В очакване на Джансел и Фахрийе в Yalancı Bahar / Лъжлива пролет *2*

  • 24 555
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 334
Джансел: Селим започва нов живот - и относно себе си, и относно Зейнеп, героинята на Фахрийе Евджен - 13-14 години по-късно.
Серкан: Аз изпълнявам ролята на богаташа Мехмет, за когото Зейнеп се омъжва.
Джансел: Лош герой няма.

Няма лош герой, ама се говори постоянно за желание за отмъщение, а и че не сте играли нищо такова досега.

Джансел: Събитията са различно и нетипично подредени. Но този мъж ще обича, ще видите.

Джансел: Общата картина на сериала е "скъпи джаджи, коли", да ви кажа... hahaha

Джансел, дето ние го мислим за брадата, а той друго мисли - имал квалификации с футболния си отбор сега, та не смогвал - снимки и тренировки. hahaha hahaha

# 721
  • София
  • Мнения: 7 893
Цитат
Джансел, дето ние го мислим за брадата, а той друго мисли - имал квалификации с футболния си отбор сега, та не смогвал - снимки и тренировки.
Е те това ме довърши  Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 510
 Е има си проблем човека няма Време за футбола . hahaha Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 1 095
Джансел: Селим започва нов живот - и относно себе си, и относно Зейнеп, героинята на Фахрийе Евджен - 13-14 години по-късно.
Серкан: Аз изпълнявам ролята на богаташа Мехмет, за когото Зейнеп се омъжва.
Джансел: Лош герой няма.

Няма лош герой, ама се говори постоянно за желание за отмъщение, а и че не сте играли нищо такова досега.

Джансел: Събитията са различно и нетипично подредени. Но този мъж ще обича, ще видите.

Джансел: Общата картина на сериала е "скъпи джаджи, коли", да ви кажа... hahaha

Джансел, дето ние го мислим за брадата, а той друго мисли - имал квалификации с футболния си отбор сега, та не смогвал - снимки и тренировки. hahaha hahaha

Еееей, Тинче, златни ти уста, особено за тези подчертани изречения... Браво на Селим, все пак не е опериран от положителни емоции и чувства...

# 724
  • Мнения: 1 095
Е има си проблем човека няма Време за футбола . hahaha Joy Joy Joy
Важното е за онова младо момиче да има време... hahaha hahaha hahaha

# 725
  • София
  • Мнения: 7 893
Важното е за онова младо момиче да има време... hahaha hahaha hahaha
За нея време е намерил  Joy Joy Joy

Той да гледа да има време за сериала , че да не почнат прескачания поради лични ангажименти като футбол и отсъствия от снимки. Joy Joy Joy
Досега май не се е случвало ма винаги има първи път  Hug

# 726
  • Мнения: 15
Момичета, страхотни сте, прочетох преводите, Тинче   bouquet  bouquet и изгледах отново  клипа, много образно обясняваше за нежното и крехко бебче.  Joy hahaha hahaha
И зад кадър сега е много различен  Джансел, и не случайно е почивал на яхтата през юни, още тогава е влизал в роля.  Joy hahaha

Кой е композитора, клипа върви на фона на оригинална музика, тъжна и красива, не е традиционната им музика, напомня ми руски напеви от класическите филми.  Thinking

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 21:17 от riminiii

# 727
  • Мнения: 8 513
...много образно обясняваше за нежното и крехко бебче.

Май му се иска да гушне бебето...  #Crazy Thinking hahaha hahaha hahaha

# 728
  • София
  • Мнения: 7 893
...много образно обясняваше за нежното и крехко бебче.

Май му се иска да гушне бебето...  #Crazy Thinking hahaha hahaha hahaha

Няма такова нещо , всичко е театро  Joy Joy Joy

Джансел наистина винаги е имал много добро отношение към колежките си  HugКавалер какво да го правиш Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 8 513
Няма такова нещо , всичко е театро  Joy Joy Joy

Джансел наистина винаги е имал много добро отношение към колежките си  HugКавалер какво да го правиш Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha

Голям сладур си е той. Hug Не съм го гледала досега във филми, но покрай вас го опознавам и ми допада. Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 5 334
Няма такова нещо , всичко е театро  Joy Joy Joy

Джансел наистина винаги е имал много добро отношение към колежките си  HugКавалер какво да го правиш Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha

Голям сладур си е той. Hug Не съм го гледала досега във филми, но покрай вас го опознавам и ми допада. Peace
А това може само да ме радва ужасно много. Много ми е хубавко, когато някой захаресва актьора, който обичам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 510
Снежка ето ги бившите му партньорки
 
Берен Саат





Туба




И с двете по някое време му приписват връзка и накрая се оказва ,че не така. hahaha Joy Joy

Е по някое време може и с Фахрие да му припишат връзка,ама ние докато не си каже няма да вярваме. hahaha Joy Joy Joy

# 732
  • София
  • Мнения: 7 893
Ма аз не ща да имат подобна "връзка' искам да си гледам сериала , а то че ще има глупости почти съм убедена от страна на "вестниците" де  Joy Joy Joy
Серкан или Серджан се пише ако някой може да ми каже   Hugза другия актьор Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 5 334
Ив, и няма да се чудим ако, вместо Фахрийе, й казва "бебенцето". Whistling hahaha hahaha Дурндур-дундур... Flutter hahaha hahaha

Шаци, мисля, че е Серкан. Wink

# 734
  • Мнения: 510
Тинче не знам дали ще и казва бебенцето ,но в  следващото интервю сигурно ще каже ,че има чудесен характер и много добре се работи с нея.
Аз в интервюто му от зимата не видях да каза нещо друго освен обичам тази ,обичам онази,третата е перфектна. hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт