ДЕКЕМВРИйче в коремчето плува, на мама все й се мързелува

  • 22 692
  • 654
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Пия неоренал. Има в съдържанието си бреза и други билки. Пише , че няма странични ефекти. Заедно с него и но шпа - и двете по 3 пъти на ден, но пак си ме болят. Нощеска съм пила но шпа, че се събудих от болки и не ми минаваше доста време... Незнам тия песечинки, надявам се да не ги продуцирам до края, ами да ги изхвърля , и да не се появяват повече.. Една позната ми каза, че могло така да съм до края  Shocked ..... ooooh! Дано да не е така..

# 61
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 795
По-добре не си правете такива експерименти - търкането и обтриването се отрича тотално вече Peace

# 62
  • Мнения: 498
Мисля,че идеята е да станат по-груби,та да не ни боли после при кърменето Rolling Eyes
Да,това е идеята на подготовката. Нека ЛЛЛ да кажат,но на мен преди ми казваха с по-мека хавлия да ги натърквам по 5 минутки на ден,за да загрубеят и да не боли.Говорим за 9 месец,не сега. Не го направих-болеше. Мазах се с Гармастан като започнах да кърмя и беше много добър ефекта. Та този път ще се постарая както се казва да ги "потготвя". Не знам с търкане ли с кремове ли,но е наложително според мен:D
Galactic Voyager,те отрекоха и даването на водичка на новородените пък и с това съм абсолютно против!Така,че колко неща отричат,колко нови методи излизат и в един момент пак стигаме до тези неща по един или друг начин.  Peace

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 12:03 от Shadows

# 63
  • Мнения: 334
По-добре не си правете такива експерименти - търкането и обтриването се отрича тотално вече Peace
точно така,особено вече в 6ти месец е опасно според мен, получават се контракции, затова моята акушерка на ЖК ми каза да не ги пипам  Stop Stop
може да се мажат,но незнам с какво,ще я питам следващия месец, но не мисля да си правя експерименти,моите се промениха доста откакто забременях

# 64
  • Хасково
  • Мнения: 82
 Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 172
Ааааааааама сме шматки - ми нали си имаме ЛЛЛ, ще питаме тях! ooooh!

Мили момичета от ЛЛЛ, които отговаряте за нас, бихте ли ни дали повече информация за това трябва ли и как да се подготвят зърната за кърменето и кога би следвало да започнем? Благодарим Ви! Hug

# 66
  • Мнения: 110
Искам да се включа и аз във ФБ.
Пък тва за зърната, не знам....... то нещо много болезнено ми звучи, пък аз както и мразя да ми ги барат, кви ще ги върша  Thinking


А относно : Странно чувство в мен напира, бебчо иска да излиза. [/b]
Бебчо изобщо да не напира да излиза ми да си чака 20 декември, щото ще са разправяме  Laughing

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 12:17 от dimitrina8405

# 67
  • Мнения: 18
Моите толкова ме болят ,че никакво търкане не мога да понеса , да не говорим че на таткото му е забранено от месеци да ги целува дори  Mr. Green Ако трябва някакво кремче по-нататък да мажа- добре,иначе сега като се мажа с маста за стриите минавам и тях..

# 68
  • Варна
  • Мнения: 21
Здравейте!
По повод на потготовката на зърната бях питала тук и от ЛЛ обясниха, но нищо не споменаха за обтриване с груба кърпа. Общо взето - зърната сами се подготвяли. Но нека пак някой да поясни дали пречи това обтриване и има ли смисъл от него.
Сега се връщам от Училището за бременни организирано от сп. моето дете. Беше много полезно и приятно. Ако имате възможност посетете задължително. Почерпиха ни с вода, пица и имаше много подаръци - пълна торба - списания, козметика и т.н. Задължително ще ходя всеки месец, темите са много интересни и полезни  Grinning

# 69
  • Мнения: 18
Здравейте!
По повод на потготовката на зърната бях питала тук и от ЛЛ обясниха, но нищо не споменаха за обтриване с груба кърпа. Общо взето - зърната сами се подготвяли. Но нека пак някой да поясни дали пречи това обтриване и има ли смисъл от него.
Сега се връщам от Училището за бременни организирано от сп. моето дете. Беше много полезно и приятно. Ако имате възможност посетете задължително. Почерпиха ни с вода, пица и имаше много подаръци - пълна торба - списания, козметика и т.н. Задължително ще ходя всеки месец, темите са много интересни и полезни  Grinning

Има ли такова и в София ?

# 70
  • Мнения: 498
Здравейте!
По повод на потготовката на зърната бях питала тук и от ЛЛ обясниха, но нищо не споменаха за обтриване с груба кърпа. Общо взето - зърната сами се подготвяли. Но нека пак някой да поясни дали пречи това обтриване и има ли смисъл от него.
Сега се връщам от Училището за бременни организирано от сп. моето дете. Беше много полезно и приятно. Ако имате възможност посетете задължително. Почерпиха ни с вода, пица и имаше много подаръци - пълна торба - списания, козметика и т.н. Задължително ще ходя всеки месец, темите са много интересни и полезни  Grinning

Има ли такова и в София ?
Имаа. Сега на 10ти в Мола на ЦАриградско!  Grinning Хайде да ходим искаш ли? Темата ще е за хранене по време на бременност и кърмене.

# 71
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 795
Темата е добра може и аз да скокна. Мерси за инфото. Peace

Още е рано, но на майките с по-късен термин и на януарки се пада късмета да се включат в Бебе на годината. Чета, че срокът за подаване на информация е доста кратък, по-нататъка да вземем да се организираме с вестители  Mr. Green

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 13:20 от Galactic Voyager

# 72
  • Мнения: 28
Здравейте, мами. Вчера бяхме на ФМ и бебчо се оказа момченце, а аз бях убедена, че ще е момиченце, даже таткото беше сънувал момиченце, а обикновено сънищата му се реализират  Mr. Green Даже така ме хваща, ако нещо съм сгафила  hahaha


Поздрави на всички и лека бременност!

Shadows от колко часа е лекцията в Мола?


Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 13:28 от elanore

# 73
  • Мнения: 5
А някоя от бургаските мами да ходи на такова училище?

# 74
  • Мнения: 498
От 10ч. в The Mall на Цариградско шосе на 2 етаж.  Наградата на края е на Mothercare. Има томбола и кетъринг.

Общи условия

Активация на акаунт