Любители на котки - тема 53

  • 42 689
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Баба ми също го е правила ( малеее личи си че не съм от семейството). С кучета, а котетата ходеше да пуска по чуждите къщи и дворове ! А аз довличах нови и нови, но нали вече бях голяма и нямаше какво да каже и да направи без мое знание.
А иначе е хвърляла кученца в канала  Rage bash #Sniper Урод ! Не пропускам да й напомня даже, че ми уби и едно коте, което хвърли със сила в земята, понеже се беше ядосала на мен заради него. Всеки път й напомням, че Господ не я е забравил и като гледам всичко се връща...
Има и ветеринари, които не искат по 100 лв. за кастрация както е в София например. Аз бих събирала. Никой не ни е виновен, че живеем в таква държава. Но човещината в себе си винаги можем да запазим и винаги да отделим средства, макар и по малко. На моята баба пенсията също е към 100 и нещо лв. Тя се къпе 1 път в седмицата, храна й носят от социалните, защото не може да готви вече почти. Нашите и леля ми винаги са й оставяли пари.
По-добре подари, отколко да хвърлиш или удавиш !

# 736
  • Мнения: 261
Искам да разведря обстановката.

# 737
  • Мнения: 616
Moля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Палечка, Чарли е прекрасен. Нямам съвет по-различен от вече казаното, така че ти пожелавам само сили и успех!

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 02:08 от MissNellie

# 738
  • София
  • Мнения: 13 148
MissNellie, има нещо грешно в линка. Аз се записах в новата тема като я открих в "хоби".

Чарли е голям красавец!  Heart Eyes

Палечка, освен да се опиташ да спасиш котето, нищо друго не можеш да направиш. Възрастни хора няма да променят убежденията си, още повече като слушат смешните за тях аргументи на едно дете, защото за тях винаги ще си бъдеш малката им внучка. С полиция и глоби може да ги заплашиш, но едва ли ще се стреснат, а все пак са ти прекалено близки, за да изпълниш заплахите  Sad. Дано почувстват разочарованието ти и се замислят. Поне в бъдеще да не постъпват така, заради теб...  Sad

# 739
  • Мнения: 616
Ха, ми да, като съм пуснала линк към темата докато я редактирам! Оправен е линка!  Hug

# 740
  • Мнения: 16

да ви покажа какви грижи се полагат у дома:)))

Общи условия

Активация на акаунт