Черноморец 2011, част 2

  • 41 552
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Шумен
  • Мнения: 15
Прибрахме се и ние днес..за съжаление. Минахме през фестивала на пясъчните фигури Бургас, прекрасна гледка. Черноморец.....нямам какво да кажа-починахме си чудесно! Simple Smile

# 46
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Привет и от мен, ние се завърнахме вчера от Черноморец и сме много доволни. Бях леко скептично настроена, но понеже бяхме с компания - приятелско семейство с деца - а и тук четох много позитивни отзиви, решихме се и тръгнахме. МНОГО приятно изненадана съм от градчето, мноого. Спретнато, чисто, без излишна шумотевица.. Тук е мястото да благодаря на всички, които са споделили мнения в темата  bouquet
Бяхме в Коско - много добре, а хапвахме най-често в едно бистро - Анди, няма такива вкусотии!!!!
Що се отнася до плажа - централния ми се видя мъничък, ето защо ходихме къде ли не по ивицата на Градина.
Хареса ми  като цяло и бих повторила.

# 47
  • Мнения: 0
Ето ме и мен!Преди 3 дни и ние се завърнахме от Черноморец-няма такова прекрасно място за почивка с малки деца по черноморието!Бяхме в "Тракия"-чудесен и непретенциозен хотел с прекрасен собственик.На плаж ходихме на Градина-невероятно е там!А за хапване най-често сядахме в "Оазис"заради детския кът-но и яденето беше вкусно.По принцип не повтаряме място където сме били вече,но догодина със сигурност ще отидем пак там!Изкарахме си чудесно!!!

# 48
  • Мнения: 654
Много се радвам,че сте прекарали чудесно.
Защото повече имаха едно на ум.

Веселиновата  bouquetи поздрави на съпруга.
Ако вятъра ви довее и в Сливен-добре дошли.

# 49
  • Мнения: 45
  А как да стигна до плажа на Градина? Без кола съм... Джоджо , помощ !

# 50
  • Мнения: X
Здравейте!
Ние утре , живот и здраве, тръгваме. Вече две години поред ходим в Черноморец и много ни харесваше там. И тази година си мислехме за него, но лично мен много ме смути един репортаж по Бтв новините, че разни хотели си изливали нерегламентирано отходните води в морето..
Дали сте чули нещо такова по време на вашата почивка?   bouquet

# 51
  • Мнения: 654
  А как да стигна до плажа на Градина? Без кола съм... Джоджо , помощ !
Имаш два варианта:
    - running
    - newsm39
Малко е далеко.
За почиващите в хотел,,Роза"има бус.

# 52
  • Мнения: X
Само отдалечеността на хубавия плаж Градина би ме отказала да почивам пак в Черноморец. Трябва все да си с колата, пък и с кола през тия дупки не е работа.

# 53
  • Шумен
  • Мнения: 15
Много се радвам,че сте прекарали чудесно.
Защото повече имаха едно на ум.

Веселиновата  bouquetи поздрави на съпруга.
Ако вятъра ви довее и в Сливен-добре дошли.

Благодарим от сърце!   bouquet
За плажуване на Градина си се иска доста ходене без кола..от друга страна си е полезно, но пече доста  Joy

# 54
  • Мнения: 654
Идват избори,някой кандидат може да обещае да асфалтира и посади дървета.
Ще е чуден път за разходка.

# 55
  • Мнения: 45
 Включвам се с нещо като инфо.Понякога някой местен се навива да обере плажуващите  ,но в момента тази жена е болна / дано оздравее скоро / и...
Бях сигурна , че от два близки плажа все един ще ми хареса, но знаете, че на почивка почваме да се държим като кинозвезди.
  ту му млякото горещо,
  ту пък друго нещо... Laughing
А защо пък да не ходя до Градина?Малката е спартанец ,за нея нямам грижа,а аз като се върна на фиданка от почивката...е , хе ,хе... Хората плащат за такъв ефект!  Grinning

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен не можеш да стигнеш пеша до Градина. Сутринта как да е ще го изходиш някак. На на връщане, след плаж, с багажа и в жегата (сянка няма по този път)... ми се струва нечовешко усилие. Аз до колата едвам се довличах...  Tired
Мислех да си премълча едно от малкото недоволства, но понеже видях пак да се споменава ресторант Оазис ще си кажа. Няма такова ужасно място. Цялото е потънало в мръсотия. Така наречения "детски кът" представлява ъгълче от двора в което има една изпочупена пластмасова къща, с на няколко места стърчащи остри пластмаси и купчина много изпочупени части от играчки. Всичко това е в 1 педя прахоляк. Тоалетната е.... няма такъв ужас. Не се осмелихме да ядем в тази мръсотия, само пихме по бира, но беше.... Децата след 20 мин игра във въпросния детски кът приличаха на коминочистачи.  ooooh! Не го препоръчвам на никого.

# 57
  • Мнения: 5 138
Аз пък се чудя как на някой може да му хареса хапването в "Липата"  newsm78
Жега, духат два вентилатора на главата ти горещ въздух, яденето нищо особенно, и навсякъде насядали тлъсти и космати голи мъже , плувнали в пот  Sick
Не че аз съм слабичка,  нищо против дебелите хора, но поне ходех да обядвам или вечерям някъде след душ и с облекло.
Но от опита ми в бизнеса съм разбрала, че най - занемарените обекти имат най-много клиентела.

# 58
  • Мнения: 138
Здравейте  Simple Smile Попрерових темата за Черноморец, но не открих мнения за комплекс Коста Булгара
 
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=2372

Някой може ли да ми помогне? Къде се намира? В самия Черноморец ли е?

Предварително благодаря   bouquet

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Намира се по средата на пътя между Черноморец и къмпинг Градина. Близо до плажа, далеч от центъра. Повече не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт