След ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 68

  • 36 118
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 newsm76 Имаме си нова темичка - отмора за душата,
веселие за сърцата.
Heart Eyes

shopppич, vikktory  lovekiss Благодаря за удоволствието и музата, дето ви е обзела да ни държите винаги заедно

Сега пак затягаме коланите, защото има вече промо на сериала на Къванч  Popcorn

http://www.facebook.com/video/video.php?v=213378498710888&oi … 4982&comments

Във фейсбук е, надявам се всички да могат да го гледат. Нищо не му вдявам на приказките, нито кво го мъчи, нито що се е прострял връз леглото, но поне вече имаме образ и картина.

# 16
  • Мнения: 5
Мимолита,"да бяха питали"!
 Peace

Тупарова,от съседната тема и да чуят и да не чуят,ние сме демократична тема и се изказваме свободно Heart Eyes Heart Eyes

Тя, истината, не може да се скрие и да се подминава #Cussing out

# 17
  • Мнения: 4 497
Казах ли аз,че Берен изглежда по-добре до Хан Аспарух.   newsm44
Пък съседите да не подслушват! smile3533 Joy Joy
Къванч-боксьор.., newsm78добър кадър! newsm10

# 18
  • Мнения: 20
mimola, казваш - феновете ще са доволни.... Ей на, аз съм една фенка, която е предоволна - и двамата й любимци ще започват снимки, и двамата не са се заженили, следователно фенското ми сърце не спира да се надява....

Сега, обаче, да споделя "на глас" едни неясноти, дето ми препънаха погледа....

Първата неяснота  се промъкна заради предварителната ми нагласа за новия сериал на Киво. Нали той , уж, ще е лошия и калпазанина, дето  е лежал в затвора, пък другото момче ще  е доброто братче.... Добре де, ама като се загледах в миловидното и хрисимо  излъчване на Киво от тази снимка и хулиганското , леко "непукист" позиране на момъкът с цигарата, как сега  да повярвам на всичко дето се изписа....  Thinking



Втората неяснота се промъкна като се загледах в това, с което ви зачерпих за новата тема... Виното ми е ясно, ами в тези чашки какво  съм ви сложила?  Laughing

# 19
  • Мнения: 5
Пканева,точно за това си мислех newsm78
А и май гласът не е на Киво.Дали пак ще бъде дублиран?

Но е красавец момчето ни. Пожелавам му успех в новия проект! Heart Eyes


1957rumi, cveta666, dora_st, ios, lol4e, mimola, pkaneva, sisi567, tuparowa (+ 5 Скрит/и) и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

И всички от балкона,може би Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 22:05 от 1957rumi

# 20
  • "Перла"
  • Мнения: 1
lol4e Тенкюююююююю Hug Hug Hug

tuparowa   Hug на мен каквото ми е на душата ,това ми е на устата.Да не ни четат.Пък и нали така твърдят Mr. Green

vikktory newsm10 точно се намериха двамцата!

pkaneva и аз съм много доволна.Чакам Сонгюлчето да се появи в целия си блясък! newsm10

Руми newsm10

# 21
  • Toronto
  • Мнения: 683
http://www.facebook.com/video/video.php?v=213378498710888&oi … 4982&comments

Във фейсбук е, надявам се всички да могат да го гледат. Нищо не му вдявам на приказките, нито кво го мъчи, нито що се е прострял връз леглото, но поне вече имаме образ и картина.
Много хубав беее! Heart Eyes Прилича на себе си, няма брада, има коса Laughing Ама съм съгласна с пканева, хич не ми изглежда на лош newsm78

Мимолка, шегувка бе, задявам се с колежките от съседната тема ако случайно надничат newsm47

# 22
  • Мнения: 0

Втората неяснота се промъкна като се загледах в това, с което ви зачерпих за новата тема... Виното ми е ясно, ами в тези чашки какво  съм ви сложила?  Laughing

 ooooh!  ooooh! pkaneva  Hug, съзрях ги чашите от раз, ама
си трая, викам си, тука има нещо... Laughing
Двете чаши с вино да не са намек за сватбена наздравица?!!!
Сърцата под формата на хапченца не са екстази нали tooth
Щото младоженците май ще имат нужда, ако се стигне до туй събитие все пак.
Аз викам да вземем да кажем и нещо положително за горката Азра.
Участва в техния вариант на Денсинг старс с нашия Ники все пак.
И спечелиха, и дариха наградата благотворително.  smile3501

# 23
  • Мнения: 21 201
Едно от момичетата в темата, ни предостави трейлъра на новият филм на Къванч. Позволявам си да Ви го предоставя, защото Ви е любимец, а и някои от Вас също ни предоставят безценно инфо за Хазал.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=158842690858848

# 24
  • Мнения: 20
Първите премиери на канал D

Yer Gök Aşk: 15 Ağustos Pazartesi
Lale Devri: 20 Ağustos Cumartesi
Arka Sıradakiler Umut: 21 Ağustos Pazar
Öyle Bir Geçer Zaman ki: 6 Eylül Salı
Fatmagül'ün Suçu Ne?: 8 Eylül Perşembe
Adını Feriha Koydum: 9 Eylül Cuma
Kuzey Güney: 9 Eylül Cuma
Umutsuz Ev Kadınları: 11 Eylül Pazar

И така, пременени, нагласени, на 9 септември, на премиера. Ще ръкопляскаме на първо Киво... на Сонгюлчето, явно , по-късно.
Сериалът на Киво ще се излъчва всеки петък.

Дано Промото  го има пуснато и   другаде, че фейсбука не ми се отвори. Май, само аз не го видях все още...

# 25
# 26
  • "Перла"
  • Мнения: 1
tuparowa   надничат,надничат Mr. Green




Neidjal   Hug Много си мила!Преди малко lol4e сложи линк.Все пак благодаря ти!    bouquet

# 27
  • Toronto
  • Мнения: 683
Их, Лолче, изпревари ме Laughing

# 28
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Офф! И аз силно се надявам да не е вярно туй, че Киво ще е лошият! Не ми стига, че едва преглътнах Бехлюл, като от 99 кладенеца вода докарахме с някои само и само да не изглежда толкова неспасяем случай, пък ако  и сега е такъв-мале, мале! Тежък сезон ни чака. ooooh!
А 9 септември е светла дата, така че - с официалните одежди , на  първия ред Peace

# 29
  • Мнения: 21 201
tuparowa   надничат,надничат Mr. Green




Neidjal   Hug Много си мила!Преди малко lol4e сложи линк.Все пак благодаря ти!    bouquet

Извинете ме, не знаех, но реших за всеки случай. Hug

Общи условия

Активация на акаунт