Случи ми се нещо странно VII

  • 111 111
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 105

Dave Lombardo Mr. Green Удоволствието ще е и мое  Wink А за цъкането - пробвай някой  гост да види,на него цъка ли му или повредата все пак е в твоя телевизор Mr. Green

# 46
  • Мнения: 62
Пробвах, и други го чуват Wink

# 47
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
СИНЬО МЕЧТАНИЕ   bouquet Браво. Страхотно си го направила.

# 48
  • Мнения: 62
Даа, отново поздравления за идеята и реализацията
  bouquet

# 49
  • Мнения: 105
Мерси,мерси  bowuu Тук с такива идеи ме вдъхновявате... Flutter За което много благодаря!

# 50
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
От преди години като почина баба от време на време се случваха странни неща вкъщи.Бях споменавала и тук за това.Но сега по-често започна.Докато приспивам например малкия,по-често вечерно време и чувам как тракат ключовете на вратата,все едно някой си отключва и се прибира.Много пъти съм се бъркала и съм си мислела,че големия ми син влиза или съпруга ми и ги извиквам по име и това като не ми отговарят и ставам,а се оказва,че няма никой.Също преди две вечери.Аз съм отново в спалнята,малкия спи,моя мъж е в хола и гледа телевизия.Чувам как някой натиска копчето на лампата в коридора,защото то е много близо до вратата на спалнята и влиза в банята и се чува как трака канчето по плочките,все едно някой чука с него по земята,ставам пак ядосана,защото ще събудят малкия,банята е точно до нашата стая и виждам ,че моя мъж е заспал и няма движение.Ей такива все...и това не е причуване,защото шумавете са много ясни.Пак тия дни,стола в кухнята не е прибран към масата,аз го оправям,обръщам се към пладилника да извадя нещо и се завъртам към масата и хоп....стола е издърпан отново и това за секунди.Това става,не се плаша за сега,но ако това нещо стане всекидневно и постоянно просто не знам кого да търся.

# 51
  • Мнения: 41
Аз чета само,но нека се запиша в любимата ми тема.

# 52
  • Мнения: 407
Ей, как го ухажвате тоя Дейв! Wink Разбираемо, нали ви е единствения мъж в темата. Само дето като изчетем 20 и кусур страници с коментари "Цъка ли му на Дейв Цъкалото" и вече му става лошо на човек.
Хайде стегнете се, като има новини относно източника той сам ще ви каже. Или му отидете на гости вкупум и да приключи въпроса.
Иначе, много забележки бяха направени относно сънищата Wink и колко досадни били те.  Whistling

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 14:59 от Leprechaun`s mommy

# 53
  • Мнения: 13
И аз наминах да видя какво става с Цъкащия Дейв  Laughing

И да не съм капо..Какво странно ми се случи преди година,ама намерих аз обяснението  Laughing

Както си спя в спалнята(мъжа ми го нямаше за няколко месеца) чувам музика. Ама леееко приглушено. Не беше моя телефон,на дъщеря ми телефона по друг начин звъни. Докато се разсъня,докато се ослушам-и спря. И така почти всяка нощ. Мноооого странно ми стана.

Един ден майка ми ме попита какви са тези празни смс от телефона на дъщеря ми,които получвала. Тогава се светнах да проверя нейната мелодия за смс,а не основния й ринг тон. Оказа се,че тази мелодия,която чувам е от телефона й.(получава смс,че нейния смс е доставен). И така разбрах,че нейния телефон изпраща сам смс и разбрах защо ваучера й намалява. А детето се кълне,че не го ползва  Laughing Сменихме апарата. Хем тя доволна с нов телефон,хем аз не чувам песни посред нощ,хем ваучера цял  Laughing

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 145
Запис и от мен.
За случая с Дейв и аз залагам на дървояд. Дейв, не бързай с махането на ламината, леглото например да не е дървено? Освен да довлечеш някой диван, да разкараш леглото и да спиш на дивана... Сложно е, ама не повече от махането на ламината  Crazy
rosinauzunova, на мен ако ми се случват такива неща, ще откача. По-назад в предишните теми при подобни ситуации препоръчваха пръскане със светена вода. Може да опиташ, поне ще те успокои. На някой друг от къщата случват ли му се подобни неща? Дано не продължават случките.

# 56
  • Мнения: 0
rosinauzunova,може да си имаш поутъргайст.Попринцип гадинките правят нещата които ти описа.Тракат наляво надясно,местят мебели и предмети.Препоръчват ти да изгледаш филма "Полтъргайст".Аз бих живяла там,но виш щом имаш малко дете него не бих оставила.Попринцип не съм от плашливите,но за малки дечица се страхувам много.Напръскай със светена вода,освети апартамента или прекъди с тамян.Друхо не знам какво да ти кажа.

# 57
# 58
  • Мнения: 8 810
Ей, сега ми се случва нещо странно. Сама съм вкъщи, мъжа ми и сина са навън. Аз съм в хола, а отсреща е стаята на сина. Чувам как се отваря и затваря вратата, тя издава спецефичен шум и помислих, че са се прибрали, а аз не съм чула да отключват външната врата. Станах и проверих, всичко е затворено и вкъщи няма никой. Седнах пак на компа и се повтори същото. На бегом се намерих пред стаята му и пак нищо.... Rolling Eyes Сега ще видя дали ще има трети път Rolling Eyes Течение не става отникъде, вратите са затворени, а аз съм си сама Thinking

# 59
  • Мнения: 61
Привет!
Преди години,когато баща ми е бил дете, се е случило нещо доста странно според него.Той никога не говори за това,вероятно си има причини.Разказал го е единствено на баба ми (неговата майка).Та случило се е,ваканцията.Бил си е на село,при баба си.Играейки си на площада с други деца,вижда пламъци от църквата,която се намира в близост до центъра на селцето.Буквално според тях тя горяла(църквата между другото има богата история,преди години е имало доста престрелки там,дори изстрелите си личат и до ден днешен по стените,ясно изразени дупки от куршуми,криели са се много хора в самия храм,дори капитан Петко Войвода е прострелян именно там,години след това дори са изградили статуя в негова чест)Та виждайки пламъците,никой не смее да погледне или да се приближи по-обстойно до църквата (което е нормално,уж е имало пожар)единствено баща ми,решил да се покатери по огромния каменен зид,стената е доста висока (знаете как са построени някои църкви)катерейки се,и стигайки до горе е видял нещо,не знам и до ден днешен какво е било,той пада от вътрешната страна на двора на храма,и си удря главата в камък.Чува ясно изразени гласове,единият глас казва,че е време да го вземат..другият,настоявайки казва,че не му е време,а и единствено той се е загрижил какво става в църквата,и да го оставят на земята.От там отваря очи,става и не чувства дори минимална болка от падането.Какво се установява,в църквата не е имало дори и искра,никакви следи от огън.Децата се кълнат за видяното,и твърдят,че е имало пожар.Малко дълго стана за което се извинявам,но нямаше как да не навлезна в някои подробности Peace

Общи условия

Активация на акаунт