Какво месо и колбаси да пазарувам?

  • 53 917
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 569
Ами не знам колко е прясно. Купувам от Фантастико, а то няма добра слава. Затова имам желание да си купувам качествено от месарница и да си замразявам.

# 91
  • Мнения: 1 783
Месо купувам рядко, но предимно от "Едрина" или домашно.Колбаси много рядко взимам.Тези дето ми харесват са:"Старият месар", шунковия от Лидл(дето е по 300 гр. разфасовката) и когато ми е на път на Красно Село на пазара има магазинче за подправки в което продават малотрайни колбаси доста наподобяващи едновремешните, и домашни също взимам луканки или суджуци.

# 92
  • Мнения: 1 855
Откакто открих колбасите на "Житница" - други не съм вземала. Вкъщи обичат много пастет. Вземам понякога на Компас-вкусен е. 😊

# 93
  • Мнения: 1
Здравейте група! Много хубава тема сте започнали тук, искам и аз да споделя моите наблюдения. Напоследък мъжът ми започна да ме кара постоянно да му правя месо и дълго време изпробвах всякакви продукти на всякакви фирми. Е останах очаровано от магазина, който отвориха в София, кв. Банишора. Фирмата е Мони Мес и продуктите им са много хубави. Дори взех, за да опитаме и от колбасите, тях по принцип ги избягвам, но прочетох на състава и нямат МОМ (механично обработено месо). Реших да проуча малко повече фирмата и се оказа, че те си имат свинеферма, където си отглеждат животните.
Хубав ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт