Американците! Американците! - Тема 3

  • 18 922
  • 701
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 607
Оп, забравих... Пу, пу, пу по Кортни Кокс: Heart Eyes









# 601
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 199
А заплювам и Robert Englund




 - стар стар , ама лачен. И освен това изиграа един от лююбимите ми персонажи в жанра ужаси - добрия стар Фреди Крюгер... няма втори като него!

# 602
  • Мнения: 4 607
Един от любимите ми психари. Жалко, че минава възрастта... Whistling

# 603
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

Едвам ви изчетох, бая бях пропуснала. Първо да благодаря на Сончето задето така ревностно се грижи за интересите ми в темата  Hug Hug  love001. Мат Коен ще го делкаме с   нея 50/50 .


Импалка, добре дошла в темата! Hug Много ясно, че със Сончето ще даваме да държиш ръчичката на Мат. Специално за теб  Wink Hug


Много ме кефи Кръши как се е засилила да вдига левъла. Дерзай!  bouquet Ай стига само тия свъхнаглите ги чувам напоследък с това Мой! Мой! да чайкат. Време е да им се появи конкуренция малко!

Кианууу, Кианууу, либе мое платонично!  Heart Eyes Дип че Ването го гепи първа, иначе щеше да види той как се прави сех на задната седалка на метла  Mr. Green. Много го обичам във всякакви филми, много добре му се получават и романтичните, и екшънските, и хахавелските роли.

Сарки, мое и да си принцеса, но негледането на Супернатуралните братя си е живо престъпление, ай прежали се и погледай малко. Мерсаж, че опази Брадли  Hug

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Бебе,делим Джон Бон Mr. Green ,ама ще делим и Адам Броуди.Онзи ден много се чудех дали да го плюя,но сега реших,че една половинка мога да взема Mr. Green

Гея,в момента Чарлийз я свързват с Раян Рейнолдс Mr. Green Откакто се разделиха със Стюарт,все с някого я изтипосват Rolling Eyes

# 605
  • Мнения: 4 607
Сатва. Grinning
 hahaha hahaha К'во написах... демек става. Laughing

# 606
  • София
  • Мнения: 6 219
Утрооо!!!

Злате, за единя секс щи го пусна Киану! Нямаш грижи. Нямам метла, та предполагам ще му е интереснУ! Ето го, готов е да яхнеш мотора му!

# 607
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ха, добро утро  Hug Дженифър Анистън някой плю ли я ?  newsm78

# 608
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884
Буря, някъде бях чела, че той е доста зле след като почина приятелката му и са близки приятели с Чарлийз. Даже тя го утешавала активно и често са ги виждали в по-интимни пози. Надявам се да са специални приятели, и двамата са страхотна двойка Heart Eyes

# 609
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Плюта е Анистън, тамън вчера се бЕх засилила в нейна посока...  Tired hahaha
Ух, Бебе, уж гледах за Елън Пейдж... тенкс!  Mr. Green

Злате, шгу опазя ми, от толко' време го дебнем.  hahaha
За Супернатуралните - питай Пуц, тя е убедена, че няма да ми хареса, почти колкото и аз самата.  Mr. Green

# 610
  • Мнения: 3 736
Бебе, кой беше тоя изрод? Адски ми е познат, но не се сещам за филма. Ааа, Saw?

Което ми наспомня оттатък вя брита да си приютя Дъг Брадли.  Mr. Green


За Супернатуралните - питай Пуц, тя е убедена, че няма да ми хареса, почти колкото и аз самата.  Mr. Green

Даже пари залагам, макар че, от друга страна, би оценила някои крайно забавни моменти в сериала.  Mr. Green

# 611
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
За Супернатуралните - питай Пуц, тя е убедена, че няма да ми хареса, почти колкото и аз самата.  Mr. Green
Даже пари залагам, макар че, от друга страна, би оценила някои крайно забавни моменти в сериала.  Mr. Green

Ко ти казах, Златеhahaha

# 612
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 199
Много ме кефи Кръши как се е засилила да вдига левъла. Дерзай!  bouquet Ай стига само тия свъхнаглите ги чувам напоследък с това Мой! Мой! да чайкат. Време е да им се появи конкуренция малко!
Нали налии..хех, ами така е bowuu  bouquet. Няма само наглите да заплюват, трябва и ние да мачкаме! Grinning

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 14:00 от Deathcrush

# 613
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Seth Gabel мой,мой,мойййййййййй Mr. Green Joy Joy Joy Joy


А тоз младеж не го открих в списъците,ако някой не си го припознай,мой,мой Whistling Whistling Whistling Mr. Green
Philip Winchester

# 614
  • София
  • Мнения: 6 219
Плами, от де ги изкопа тез?

Общи условия

Активация на акаунт