Вашите моми-гримирани?Да или Не!!

  • 6 442
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Здравейте!

Моята дъщеря става на 12 год. след 3 мес. През тази година й позволих да слага бледо червило. Аз не се гримирам - от време на време червило, така че не ме подражава. Реших, че е по-добре аз да и разреша, отколкото да се крие и да слага от моите (нюанс на кафяво) или още по-лошо, да използва чужди в училище. След няколко месеца реши, че може да ходи и без червило. Изказва се негативно за съученичките си, които се гримират. Надявам се с това въпросът да е приключил.

# 91
  • Мнения: 1 589
Лятото не е повдигала въпроса-заета е да играе.Но когато започне училище пак ще пита "ама кога мога...","защо само гланц","всички приятелки имат истинско червило"...

# 92
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Моята е на 16 ,но започна на 14г със спирала и гланц.
В 9/10 клас и аз съм се гримирала.
Искаше татус аз категорично отказах.От 1 година мрънка за обица на пъпа и тази година и позволих,с това не се разминах.В интерес на истината много ми хареса.
Всичко е с времето си и в реда на нещата.
И аз съм се преобличала по входовете Crazy
Според мен всичко трябва да бъде в рамките на нормалното .
Най ме дразни пресата,и говоря и говоря ,че гори коса ама кой ли ме чува.

# 93
  • Мнения: 281
Аз започнах да се гримирам от средата на 7 клас, т.е на 13 и 3 месеца някъде  Laughing. Слагам си спирала, гланц и когато имам време фон дьо тен. В моя клас си се гримират и в училище, но аз само сутрин вкъщи. Иначе от край време си ходя и с лак, било то блед или ярък.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 127
Аз започнах да се гримирам от средата на 7 клас, т.е на 13 и 3 месеца някъде  Laughing. Слагам си спирала, гланц и когато имам време фон дьо тен. В моя клас си се гримират и в училище, но аз само сутрин вкъщи. Иначе от край време си ходя и с лак, било то блед или ярък.

Махни го тоя фон дьо тен , момиче. Друго ползвай , но той тока запушва порите че кожата не може да диша.Ползвай го в краен случай.

Общи условия

Активация на акаунт