Какво месо и колбаси да пазарувам?

  • 54 087
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 25 646
Е, тогава и аз да добавя - по диагонал срещу МОЛа на Стамболийски. Месото им е винаги пресно, охладено, пред теб се реже. Мъжът ми е капризен на месо, а това наистина е крехко.
Това е "Вашата месарница". Този го знам. За него писах   Wink
Също така месо от "Вашата месарница". Магазините, които знам и от които купувам: на спирката на трамвая, посока Д.Петков на Стамболийски и на пазара на Красна поляна.

# 31
  • Москва
  • Мнения: 164
За мен и колбасите на Меском Попов са хубави. Специално за Пловдив- имат магазин по пътя за с. Първенец. Също така и тези на Деликатес-2 Житница.

# 32
  • Мнения: 1 983
Оня ден бях до магазинчето на Красно село, луканката е на Маджаров (много ми е вкусна  Crazy).
Като цяло всичките им продукти на Маджаров там са много хубави (купих и сирене и кашкавал). Peace

# 33
  • Мнения: 958
Вчера бях до магазина на Янко Сакъзов и бяха заредили с божествено телешко, и то съвсем прясно, бутчето беше 3 килограма, плешката 2, явно ще да е било малко теленце, преглътнах угризенията и взех.
Някой да е срещал някъде ярешко, в този сезон ?

# 34
  • София
  • Мнения: 320
Вчера бях до магазина на Янко Сакъзов и бяха заредили с божествено телешко, и то съвсем прясно, бутчето беше 3 килограма, плешката 2, явно ще да е било малко теленце, преглътнах угризенията и взех.
Някой да е срещал някъде ярешко, в този сезон ?

Не знам дали е актуално все още, но може ли да ми кажете къде точно на Янко Съкъзов е този магазин с хубавото телешко? Ако може да ми препоръчате и друг магазин, ще съм благодарна.

# 35
  • Мнения: 0
За мен и колбасите на Меском Попов са хубави. Специално за Пловдив- имат магазин по пътя за с. Първенец. Също така и тези на Деликатес-2 Житница.

С две ръце подкрепям тези две фирми найстина имат добри продукти !

# 36
  • Мнения: 419
От Карфура при месните щандове взех говежда пастърма във вакуумирана опаковка, внос от Италия. Много ми харесва. Мисля, че пак от там бях взимала много хубаво прошуто, но не запомних производителя или вносителя.

# 37
  • Мнения: 355
И аз да се включва за колбасите - "Тандем" и "Чановете".

# 38
  • Мнения: 7 947
На Тандем обаче меките саламища имат ужасен вкус, не знам защо така...

# 39
  • Мнения: 355
Да, съгласна съм, че пресните им салами не са кой-знае-какво, но в сравнение с останалите .... Какво да се прави? С такъв избор разполагаме ... Sad(((

# 40
  • Мнения: 24
Не съм чела цялата тема и се извинявам, ако повтарям някое мнение, но искам да кажа, че съм безкрайно доволна от продуктите на Лиани-знам за два техни фирмени магазини, единя е в Горубляне на главния път, а другия срещу Родеото в Дружба 2.
Най-много обичаме пикантните им кюфтета  Peace

За колбаси-след много проби, хвърляне на салами и пр., си купувам шпек на БОНИ-Ловеч от Кауфланд.Цената му е смешна-0,99ст. за 100 грама, но е много, много вкусен, без жилки и сланина.
За кренвиршите вече съм вдигнала ръце, веднъж бях взела едни... заклевам се, като ги стоплих на микровълновата мърдаха после  Sick

Когато искам да се поглезя взимам вакуумирано прошуто на Камарко-слайс, не стек, както и от вакуумираното прошуто във Фантастико-не се сещам марката коя беше.

# 41
  • Мнения: 0
Не съм чела цялата тема и се извинявам, ако повтарям някое мнение, но искам да кажа, че съм безкрайно доволна от продуктите на Лиани-знам за два техни фирмени магазини, единя е в Горубляне на главния път, а другия срещу Родеото в Дружба 2.
Най-много обичаме пикантните им кюфтета  Peace

За колбаси-след много проби, хвърляне на салами и пр., си купувам шпек на БОНИ-Ловеч от Кауфланд.Цената му е смешна-0,99ст. за 100 грама, но е много, много вкусен, без жилки и сланина.
За кренвиршите вече съм вдигнала ръце, веднъж бях взела едни... заклевам се, като ги стоплих на микровълновата мърдаха после  Sick

Когато искам да се поглезя взимам вакуумирано прошуто на Камарко-слайс, не стек, както и от вакуумираното прошуто във Фантастико-не се сещам марката коя беше.


Някои пробвал ли е италиянските кремвирши в Метро.

# 42
  • Мнения: 187
От доста време сме спрели да купуваме колбаси.Изключение правят кренвиршите,които мъжът ми много обича и често си взема.Искам да похваля тези произведени от Деликатес Житница -откакто ги открихме,не ги сменяме за други Naughty

# 43
  • Мнения: 1 630
Ако искаш да ядеш хубав колбас- прошуто, чоризо, селано, хамон, братвурст, къривурст и една камара други подобни щуротии със завъртяни имена и извънземни цени.... но пък са вкусни м**а им стара  Crazy Crazy И като се сетя в Германия, Испания и Италия колко са евтини......... #2gunfire #2gunfire
Иначе домашно куче е решението- ползвай му носа- аз имах куче, ако ядеше даден колбас, значи е хубав, но е имало случаи, когато е било зверски гладно и е подминавало колбаси с погнуса. Смятай с какво ги тъпчат. И кучетата не ги щат. Ужас. Например сещам се, че то не ядеше никакви кренвирши.  ooooh! 

# 44
  • Варна
  • Мнения: 669
Ние купуваме преимно чисто месо, охладено, не замразено. Има хубави промоции от време на време в големите магазини на цени от около 7 лв./кг и по-малко. /не знам в Сф тази цена как е, за Вн си е много добра/
Колбаси пазаруваме много рядко, например за дълго пътуване, си взимаме единствено Амбарица на Чичовци - сравнително добра, на добра цена. Peace

Общи условия

Активация на акаунт