Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 41

  • 24 934
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 278
·٠• Hrisi •٠· , както винаги темата е прекрасна.  bouquet
kavak_yelleri_fan, страхотно клипче. loveuuu

Преди малко открих няколко снимки, които са публикувани преди 10 часа.Това май е от репетиция за концерта на Пинхани, но не съм сигурна.



 
Някой да знае кой е този? Това до него май е актрисата, която играе Йойкю. Питам, защото има снимка с почти всички актьори, играещи в сериала. Ако искате ще пусна снимки и с другите актьори.

Да тя е. Peace До нея мисля че е адвоката на Мине. Thinking

Пусни и другите снимки да ги видим. Peace

# 16
  • Мнения: 5
kavak_yelleri_fan Невероятен клип!!!Без думи съм !!!А песента ,ако може да кажеш кой е изпълнява и тя е страхотна!!!  bouquet  bouquet  bouquet Peace
Ами и мен ме няма във феновете Sad

# 17
  • Мнения: 0
Уж гледах, преди Дерия да падне в басейна, че нещо си говореха Мине и Денис с адвоката, но не съм му обърнала внимание. Ей сега ще пусна и с останалите.










Тези 2-те са малко по-старички.


# 18
  • Мнения: 11 766
julk - много ти благодаря за страхотните снимки. Тези последните 2 до колкото разбрах са нови. Просто актрисата в ролята на Гюнюл е също в Сеферихисар, Измир - явно заради концерта. И се е събрала с останалите актьори, с които си е най-близка. Намерих още няколко нови снимки на които тя е с Ферит - Метин ...  Hug





# 19
  • Мнения: 44
julk - много ти благодаря за страхотните снимки. Тези последните 2 до колкото разбрах са нови. Просто актрисата в ролята на Гюнюл е също в Сеферихисар, Измир - явно заради концерта. И се е събрала с останалите актьори, с които си е най-близка. Намерих още няколко нови снимки на които тя е с Ферит - Метин ...  Hug






newsm10

# 20
  • Мнения: 1 278
А до Метин съпругата ли му е ? Thinking

# 21
  • Мнения: 199
Не това е първата режисьорка на сериала Желе Инджекол

# 22
  • Мнения: 1 278
Не това е първата режисьорка на сериала Желе Инджекол

Благодаря, Верче. Hug Грешката е моя. Blush

# 23
  • Мнения: 0
Kavak Yelleri 167. Bölüm (Final) Fragmanını izlemek için tıklayın!

# 24
  • Мнения: 68
Клипчето и снимките са много хубави!   bouquet   bouquet
Още един път да кажа,на такива събития се кани целия екип,от мотажиста до гримьора!Ако някой не присъства евентулно,то ще е защото самия той е отказал, а не защото не е поканен! Кой с кого е близък от няколко снимки не може да се разбере!!!

# 25
  • Мнения: 0
И преди мaлко Ферит Акту написа в twitter'a си

kavak yelleri son replik 'hadi cocuklar biz kacalim artik,gorusuruz'

последната реплика на мечтатели "хайде ние вече изчеваме,довиждане"

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 13:35 от avokado

# 26
  • Мнения: 7
Клипчето и снимките са много хубави!   bouquet   bouquet
Още един път да кажа,на такива събития се кани целия екип,от мотажиста до гримьора!Ако някой не присъства евентулно,то ще е защото самия той е отказал, а не защото не е поканен! Кой с кого е близък от няколко снимки не може да се разбере!!!
Много правилно!Все пак PR...а и според мен не е много добре за имиджа на сериала да се раздухва ако има някакви вътрешни конфликти между актьорите или изобщо между целия екип-това би навредило и на рейтинга,примерно и на самата нагласа на зрителите-защото представете си,че знаем колко се ненавиждат двама,примерно навсякъде това се тръби-колко се мразят и немогат да се понясят,а в крайна сметка ние ги гледаме на екрана толкова влюбени и мили един с друг,че отгоре на всичкото ни показват и страстни сцени между тях...-поне на мен ще ми изглежда някакси недостоверно(въпреки,че не е това думата),много по-лесно се възприема от аудиторията когато знаеш "какви добри приятели са"...Незнам дали го обясних с правилните думи,но се надявам смисъла да се схваща... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 0
Да, Roxis, и те са нови, но първите, които пуснах са с няколко дена по-нови.
Намерих две нови клипчета. В едното Дениз, Метин, Айше, Гюнюл и Желе Инджекол говорят нещо, а в другото само Гювен.
http://yfrog.com/jj9fbz             http://yfrog.com/64squz
И един поздрав с една песен, в клипа й участват Сарп Апак, Бурак Йозчивит - Четин от "Малки тайни", Тамер Карадаалъ - Фърат от "Дъждовно време" има и още едно момиче, но не ми е познато. Песента се пее от Omur Gedik. 

# 28
  • Мнения: 68
Клипчето и снимките са много хубави!   bouquet   bouquet
Още един път да кажа,на такива събития се кани целия екип,от мотажиста до гримьора!Ако някой не присъства евентулно,то ще е защото самия той е отказал, а не защото не е поканен! Кой с кого е близък от няколко снимки не може да се разбере!!!
Много правилно!Все пак PR...а и според мен не е много добре за имиджа на сериала да се раздухва ако има някакви вътрешни конфликти между актьорите или изобщо между целия екип-това би навредило и на рейтинга,примерно и на самата нагласа на зрителите-защото представете си,че знаем колко се ненавиждат двама,примерно навсякъде това се тръби-колко се мразят и немогат да се понясят,а в крайна сметка ние ги гледаме на екрана толкова влюбени и мили един с друг,че отгоре на всичкото ни показват и страстни сцени между тях...-поне на мен ще ми изглежда някакси недостоверно(въпреки,че не е това думата),много по-лесно се възприема от аудиторията когато знаеш "какви добри приятели са"...Незнам дали го обясних с правилните думи,но се надявам смисъла да се схваща... Simple Smile

Да,така е! Има доста такива случаи които излизат на яве, след приключване на продукцията...Но и приятелските отношения които се лансират, в повечето случаи са PR....Да не говорим,че има и огромна доза, журналистическа измислица ...От личен опит мога да кажа,че скоро аз се сблъсках с подобно нещо и прочетох такива невероятни измислици за човек който ми е близък,че не можах да повярвам, как е възможно някой да измисли подобно нещо!Това журналистите, са ужасна напаст!За пари, всичко правят!

# 29
  • Мнения: 0
Темата е страхотна!
Запис! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт