Черноморец 2011, част 2

  • 41 556
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 138
Бладодаря ти, savina_33. Хареса ми хотелчето, но би ми се искало да разбера повече инфо за него. Решихме тази година да сме в Черноморец, дано ни хареса.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Привет и от мен  Hug
Нямах никаква възможност да пиша по време на почивката в Черноморец, а след това бяхме за 3 дни в Троян и също не се вредих на лаптопа  Tired
Изкарахме си страхотно! Джоджо  Embarassed срам голям, не успях изобщо да отворя БГ-мама, имах 2 жалки опита и до там, а телефона ти остана на ЛС, както ми го беше изпратила  Embarassed  Hug
Къща за гости БЕЛ ни разочарова тази година, по-точно мъжа ми беше ядосан, защото нямахме нет в стаята, а само на терасата хващаше и то слаб. Настаниха ни на четвъртия етаж в мансардна стая - влаченето на багажа при настаняване и при тръгване, а и след плаж и късно вечер...кофти си беше... И други неща не ми харесаха в къщата, но който желае на ЛС мога да споделя, честно казано не искам да си помрачавам общите впечатления от почивката. Но догодина няма да сме в тази къща  Stop
На плаж ходехме на Градина, централния точно веднъж за 10 години сме го посещавали и не ни хареса.
За хапването - доволни останахме от бистро "Скалите", много любезно обслужване, вкусно готвят, с изключение на черния пипер в манджите, но ние си го обичаме и за нас нямаше проблем. Любезни сервитьори, бързо ни обслужваха, намира се вляво на централната улица под "Кристина". В Замъка също сядахме на пици, лично аз не ядох, но малката мисля, че си хареса пицата  Peace В "Оазис" наистина си е мизерийка детския кът, пилето с ориз беше течно и гадно, синът ми пица яде там и не му хареса  Sick В тоалетна не съм стъпвала в нито едно заведение, таткото водеше малката, за да я държи, докато се изпишка... В "Кръст" седнахме един ден, когато беше лошо времето - обедното меню пред заведението си стоеше, а като питахме какво от него предлагат всичко беше свършило и си тръгнахме. В "Липата" седнахме първата вечер, защото нашите познати вече се бяха настанили там - ами гадничко си беше, както някой по-горе го беше описал.
За децата има забавления - виенско колело, батути, стрелбища, въртележки.
Ооо, за малко да забравя - антикварната сергия беше моята страст - накупих си много книги на супер ниски цени  Crazy Препоръчвам на любителите  Laughing
В Созопол бяхме една вечер за разнообразие, руски филм прожектираха в анфитеатъра  Laughing
На връщане спряхме в Бургас и ние и се разходихме в Морската градина и пясъчните фигури специално ходихме да видим, впечатлени сме много всички  Peace
Весело изкарване на всички, които сега са в Черноморец или им предстои почивка там  Hug

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 21:05 от *Буб*

# 62
  • Мнения: 654
*Буб* и аз обожавам книгите.
Пазарувам от магазина срещу сергията и сигурно съм те засичала.
В деня преди бурята имаше една усмихната жена която носеше пет-шест книжки и аз искрено и завидях.Тази година трудно отделям пари за книги,а пък и да се похваля-по голяма част ги имам.

# 63
  • Мнения: 143
Здравейте,
днес се прибрахме от хотел "РОЗА" и съм безкрайно разочарована. В толкова мизерен хотел никога ня бях ходила. Крайно недоволни останахме от всичко там, а платихме спред моите очаквания за по-добри услуги.
Стаите-тесни, с дървени врати, които скърцат при отваряне и затваряне и вечно е много шумно. В банята ставаше наводнение, нищо че имаше праг между душа и тоалетната и мивката, мивката на свои ред ни беше запушена, но мъжо я отпуши.Нямаше достатъчно налягане в тоал.чиния и нищо не се измиваше.
Терасата беше потресаваща - имаше лястовиче гнездо (даже две) и беше насрана от птичките ужасно много, и за една седмица никой не почисти. Отделно сушилката за дрехи беше раждясала.
Бяхме откъм басейна и вечер беше много шумно, защото въпреки че бара трябваше да работи до 10 часа работеше до 12. Асансьор нямаше, но това не е болка за умиране.
Детски кът - една изпочупена къщичка и това е, а площадката беше още по-зле. Там не видях деца.
Аниматорите- занимаваха децата само вечер и то предимно големите. През деня се натискаха около басейна (бяха нещо като гаджета).
Почистване - за една седммица ни смениха веднъж чаршафите и кърпите и то когато ги попитах,дали не е време на третия ден.
Храната - тук незнам какво да напиша - всяка сутрин яйца и два посивели салама,на обяд или пиле с ориз или нещо със зеле(грах, боб) и скара. Абсолютно никакво разнообразие, а десертът винаги беше диня и пъпеш. В останлите часове -т.н. следобеден снакс беше по две палачинки на човек, за които нямаше сладко, а използваха топинг от сладоледа, който също предлагаха (отново по един сладолед на човек с по една топка).
Както каза мъжа ми - от евтиното - най-евтиното са взели.
Нямаше сешоар в целия хотел, и се видях в проблем с моята грива, но не бях очаквала, все пак се бяха изрекламирали като три звезди, нищо че се оказа една.

И за да не прозвуча като някаква недоволна тийнеджърка качвам и снимки по случая, някои да не реши,че си измислям, с цел да злословя само.

Целта на поста ми е максимално точно да опиша всичко и хората да не се заблудят като нас,че това е хотел три звезди и още повече,че би получил това за което си платил.

# 64
  • Мнения: 143
това беше детският кът.
единствената играчка.
лястовичета стряха.
и под нея.
гледката.

стъпало за детския басейн.
около басейна, където почти всички ходят боси и после влизат в него.
чадър отпреди 20 години

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 22:49 от dorabella

# 65
  • Мнения: 16
Според мен не можеш да стигнеш пеша до Градина. Сутринта как да е ще го изходиш някак. На на връщане, след плаж, с багажа и в жегата (сянка няма по този път)... ми се струва нечовешко усилие. Аз до колата едвам се довличах...  Tired
Мислех да си премълча едно от малкото недоволства, но понеже видях пак да се споменава ресторант Оазис ще си кажа. Няма такова ужасно място. Цялото е потънало в мръсотия. Така наречения "детски кът" представлява ъгълче от двора в което има една изпочупена пластмасова къща, с на няколко места стърчащи остри пластмаси и купчина много изпочупени части от играчки. Всичко това е в 1 педя прахоляк. Тоалетната е.... няма такъв ужас. Не се осмелихме да ядем в тази мръсотия, само пихме по бира, но беше.... Децата след 20 мин игра във въпросния детски кът приличаха на коминочистачи.  ooooh! Не го препоръчвам на никого.
И аз изказах същото мнение.Добре,че не си видяла тоалетната SickСамо аз ли не мога да видя снимките на dorabella newsm78

# 66
  • Мнения: 572
Привет от Черноморец!
Днес пристигнахме и вече направихме първия плаж..
Събрахме и първи впечатления  Twisted Evil
Пристигнахме на обяд и плажувахме на централния плаж в Черноморец.. мръсотия до шия, но още по лошото е, че възрастни хора спокойно си хапват и си оставят боклуците на плажа, а те се трупат ли трупат...
Отседнахме във вила Камелия.. но за първи и последен път - сигурно няма да ми повярвате, но след като се настанихме в тази вила си чистих тоалетната   ooooh!
Всичко друго бих прехлътнала като обстановка, но не и да не си направят труда да почистят най-малкото тоалетната..
Господи, на 23 години съм и може би най-малко трябва да ми прави впечатление мръсотията, но не! - тоалетната е най нехигиеничното място и мога да си заложа главата, че не беше чистена основно след гостите преди нас  ooooh!
Мен ме загубиха като клиент..

# 67
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Аз пък се чудя как на някой може да му хареса хапването в "Липата"  newsm78
Жега, духат два вентилатора на главата ти горещ въздух, яденето нищо особенно, и навсякъде насядали тлъсти и космати голи мъже , плувнали в пот  Sick
Ами все пак си на море, където хората ходят да обядват по време на плаж. Да се облекат от главата до петите ли? Защо не вземеш да напишеш един етикет "Как да се обличат хората по време на плаж докато обядват". С радост ще го предоставя на собственика на "Липата" който е и собствеик и на "Замъка" и е личен мой приятел.

# 68
  • Мнения: 654
emokey има за какво да си поговориш с твоя приятел.
Но той проблем за сега няма.
Когато започнат хората да се отдръпват ще е много трудно да ги върне.
Това е като прилива и отлива.
Донася и отнася.
Лично аз веднъж направих забележка за провалена резервация в ,,Замъка",и скоро пак се повтори.
Жената имаше предпочитание за масата и два дни предварително се обади.
Когато отидохме,започнаха да се питат ама кой,кога е приел заявката.
Нали има свободни места-сядайте.
Преди дни пак се повтори.

И една лична молба:
-щом е твой човек,кажи му моля те да намалят звука вечер.Не е нужно да озвучава целия район.
Или той иска да озвучава и,,Липата".Щом плаща на оркестъра да е 2 в 1.
От туристи съм чувала,че ги дразни и щом тук се чува така,сигурно в самото заведение не се стой.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Мила нищо не излиза на снимките... Wink

# 70
  • Мнения: 1 295
dorabella,привет. Не мога да видя снимките,а ми се иска да ги разгледам.

# 71
  • Мнения: 262
Снимките не се зареждат.
Опитай с друг сайт.
Радикал фото е добър.


Преди време в друг форум четох за хотел Роза и видях снимки,от които направо да му се повдигне на човек.

# 72
  • Шумен
  • Мнения: 15
Аз пък се чудя как на някой може да му хареса хапването в "Липата"  newsm78
Жега, духат два вентилатора на главата ти горещ въздух, яденето нищо особенно, и навсякъде насядали тлъсти и космати голи мъже , плувнали в пот  Sick
Не че аз съм слабичка,  нищо против дебелите хора, но поне ходех да обядвам или вечерям някъде след душ и с облекло.
Но от опита ми в бизнеса съм разбрала, че най - занемарените обекти имат най-много клиентела.
Четири пъти ходихме в "Липата", клиентела колкото искаш. Голи шкембелии аз лично не видях. Щом толкова народ ходи в едно заведение та чак се чака да стане някое семейство за да седнеш, ами май си заслужава да се позамисли човек..може би се готви вкусно, може би е евтинко.. Аз лично не съм виждала отворено помещение за сядане с климатик, освен тези дето ръсят във вид на мъгла, но с тези народни цени в конкретното заведение не виждам как би се изплатила подобна инвестиция.
За пръв път бяхме в Черноморец, не защитавам никого, никого и не нападам. Мисля, че този форум е с полезна цел /къде може да се хапне нормално, а не къде можем да се гъзареем гладни в заведение за хранене/. Примр- Кондрос..лъскаво, маскиран персонал граничещ с цирково изпълнение, а храната в грамаж тип войнишка разкладка. Е да, там на лъскавото се понагледахме на голи шкембаци, но и на сметка с няколко десетки левчета по-горе от "липата" да речем. Ако успея, ще кача снимка на порцион от "Кондрос".

Жалко, не откривам как да поместя снимка Sad

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 19:48 от Веселиновата

# 73
  • Мнения: 572
 Flutter
Kъде в Черноморец можем да хапнем вкусно приготвена риба?
Препоръки?

# 74
  • Мнения: 0
Аз също нещо не схващам как да кача снимка newsm78 ??? Ако някой може да помогне... благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт