кУ тий криво , зуза е виновна!-7-ма тема -кокоша!

  • 35 293
  • 713
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 901
Добро утро (то станало обед ама  Embarassed)

Аз отивам на баня


Зузу чОхлите са нИвироятни, хем си ходиш за фитнес из апартамента, хем си чистиш  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 7 118
Как'ти Зуза на лошо няма да те научи, Боболино  Joy Joy Joy

Мноу мъ мързи...все пак е неделя  hahaha Правя сиренки, въпреки мързела и после ще излизам на кафе  smile3534 Ши въ нагледам след това к'ви ги вършитИ

# 692
  • Мнения: 11 901
Уф  smile3555 забрайх да ти честитЪ новите придобивки, ам със здраве да си ги носиш, и ми се струва даже, че затова отиваш на кафе за да сЪ изфукаш  Wink.

# 693
  • Мнения: 7 118
Как мЪ Фана само  Joy Joy Joy Излизам да се запозная с една сладка съфорумка, която се оказа, че ми е комши...след срещата може да се окаже, че сме и рода, кой знае  hahaha hahaha hahaha

Имам още цяла вежда да пощя пък много мразя  Crazy Стягам се да я окастря, че иначе няма да виждам пътя и моЙ се изгубя нейде  Joy

# 694
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Тц тц тц,
много сте неактивни вчера и днес-личи че не сте на работа smile3534
Мъжо ми беше заградил компа цял ден с една маса,че и микровълновата и направо полудех от скука

# 695
  • Мнения: 7 118
Поспалано мА, т'ва в ръката ти цигара ли е?  Shocked Joy Joy Joy Това е някоя стара твоя снимка ми се струва и ся ми я изплющя тука да ти завиждам на шапката hahaha hahaha hahaha

Аз чакам гости всеки момент, но ще ви наглеждам. Гостите са пушачи, а у нас се пуши само на терасата, та като ги изгоня да пушат - тук съм  Joy

# 696
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ааа аз заради шапката и плитките я лепнах снимката.Цигарата е камуфлажна Mr. Green
Таквоз чудо нивга не е влизало в моята уста Whistling

# 697
  • Мнения: 7 118
Всичко ш'си кажИш ти  hahaha hahaha hahaha

# 698
  • Мнения: 11 901
Уф затисната съм от работа   phoneuu smile3523, кат сЪ изкопая ша сЪ покажа  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 7 118
МалИИИИ, Бобо мъ, и аз съм тъй, душа...В 2 трябва да се обаждам на докчо да видим к'ви ще ги мъдрим и ми е едно леко такова Ино... Crazy

Хай после и аз ши допълзя  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 11 901
Ъ то минало 14ч ooooh!, ама аз да кажа нЕма да се притесняваш, `сичко ша е ок Peace

# 701
  • Мнения: 7 118
РазбраФми сА с док. Чакам си цикъл'тъ и Фтивам на хормонЯ.. Mr. Green

Мързи мЪ, само за протокола Joy

# 702
  • Мнения: 2 064
Мноу поздрАви на док!  Mr. Green
"Будешь слишком деловая, угаснет функция половая!"

# 703
  • Мнения: 7 118
Мумито мъри, кви са тез изкушения #Shocked smile3508

ще ми повредиш хормоните

# 704
  • Мнения: 11 901
Уф отървах са за сега  Whistling. Сутринта кат отивам на работа и си мисля за онъз приказка - Да отида на работа да си почина малко  Mr. Green, ама днес не ми сЪ получи  Tired.
Пъ Зузулка не съм задълбана много в проблема с твойте хормони, ама пила ли си Агнес?

Общи условия

Активация на акаунт