Американците! Американците! - Тема 3

  • 18 898
  • 701
  •   1
Отговори
# 615
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 159
Mark не разбрах кво стана с него? Никой не се обади снощи, така че считам , че си е за мен.

# 616
  • Мнения: 3 736
Плами, от де ги изкопа тез?

Плами е амбициозна девойка, рови и вади.  Mr. Green

# 617
  • София
  • Мнения: 6 219
То така бавно и постепенно се става властелин... А не като мен - да раздавам за еднократно ползване наляво - надясно!!!

И забравих да ви кажа колко ми е "чудовищен" в ролята си Ал Пачино в "Адвокат на дявола"!!! Като бях по - малка този филм не ме впечатли толкова... ама какво ли съм разбирала на 15!!!! от тези неща!
А идеята, че се въртим в омагьосания кръг на нашите, т.е. общочовешките смъртни грехове към днешна дата ме потриса... Колко ли още филми ще преоценя с годините? 

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 2 405
Гея,знам ги аз тези работи Simple Smile И си признавам,че много повече ми допадат Чарлийз и Киану,но просто клюката за Раян е от миналия месец.Ето и малко повече инфо за тях http://perezhilton.com/2011-07-13-ryan-reynolds-and-charlize-the … re-totally-dating

Плами,аз Сет го знам от Мръсни секси пари.Там той всъщност е най-готиният Mr. Green

Ваня,колкото и да харесвам Киану,определено смятам,че бледнее пред Ал Пачино в Адвокат на дявола.Направо тръпки ме побиват на моменти от играта на Ал Пачино.

# 619
  • София
  • Мнения: 6 219
Буричке, нормално е. От различни поколения са! Ще ги видим "младите" актьори след 20 години къде ще са и какво ще са постигнали.

# 620
  • Мнения: 4 606
Пламии, хайде да разделим Сет... Секси ееее! Crazy Praynig

# 621
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И забравих да ви кажа колко ми е "чудовищен" в ролята си Ал Пачино в "Адвокат на дявола"!!! Като бях по - малка този филм не ме впечатли толкова... ама какво ли съм разбирала на 15!!!! от тези неща!
А идеята, че се въртим в омагьосания кръг на нашите, т.е. общочовешките смъртни грехове към днешна дата ме потриса... Колко ли още филми ще преоценя с годините?  

Сигурна съм, че адски много филми ще преоценим.
Важи и за мен.
Пачино - чудовищен наистина!

# 622
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Плю по Лин Колинс.
Супер сладка ми е във "Венецианският търговец", а сега я гледам в "Х-мен началото: Върколак". Heart Eyes
А, Пуц, ще си я познаеш от ИК.

# 623
  • Мнения: 3 736
Я виж ти, браус. Нямаше да я позная, ако не ми беше казала.  Embarassed

# 624
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, верно ли?  Mr. Green
В ИК нъл шляпат на селски луизиански, та въпросната мацка си е перкала на родния й тексаски диалект, без да се пра'и.  hahaha

# 625
  • Мнения: 3 736
Верно, мчи, много бързо й видяха сметката, кък да я запомня три сезона по-късно.  Laughing

# 626
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 159
Jennifer Lawrence




Пу пУ - само защото играе в един много любим мой филм и ролята  и  е доста запомняща поне за мен - и защото Fassy я целуна точно в този филм Twisted Evil Heart Eyes!!  БЕзценно.. мнях мнях!

# 627
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Здравейте, момичета! На Рила е просто ПРЕКРАСНО! Нямам думи с които да опиша.

Гледам сте споменали ОС. Аз да оплюя Аутъм Рийзър. МОЯ, моя, моя! Пу-пу!

# 628
  • Мнения: 4 606
Стига с тея жени бе! Ще обърна резбата вече... Гащите ми откога не са падали! Нека си помогна. Mr. Green

























Въйййй! Самозастрелях се! smile3544

# 629
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 159
Аз отдавна се каня да обърна резбата, особено като гледам кви са  ни мъжете! Не искам никой да обиждам, ама... повечето български мъже за нищо не стават и никакви желания не пораждат от мен ни физически , ни интелектуални... Пораждат предимно погнуса, досада или направо ненавист!  Crossing Arms

така че Бейб сваляй гащите - не бой се!  Mr. Green Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт