер. Rolling Eyes То малко ми оставя надежда да е... Джансел-ин син. Whistling hahaha hahaha

И друго - Селим преди да влезе в затвора е виждал само себе си и е оставял настрани Зейнеп, взимал я за даденост. Мисли си, че и сега ще е така. Обаче бърка, бъркааааа... Whistling Сега вече я вижда като жена с главно "Ж" - тази, която винаги е била до него и го е подкрепяла, а той е пренебрегнал и подминавал, не се е опитвал и той да я разбере, както тя него. И сега и той усеща раната. Flutter

Тинче, имаш нюх към нещата, може би и това ще познаеш...  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 19:12 от kali_georgieva

# 709
  • Мнения: 510
О Кали,само ти да си. hahaha Joy Joy Joy
А като се усмихне два три пъти съвсем ще забравим колко е лош.Още повече,че в затвора може би е влязъл в правия път. hahaha Joy Joy Joy
Е то вече взехме да го съжаляваме Джансел заради брадата  hahaha Joy Joy Joy Joy дано му я намалят малко. hahaha Joy Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 1 095
Явно героят на Джансел е главният герой, дори и на снимките са сложили първо него (по принцип слагат на жената главна героиня....), наистина той ще е сложния и многопластов образ..., е желая му късмет, дано се справи със задачата си...
Сигурно ще е така ма да видим колко многопласни ще ни станат настроенията с действията на Азиз Joy Joy Joy
Ще справи , че как Hug

Иф много си права , след Кали сигурно ще съм аз следващата Joy Joy Joy
Ооо, Шатси, кога си требе, ще му теглим "майната"...
Я па тоя, ние жените да не сме просто придатък?
Ше види той... "Кон боб яде ли?", като му се замъгли мозъкът не само за отмъщение, ами и от любов...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 711
  • София
  • Мнения: 7 893
Цитат
Ооо, Шатси, кога си требе, ще му теглим "майната"...
Я па тоя, ние жените да не сме просто придатък?
Ше види той... "Кон боб яде ли?", като му се замъгли мозъкът не само за отмъщение, ами и от любов...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

А това няма да му го простиме , сигурна съм  Joy Joy Joy

# 712
  • София
  • Мнения: 5 334
Joy Joy Joy

Я па тия - вредиха се коя първа, коя втора щяла да съжалява Селим, въпреки че бил лош. Crossing Arms Пак нещо тропате по масата и си правите сметката без кръчмаря. Crossing Arms Ами аз? А? А? А? Crossing Arms

Шееееееееегувам се. Flutter Една усмивка да ви пусне Джансел, и вече няма да имате сили да почуквате дори по масата - под нея ще сте. Heart Eyes

И все пак - долу ръцете. Crossing Arms hahaha hahaha hahaha

# 713
  • София
  • Мнения: 7 893
Ти си под дефолд Тинче  Joy Joy Joy затова ние след теб  hahaha hahaha hahaha

# 714
  • София
  • Мнения: 5 334
Ти си под дефолд Тинче  Joy Joy Joy затова ние след теб  hahaha hahaha hahaha
Ухухухух... Със сълзи се смея. hahaha hahaha hahaha
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ама къв е як (няма да кажа "секси") и секси ooooh! hahaha hahaha с тоя бял панталон... После си чегъртах езика от пода 30 минути... Shocked Shocked Shocked Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 5 334
Ахахахахах... В турските форуми са писали от интервюто с Джансел и Серкан, какво е казал Серкан: "Най-голям проблем ни са снимките на лодката, тъй като морето много клати. Но ние се спасяваме, прегръщайки се един друг."
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 716
  • София
  • Мнения: 5 334
Още нещо от Серкан: "Най-трудна ни беше сцената с държането за ръце (бел.ред. с Фахрийе). В първия сезон (бел.ред. още сезони ли ще има?) ще наблегнем най-много на действията около тази тема."

Последното изказване на Джансел било: "Невинаги доброто побеждава. Кис-кис-кис." hahaha hahaha hahaha

Иначе това, което и аз чух, но не бях сигурна:
Джансел относно Фахрийе: "Много сладичка, като бебенце, страх те е да не я счупиш." Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 510
Те затова ли се хилиха накрая?
Е те жените обичат лоши момчета,ама не винаги. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

Нормално е да се работи за повече от един сезон,но да видим рейтинга им. newsm78
Като гледам ни засипват с инфо и се опитват да предизвикат интереса на публиката ,но все пак ще видим как ще тръгнат.

Опа какви са тия приказки сега от Джансел. Thinking

# 718
  • Мнения: 8 559
Днес пак новини,  Party благодаря на всички за инфото. Hug Hug Hug

Фахрие е много нежна и красива.  Heart Eyes Прав е Джансел - сладичка като бебенце.  Peace

Май добре се забавляват по време на снимките.  hahaha

# 719
  • Мнения: 10 240
Ахахахахах... В турските форуми са писали от интервюто с Джансел и Серкан, какво е казал Серкан: "Най-голям проблем ни са снимките на лодката, тъй като морето много клати. Но ние се спасяваме, прегръщайки се един друг."
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Може морето да им е носело и леко напрежение, но Серкан харесва изгледа към морето в Бодрум защото го е снимал за колекцията си:

Общи условия

Активация на акаунт