колко време продължават лохиите???

  • 13 215
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 100
При мен бяха 5-6 дни и то много оскъдни /родих със секцио/. МЦ дойде след 6 месеца.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Около месец и половина.Малко след това ми дойде първият цикъл.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Доколкото си спомням при мен бяха около 40 дни след раждането.
Цикъл докато кърмех нямах. Като спрях да кърмя, около месец след това ми дойде.

# 33
  • Мнения: 3 932
Около mесец (сле раждане със секцио). Цикълът mи дойде mесец след като спрях да кърmя.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 703
Още имам кърма и пак съм в цикъл..... ooooh! редовен,сякаш чакаше да родя и да се завърне...

# 35
  • Мнения: 3 248
При мен малко по-малко от 40 дни.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Около месец.

# 37
  • Мнения: 9 451
Първият път 45-50 дни.
Вторият 20-25,обаче послееее какво разбъркване на хормоните имах,че 9 месеца след раждането нямах нормален цикъл #Crazy

# 38
  • софия
  • Мнения: 2 140
Първият път 50-60дни,втория път-месец.

# 39
  • Мнения: 103
Продължиха ми 40-тина дни. Първите дни бяха по-обилни, а после слаба работа. Само че беше гадна мръсна кръв, по-мръсна от тази на цикъла.
Кърмих 1 година, започна да ми идва след това и на втория месец забременях.
Със секцио съм.

# 40
  • Мнения: 58
Точно 40 дни. На 42-рия ми дойде цикъла  Sad

# 41
  • Deutschland
  • Мнения: 186
При мен продължиха месец и половина и МЦ ми дойде след 8 месеца.

# 42
  • Мнения: 118
и при мен 5-6 дена, много слаби, раждах секцио, не знам дали има значение  newsm78, ама като ви чета явно съм имала късмет, аз на 40 ден вече правих секс  Embarassed

# 43
  • София
  • Мнения: 28
При мен спряха около месец след раждането. Цикъл чакам (не бързам много)

# 44
  • Мнения: 59
Искам да споделя и моя проблем при вас, защото не намирам друга подобна тема.
Родих на 26.10, нормално. 18 дни ми текоха лохиите по малко......или средно, но не мога да кажа обилно и на 18 ден, като текна една река...едни съсиреци......превръзка не спираше нищо, отидохме в бърза помощ, там ме прегледаха и гинекологично и на ехограф, кръвта беше спряла, казаха, че матката е празна и да си ходя. Два дни беше слабо течението и на 3-я ден пак вечерта, същото...... след 20-30мин спря, но до тогава с памперс за възрастни......този път отидох на лекар......там ми казаха, че имам обърната матка, което е било нормално състояние и ми изписаха окситоцин, кръвоспиращо и витамини. На Следващия ден пак така......
Много се притеснявам до колко е нормално, защото тече ужасно много и падат съсиреци като "пилешки дробчета" (извинявам се за сравнението). Ако съм навън ще изплаша народа, то направо река.....След 20мин като се изтече спира и така може след това само с ежедневна превръзка да карам. Но няма никави симптоми, че ще текне така, нито ме боли....нито нищо....няма как да се подготвя.....и все пак се плаша.
Има ли някой с такъв проблем?

Общи условия

Активация на акаунт