колко време продължават лохиите???

  • 13 215
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 875
unvisible не мога да ти кажа нищо конкретно, на мен не ми изглежда нормално...ама пък нали уж си ходила на лекар  newsm78, ако трябва пак върви. Аз също съм с обърната матка, но не съм имала такива проблеми. Лохииите ми свършиха за 25 дни и ми дойде цикълът.

# 46
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Моите лохии бяха 2 месеца и имах 1 кръвоизлив, но без съсиреци, което според докторите щом няма съсиреци - няма кюртаж, казаха ми да лежа повече...

Много се притеснявам до колко е нормално, защото тече ужасно много и падат съсиреци като "пилешки дробчета" (извинявам се за сравнението). Ако съм навън ще изплаша народа, то направо река.....
Според мен има проблем - на мен точно така ми обясниха съсиреци = кюртаж + прием в АГ; без съсиреци = повече почивка. Не искам да те плаша в никакъв случай, просто мисля, че трябва да се погрижиш за себе си  Hug

Цикъла ми дойде на 6тия месец от раждането - точно на датата и с цикъла ми спря кърмата Sad

# 47
  • Мнения: 776
unvisible, аз бях горе- долу така. Точно по същия начин както го описваш- докато сложа превръзката и изляза от вц-то и пак обратно. И съсираците бяха огрони- около една шепа. Първия път се случи  болницата. По стечение на обстоятелствата ме раздвижаха на 3-я ден. Тогава устех как нещо пада и се отделиха 5- 6 съсирека. Казаха, че било от залежаването. На другия ден пак се повтори. После спряха, но пък лохиите ми бяха доста обилни. Последно ми се случи на 31- я ден след раждането. Тогава вдигнах малкия и количката и вечерта взе да ме боли ниско долу и пак същото. Посетих двама лекари, но никой нищо конкретно не ми каза. Изписаха ми Митергин и Окситоцин. Взех и ампули вит. Ц и всичко се нормализира. Лохиите ми бяха 56 дена и след около 40 дена ми дойде цикъла. Идва ми редовно, въпреки, че се кърмихме и е доста по- обилен и продължителен цикъла( около 10 дена) ми от преди раждането.
  Дано всичко се оправи и при тебе и пиши как си.

Общи условия

Активация на акаунт