Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС

  • 52 500
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Днес и аз си взех бисквитките от Лозенград. Еми, много са вкусни. Ако тече офертата ще си пусна още ваучери.

# 646
  • Мнения: 2 577
ей, зарибихте  ме и мен с тея курабии  Mr. Green
ще взема и аз да си купя накрая, макар че не съм фен на тая сладкарница

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте, аз ходих  при козметичката,но не съм доволна.Не бих я препоръчала за момиче с акне.Направиха ми само ултразвуково почистване, масаж нямаше, нито ръчна екстракция.Когато се прибрах видях, че имам доста черни точки.Обстановката също не е на ниво, беше студено-стаичката се отопляваше с духалка,доста тъмно и не успях след процедурата да видя резултата.

# 648
  • Мнения: 863
http://grupo.bg/sofia-oferta-sluchaj-pyrviq-rojden-grupo-restora … r-1284?aff_id=119

Ваучер за консумация на стойност 20 лв. само за 10 лв. в ресторант FANCY(вкл. и ресторанта в Бургас)  Peace

# 649
  • Мнения: 454
Здравейте! Искам да попитам някой ходил ли е на кола маска в този салон Сикера и какви са ви отзивите като цяло?

# 650
  • Мнения: 47
Да похваля курабийките. Вчера си взех две кутии с лешници и сусам. Бяха много вкусни!! И си заявих още 3 ваучера  Blush Blush Blush Там бяла много мили, отваряха ми кутиите една по една да ги мириша и да си избирам  Crazy Беше много труден избор

eli_q - и при мен бяха пуснали духалка, защото макар да има климатик на мен ми беше леко хладно. Като го казах ми донесоха оделаце и ме завиха. Относно ултарзвуковото почистване, аз предпочитам даже само него. Защото с ултразвука ми махат всяка една черна точица дори и още преди окото ми да я е видяло. Така ходя 1 път в месеца и не се стискам постоянно в къщи. Ако е само ръчно да ме настискат, след два дни пак имам черни точки! Открих ултразвука преди около година и вече не ходя на друго почистване. В Бургас съм попадала само на 3 места с тази машинка. А офертата, която аз позлвах имаше и вакуум - мина ме покрай носа и на брадичката. И вече ме стисна 2-3 пъти накрая, защото имаше няколко големи черни точки, които по нейните думи бяха запечатани. Понеже бях доста червена ме остави 30 мин . с маската. Маза ме с хиляда кремчета и лосиони, и това с тока ми пусна.. не му знам имаето - стъклено и прави бзззз, а вътре виждаш оранжев цвят  newsm78 Излязох без грам червинана от нея и бях като порцеланова кукла в лицето. Но може, всеки има различен вкус, може това да не е твоето почистване.

# 651
  • Мнения: 89
И аз съм много доволна от курабийките, нямат грешка.
Искам да похваля и тази кометичка
http://grabo.bg/burgas/masaj-s-vulkanichni-kamani-na-tzialo-tial … -otstapka-058wfhm

Истински професионалист.

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 6 255
Здравейте, аз ходих  при козметичката,но не съм доволна.Не бих я препоръчала за момиче с акне.Направиха ми само ултразвуково почистване, масаж нямаше, нито ръчна екстракция.Когато се прибрах видях, че имам доста черни точки.Обстановката също не е на ниво, беше студено-стаичката се отопляваше с духалка,доста тъмно и не успях след процедурата да видя резултата.

Но може, всеки има различен вкус, може това да не е твоето почистване.

Не е във вкуса работата. Ултразвуковото почистване не върши работа, ако се използва самостоятелно. Само ако ти е идеална кожата ултразвукът ще ти стигне. Във всички случаи е много по-добре да се действа с ръце, а масажът е задължителна част от всяко почистване.


# 653
  • Бургас
  • Мнения: 628
Аз пък да кажа, че не съм възхитена от курабиите на Лозенград. Не, че са лоши, просто вие толкова хи свалихте, та очаквах повече Simple Smile

# 654
  • Мнения: 539
Здравейте, аз ходих  при козметичката,но не съм доволна.Не бих я препоръчала за момиче с акне.Направиха ми само ултразвуково почистване, масаж нямаше, нито ръчна екстракция.Когато се прибрах видях, че имам доста черни точки.Обстановката също не е на ниво, беше студено-стаичката се отопляваше с духалка,доста тъмно и не успях след процедурата да видя резултата.
Честно казано,според мен почистването си  струва 15лв и толкова,и аз като че ли споделям горното мнение,само с ултразвук ме почистиха,Дарсонвал не са ми правили,сложиха ми маска,масаж.Аз вкъщи се доизтисках.А въпросът ми е-не трябва ли едно такова почистване да включва и вратлето? За проблемна кожа и аз не препоръчвам,поне не с ваучер,може би на редовна цена. newsm78

# 655
  • Мнения: 99
Здравейте!
Някой ползвал ли е услугите в това студио:
http://grabo.bg/burgas/spa-manikiur-ili-keratinova-maska-za-kosa … 5-otstapka-0dkzkt
Интересувам се и от двете оферти-спа маникюра и маската за коса.

# 656
  • Мнения: 4 076
поне не с ваучер,може би на редовна цена. newsm78
Аз не успях да взема ваучер за това почистване,защото тъкмо се наканих,и те махнали офертата Confused.
Вчера заведох рожденничката и майка й при козметичка в техния квартал.Момичето получи терапия за мазна кожа,екстракция,дарсонвал,парна баня,сух масаж,на майка й подарих анти-ейдж терапия с хайвер,почистване,хубав продължителен масаж.Цената на двете процедури ми беше 40 лв.,но козметичката ми направи 5 лв.отстъпка и дадох 35,плътно бяха "заети" 2 часа.Имаше и други клиенти.
Смятам,че това би трябвало да бъде горната цена за  такива процедури.
Интересно ми е как точно на сайта за колективно пазаруване си калкулират цени от 55лв,65 лв.Обяснението ми е,че пишат каквото им падне,та да е драстично намалението после и да клъвнеш охотно.За 50,60 +лв. се искат много по-луксозни терапии,салони,техника.
За половин лъжичка нескъп продукт от професионална опаковка,масаж,колкото да се разнесе крема,после лежене за мен и пушене навън за козметичката,един дарсонвал или лампа,тясна кабина със заметен боклук под кушетката,леко хладно и махленска обстановка,дори и 15-20 лв. е много.Камо ли да дадеш "реалната цена"-айде не рупаме доматите с колците,всички в БГ живеем.
Затова която козметичка смята,че щом съм с ваучер,ми дължи единствено демо-версия,вижда мен и много други дами за последно.До този момент,веднага,след като стана,започват да ми обясняват,че другия път това ще ми струва едни никакви 80-90 лв.,вместо да ми ги вземе чрез повече,но чести посещения.
Колективните сайтове са перфектен  начин за среща с  потенциални клиенти,особено в тази криза,но не умеят да го използват.

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 172
LilaC, абсолютно споделям написаното от теб. Когато видя цена на услуга 50- 60 лв очаквам съответната обстановка и процедури. От известно време си търся козметичка
и пробвах  оферти с надеждата да намеря такава , но с това претупване си правят антиреклама и не повтарям естествено при тях.Никой не би дал като реална цена това което пишат. Мисля си,че не е  случайно това, все едни и същи  фризьорски и козметични салони да  предлагат постоянни "промоции".

# 658
  • Мнения: 89
Да съгласна съм с вас. Има няколко които направо си погубват рейтинга с тези тяхни оферти. Или искуствено надуват цените си, или се държат с клиентите все едно са втора ръка  Naughty
Ама то си е за тяхна сметка. Ние сме тук да споделяме и да си препоръчваме само добрите оферти.  такива има  Peace

# 659
  • Мнения: 47
В интерес на истината специално за козметичка, от оферта съм останала доволна от една в София - точно до стадион Васил Левски, в Бургас - от engel face и старата им козметичка, едно младо момиче, което беше върха! Жалко че напусна и отиде в Пловдив, и от Сикерата. Явно съм единствената, която са и правили всичко  newsm78 . Друга от, която съм страшно доволна е до Тоха, Студио Elle или нещо такова. Но вече почистването там е 60лв. а нямам възможност за толкова.
Що се отнася до офертите, те или са за масовка или за привличане на клиенти. Дори и никой да не купи офертата, то всички ще я видят.
За цената - аз винаги я проверявам. В сайта на фирмата винаги има цени или пък звъня и питам като клиент и те ми казват. АКо видя, че е надута в офертата не я купувам. Досега лично съм попадала на 4 надути оферти и повече няма да стъпя там. Включително парфуми, дрънкулки и дрехи, които съм видяла предния ден на 20лв. някъде, после ги има пуснати на 25 в сайта с намалението, а уж са били 50лв.! Хората не пасат трева, рано или късно фирмите ще се отсеят.

Общи условия

Активация на акаунт