Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 98 - СЛЕД ФИНАЛА

  • 39 970
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Сокаците, естествено  ooooh! Ма тях и Езел не можа да ги детронира Sick

5-то място май  newsm78 Ай да видим!

# 706
  • Мнения: 0
Лакуна , мен много ме дразниха тия Сокаци през втория сезон на "Езел " и се върнах  да проверя всички рейтиги от първи сезон на "Езел " , та "Езел "през първи сезон е бил винаги на първо место с изключение на три вечери  Peace распръснати във времето .

# 707
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Да, първи беше много силен. И там наистина ги сваляше, но после ни разбиха Whistling

# 708
  • Мнения: 0
Е , концепцията беше много сложна . В АВ групата във втори сезон бяхме твърдо 2-3 место само веднъж 8-мо. За масата , която са знаеш  , слабо образовани и т. и н. съгласи се , че беше твърде сложно да го разберат "Езел".

Ей за тоя човек имаше скоро една статия . Доколкото я разбах  Автора обясняваше по точки , защо този актьор е бил много по подходящ за Кузей, въпреки , че признава че К.Т. се е справил блестящо. Но темперамента , хъсът и всички качества изброени от автора, който той /актьора/ пресъздаде като младия вуйча много повече щяли да подхождат на Кузуй изигран от Ufuk BAYRAKTAR

# 709
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Мале, Даж ти ква ерес пося  Joy Joy Joy ся ще дойдат да ни линчуват.
Няма по-добър от Кево, молим ви ти се  Laughing Особено в имитациите на Реджеп Иведик / филм, който по мое мнение трябва да се забрани със специален закон/ Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 0
Да търся ли статията , та да си отговаря автора пред страшния съд , да не затрият вестоносеца  Mr. Green С чуство за хумор разбира се  Peace

А въпросния филм го открих лятото в туба и се чудех да вярвам ли на ушите си  Laughing

# 711
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ооо, има го и в замунда с превод, можеш да му се насладиш  Joy

http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%F0%E5%E4% … =0&incldead=1

дърпай смело Simple Smile

# 712
  • Мнения: 0
Стига бе   Joy Joy Joy Joy

# 713
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Моля ви се! Изгледала съм всички части на Реджеп Иведик с превод  Stop ooooh!. Ама като се сметне, че и ПРОЧЕТОХ "Властелина на пръстените" и трите части......

# 714
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Твойта паткост отдавна не е предмет на разисквания  Joy Joy Joy

 Hug Heart Eyes Hug

# 715
  • Мнения: 0
O , ти си герой .  PeaceВлестелина първа част на кино и после като чух за него бягам през глава  Grinning
Не си падам по фантастика може би , защото съм толкова зазимена  Mr. Green Но синът ми я обожава , аз затова се обръщам към него със "извънземно" .

# 716
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Признавам без бой, че Властелина и аз съм го чела от кора до кора Joy, но с първата задача в теста за паткост се задавих още на десетата минута Mr. Green Доста време след това, като чуех турски филм и асоциирах с въпросния, което по естествен път ме отказваше от всякакви опити  Laughing
Добре, че попаднах на бай Фатих, за да ми мине Laughing

# 717
  • Мнения: 234
Не знам по това време смехът здравословен ли е , но ми харесва  Hug
А то ,като се погледне и младият Кенан Биркан прекрасно би изиграл братото на Кузей, с една дума прототипите на Компаса са в Езел Peace Joy и за една мома се напъват...

А ето и в бокса великият филм

http://vbox7.com/play:995a0412

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 22:55 от nikita1

# 718
  • Мнения: 0
С въпросния филм , можеш  да си осигуриш неограничен достъп до компьотъра , пускаш го на натрапниците и няма да доближът поне седмица  Mr. Green

 

# 719
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
С въпросния филм , можеш  да си осигуриш неограничен достъп до компьотъра , пускаш го на натрапниците и няма да доближът поне седмица  Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ники, нещо ме амбицираш  hahaha май

Общи условия

Активация на акаунт