Голямата тема за малките масла 3

  • 107 908
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
ето  Peace можеш да разгледаш - много видове  Peace

http://www.iherb.com/search?kw=jasmine%20oil

доставката е 4$, а с код имаш 5$ отстъпка  Peace

за каква цел мислиш да го ползваш  newsm78  bouquet

# 46
  • Мнения: 20
Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема какаово масло? Ако си е взимал или знае, не искам да си поръчвам. Ще ви бъда благодарна    bouquet

# 47
  • Мнения: 24
Някой има ли впечатления от шипковото масло?

# 48
  • Мнения: 3 317
Голяма почитателка съм на маслата  Simple Smile Ползвам ги за косата /пшенично,бадемово,кокосово,жожоба,шеа/ и лицето /гроздови семки/ Ползвам тези на Икаров и съм доволна  Peace

# 49
  • Мнения: 1 298
Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема какаово масло? Ако си е взимал или знае, не искам да си поръчвам. Ще ви бъда благодарна    bouquet

Какаово масло на парчета има в Ремедиум, както и в Зоя.бг и в други онлайн магазини...

# 50
  • Мнения: 20
Взех си кокосово и карите, ще ги смеся и така ще се мажа Simple Smile  А през това време ще си търся какаово.

# 51
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, мога ли да използвам някое масло понякога вместо нощен крем?  Embarassed Напоследък кожата ми на места доста се изсушава, но в същото време по челото имам някоя и друга пъпчица и малко черни точки  Rolling Eyes та се чудя дали е подходящо и ако да - какво масло да си взема?  newsm78

# 52
  • Мнения: 20
Някои от момичетата а писали, че ползват кокосово. Аз тази вечер ще си сложа от него и ще го редувам с карите. Аз съм със смесена към мазна кожа, мисля, че на теб всяко масло ще ти влезе в употреба. Всички са доста мазнички. Веднъж си слагах от жожоба и бадемово, но са ми много мазни.
Прочетох, че маслото от макадамия и "изчезващо" масло. В смисъл като си го сложиш и веднага попива. Така пише на листовката. Някой да има лични впечатления?

# 53
  • Мнения: 36 192
нито едно масло не е 'изчезнало' от лицето ми
бях събрала куп бутилки /поне 5-6 вида/ - от тях очите ми подпухват, ако са сложени като околоочен крем, кожата ми сутрин е мазна и порите са огромни /ако са използвани като нощен крем/, когато си мажа ръцете с тях, кожата ми изглежда повяхнала, сложени на тялото не попиват и омазват всичко ...
или маслата не са за мен, или употребата им в чист вид не е такова чудо каквото я описват  Laughing

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Напоследък слагам преди всяко миене ампула арганово масло на косата си.Резултата е страхотен.Ампулата е българска и се води био. Peace
В един бг сайт гледах  масло от малина,някой да ме подсети къде е било?

# 55
  • Мнения: 20
Кокосовото масло е СТРАХОТНО. Сега разбрах какво значи кадифена кожа Simple Smile Бавно попива, но си заслужава резултата. Само се пипам и се усмихвам.

# 56
  • София
  • Мнения: 901
нито едно масло не е 'изчезнало' от лицето ми
бях събрала куп бутилки /поне 5-6 вида/ - от тях очите ми подпухват, ако са сложени като околоочен крем, кожата ми сутрин е мазна и порите са огромни /ако са използвани като нощен крем/, когато си мажа ръцете с тях, кожата ми изглежда повяхнала, сложени на тялото не попиват и омазват всичко ...
или маслата не са за мен, или употребата им в чист вид не е такова чудо каквото я описват  Laughing

Ооо, отказах се!  Stop Моите очи и без друго доста често сутрин са подпухнали...

# 57
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Напоследък слагам преди всяко миене ампула арганово масло на косата си.Резултата е страхотен.Ампулата е българска и се води био. Peace
В един бг сайт гледах  масло от малина,някой да ме подсети къде е било?

Може ли да дадеш линк за тази ампула? От Интернет ли ги купуваш?

# 58
  • Мнения: 1 298
Момичета, мога ли да използвам някое масло понякога вместо нощен крем?  Embarassed Напоследък кожата ми на места доста се изсушава, но в същото време по челото имам някоя и друга пъпчица и малко черни точки  Rolling Eyes та се чудя дали е подходящо и ако да - какво масло да си взема?  newsm78

Пробвай с масло от гроздови семки. Препоръчва се при мазна кожа, но няма да ти навреди и на сухите части. Съдържа много витамини и антиоксиданти. Ако очите ти подпухват по принцип, просто не слагай около тях. Ако решиш да опиташ все пак, за около очите е най-добре качествено масло от пшеничен зародиш. Незаменим източник на вит. Е, съответно намалява/предотвратява бръчките и изтъняването. На различните хора в различни периоди маслата действа различно, но според мен си струва да да опиташ, и тогава да решиш. Имам известни резерви срещу маслата на Икаров, така че за по-сигурно си вземи на Алтея. 

# 59
  • Мнения: 418
Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема какаово масло? Ако си е взимал или знае, не искам да си поръчвам. Ще ви бъда благодарна    bouquet
мисля че ще го има в магазина на 'зоя' на аксаков 22. във всеки случай на сайта им го има - можеш да им звъннеш профилактично да провериш.

В един бг сайт гледах  масло от малина,някой да ме подсети къде е било?
ХЕНАФОКС предлагаха масло от малина /и др. по-интересни/, но в момента имат само арганово.

Общи условия

Активация на акаунт