В очакване на Джансел и Фахрийе в Yalancı Bahar / Лъжлива пролет *2*

  • 24 543
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 889
Как ли ще отмъщава наш Азиз, споменаха по рано, че ролята ще е близка  до героя на Венсан Касел от Извън релси, може би ще наблегнат на  изнудването, при този щастлив и охолен неин живот има какво да губи.  newsm78

Има какво да губи наистина , но е на лице и дете ,което не знаем на кого е. ooooh! Joy Joy

Филма ще си го напишем , да дадат още едно , две съкратени резюмета  Joy Joy Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 7 889
Здравейте момичета,
Поздравявам ви с новата тема .Надявам се този път сценарият и режисурата да бъдат на ниво а екранната двойка Джансел- Фахрийе да покажат великолепна игра в кадър и европейско поведение извън кадър.
Желая ви приятни емоции с новия сериал.

Здравей kukumber  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 5 334
Кукумберче, и от мен - добре дошла! Hug Hug Hug

Ако сериалът почне през септември - очакваме към края на месеца, началото на следващия да излезе първият фрагман... ooooh! А преди това и подсказка, все пак, де... Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 30 187
здравейте момичета,

Тинче, чудесна тема и мерси за превода   bouquet А на doriana- за инфото   bouquet
·٠•Snejka•٠·, на дали само Зейнеп ще е виновна, напият човек ще я е провокирал с нещо. Няма такова нещо като едностранна игра  Hug

Момичета, както играе лошият, да не вземат да го застрелят на финала  Shocked

# 34
  • Мнения: 1 095


Ааайййй  Мише, той не е почнал сериалът, ние убихме главния герой..... hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 8 451
Снежка викай подкрепление да браните момичета,че виж ни колко сме тука. hahaha Joy Joy Joy

Вярно си е за подкрепление, много сте. hahaha

Аааа, не може само единия да е виновен... и двамата имат вина, ама ще видим, кой, колко...

Така е, и двамата ще са. Аз искам да се обичат  Heart Eyes обаче, че онзи, дето ще играе съпругът й не ми допада като визия. Sick

·٠•Snejka•٠· Hug  не бой  се няма да нападаме момичето от сега .То и на нашия работата не е много читава  hahaha hahaha hahaha 

·٠•Snejka•٠·, на дали само Зейнеп ще е виновна, напият човек ще я е провокирал с нещо. Няма такова нещо като едностранна игра. Hug

 Hug Ще видим каква ще е тя след месец. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 5 334
Снеже Hug , въпреки че Джансел ми се води съпруг hahaha hahaha hahaha , съм с теб за Фахрйие. Жени сме - ама, ха! Crossing Arms Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 8 451
Снеже Hug , въпреки че Джансел ми се води съпруг hahaha hahaha hahaha , съм с теб за Фахрйие. Жени сме - ама, ха! Crossing Arms Heart Eyes
Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 1 095
Снежка, относно съпругът на Зейнеп, ами може би нарочно "търсен ефект" (да не ни хареса...), ама знае ли се, понякога лошите стават добри, а понякога и добрите стават лоши... - не знам какво са намислили сценаристите..., но това дето го искаш ти, го искаме всички - да има любов между главните герои.
Има грешки, но има и прошки...

# 39
  • Мнения: 510

Днес явно е ден за много Джансел

# 40
  • Мнения: 1 095
Иф, добре, че пускат по една снимка (или клип) на ден. Не ми се мисли, ако са повече... Joy Joy Joy
Фенките правят "от нищо - нещо"...  от една смнимка много колажи...hahaha hahaha hahaha


Добре де, кажете ми, защо въздейства така този мъж...
Не е кой знае какъв красавец..., а пък..................................има някаква аура...., харизма....  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Абе той направо страшен на снимката от вчера, ама ние не само, че не се уплашихме (е, неочаквахме...), ами и напротив...

# 41
  • София
  • Мнения: 5 334
Ииииив!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 510
Кали,като нямат информация за филма или серийка с какво да се забавляват освен с колажи .

# 43
  • София
  • Мнения: 30 187
..... понякога лошите стават добри, а понякога и добрите стават лоши...

Кали, май беше споделила, че сестра ти гледала такъв сериал преди време и добрият станал лош  newsm78

[
Ааайййй  Мише, той не е почнал сериалът, ние убихме главния герой..... hahaha hahaha hahaha

аааа, ние си го можем Laughing Просто се притесних, че обикновено лошият умира  Shocked

Иф, ти тази вече ще ни разбиеш сърцата със снимки  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 8 451
Не е кой знае какъв красавец..., а пък..................................има някаква аура...., харизма....  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Секси е, Wink  харесва ми. Hug

Общи условия

Активация на акаунт