Пациентки на клиника "Щерев" - обмен на информация - 3

  • 46 444
  • 782
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 494
На мен никой няма да ми каже нищо дори с глупави обяснения или просто "имах лична работа", но предпочитам да не виждам съчивствени погледи и да не отговарямана тъпи въпроси.  Wink

# 46
  • Мнения: 1 313
И аз работя в другия край на София, така че понякога наистина отива около половин ден. Не исках да си вкарвам работата в къщи, но се принудих да работя така вечер, защото пък живея по-близо до клиниката. Не е лесно, но не се оплаквам... какво да кажат тези, които са от друг град и само отпуск ги оправя.

# 47
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Здравейте Милички  Hug

искам да попитам, ако някой ползва пакет за проследяване на бременност (стандарт) и може да направи разбивка на следните дейности:

Пакет „Проследяване на бременност” - стандарт включва :   
Ултразвукова диагностика (8 пъти) х 35 лв. = 280
Доплер - ултразвуково изследване (3 пъти) х ?
запис на сърдечни тонове на бебето (9 пъти) х ?
пълна кръвна картина и глюкоза (3 пъти), х 15 лв = 45 лв.
обикновена урина (при всяко посещение), х ?
стерилна урина (1 път) х ?

че нещо крейната цена 549 лв. ми се струва повече от разбивката, ама не намерих в ценоразписа колко струва Доплера, Сърдечните Тонове и Урината ???


# 48
  • Мнения: 368
Момичета, колко време преди трансфер ви се обаждат от клиниката?

# 49
  • Мнения: 1 053
На мен ми званнаха предният ден,а инче ми званнаха на другия ден след пукнцията да ми кажат че евентуалния трансфер ще е на 5-6 ден,как бяха сигурни незнам  newsm78,може би ембрионите си показват как се развиват още в началото ли,ако някой има инфо нека сподели,странна работа..)))УСПЕХ!!!

# 50
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Според деленето на оплодените яйчица е, Да.
Първо се обаждат един ден след пункцията, да кажат колко са се оплодили и после на другия ден (може и на по другия) звънят да кажат горе долу кога ще е трансферът  Hug

# 51
  • Мнения: 164
При първия опит ми се обадиха в 11ч. да отида в 13ч. за трансфер. При втория ми се обадиха ден преди това. До колкото си спомням скоро една съфорумка имаше трансфер на 2-ри ден. Моят съвет е да не правиш планове за времето между пункцията и трансфера.

# 52
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте Милички  Hug

искам да попитам, ако някой ползва пакет за проследяване на бременност (стандарт) и може да направи разбивка на следните дейности:

Пакет „Проследяване на бременност” - стандарт включва :   
Ултразвукова диагностика (8 пъти) х 35 лв. = 280
Доплер - ултразвуково изследване (3 пъти) х ?
запис на сърдечни тонове на бебето (9 пъти) х ?
пълна кръвна картина и глюкоза (3 пъти), х 15 лв = 45 лв.
обикновена урина (при всяко посещение), х ?
стерилна урина (1 път) х ?

че нещо крейната цена 549 лв. ми се струва повече от разбивката, ама не намерих в ценоразписа колко струва Доплера, Сърдечните Тонове и Урината ???




Здравей,

Мога да дам информация единствено за цената на Запис на сърдечни тонове - 17 лв.
По съвет на моя лекар, д-р Александров, аз не се възползвах от пакета за проследяване на бременност, а се записах за проследяване при лекар по Здравна каса. Така изследванията на кръв, урина и микробиология бяха безплатни за мен. Особено след като кажеш, че си забременяла в следствие на Ин-витро процедура, започват да те водят като проблемна бременност и ти се полагат повече изследвания на кръв, урина и микробиология по ЗК. След това представях резултатите от тези изследвания на д-р Александров, при който ходех всеки месец на преглед с УЗ - 35 лв. Доплер ми е правен само веднъж - по време на Феталната морфология при д-р Марков.
Ако си решила до края да се довериш на екипа на клиника "Щерев", си направила страхотен избор!
Успех.

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Здравейте момичета имам въпрос. Трябва да правя процедура но моята лекарка е в отпуск и ние нейните пациентки сме пренасочени към друга лекарка. Та въпросът ми е - денят за преглед се пада в неделя/айде и в събота мога да отида/но ако тази лекарка не е там кои ще ме поеме ?? Мога ли при който и да е лекар там да си започна прегледите за предстоящата процедурата ???  newsm78 newsm78

# 54
  • Мнения: 494
mierin, звънни на регистратурата ще ти кажат дали е там. ако я няма не виждам проблем да те поеме лекар, който е ан смяна в момента.

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Звънях, но прегледа се пада на 27-28 август и не могат от сега да ми кажат. Казаха на 26 да звънна и ще ми кажат, на мен мисълта ми беше ако тази лекарка я няма дали ще ме приеме който е там дежурен.
Birenka благодаряти за отговора  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 866
Mierin ,няма да има проблем  Peace,ще те прегледа някой от дежурните лекари.Отиваш,казваш,че си за старт на процедура и ако я няма твоята, те гледа друг!

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
chares благодаря ти миличка за отговора Hug Hug
Успешен ден момичета   bouquet

# 58
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
mierin, мисля, че Андреева е в отпуска от 27.08 до 31.08..така, че със сигурност няма да я намериш даже и в събота..аз си записах час за 26.08 и ако всичко е наред предполагам, че може да ми назначи стимулация още тогава, а да я започна, когато ми дойде цикъла..поне така го планирам пък да видим какво ще се получи..а иначе питах Коновалова, ако Андреева я няма какво да правя и тя ми каза да се насоча към дежурните лекари и няма да има никакъв проблем..аз все пак исках да е Андреева и си записах по-рано час  Sunglasses

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Катенце мерси миличка за инфото, ами така се пада за прегледа 27-28.08, но нищо който лекар е дежурен при него ще вляза.

Общи условия

Активация на акаунт