Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 16

  • 53 322
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Здравейте дами, запазих ваучер за : http://bg.kolektiva.net/sofia/2-noschuvki-s-s-zakuski-za-dvama-v … f_24097_57842_589 - някой ходил ли е?
Търсих в старите теми отзиви за Тетевен но не открих нищо

# 16
  • София
  • Мнения: 813
7 нощувки със закуски и вечери за един човек в хотел 3*** през месец август, от Uni Holidays, на стойност 530лв.
Момичета имам нужда от информация, дали някой от Вас е ползвал вече тази оферта и какви са ви отзивите за нея.
Аз ще пътувам на 19 този месец и ще се радвам да разбера нещо предварително
Така както питаш, е трудно да се отговори, 530 лв обаче в Бг. ли някъде другаде ли? Най добре дай линк към офертата.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 39
http://oferti.data.bg/7-noshtuvki-sas-zakuski-i-vecheri-v-hotel- … k-0s7z8#topscroll
Да допълня предния пост става въпрос за Кушадасъ. В офертата се предлагат 2 хотела и се организира Uni Holidays  Confused
И ако има моля Ви за отзиви

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 461
Много ми харесва, но не съм сигурна дали е "сделка" или е като бижутата "Сваровски" Thinking

# 19
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Много ми харесва, но не съм сигурна дали е "сделка" или е като бижутата "Сваровски" Thinking
аз не бих си взела, защото дълбоко се съмнявам да са истински.
Аз лично мога да ги разпозная само на живо....
Но пък имаш опция, ако не ти хареса да върнеш стоката до 7 раб.дни при доставка по интернет.

За съжаление дори и в самата Венеция продават китайски имитации....

# 20
  • Мнения: 499
Много ми харесва, но не съм сигурна дали е "сделка" или е като бижутата "Сваровски" Thinking

И на мен ми харесват на пръв поглед,но не бих дала и 14лв.,а пък още повече 28лв. за тях  hahaha Simple Smile) Мое мнение    bouquet

# 21
  • Мнения: 2 193
Взех си ваучер за плитките в "Бона Деа".
Има потребителма (помня й почти всички постове и коментари за салона и за масажите, но не и ника),
която беше публикувала свои снимки с плитка и ми харесаха, така че  се надявам да ми е успешна покупката Simple Smile ).

# 22
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
И аз си купих за плитките в "Бона Деа" Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 802
Много ми харесва, но не съм сигурна дали е "сделка" или е като бижутата "Сваровски" Thinking

И на мен много ми харесват!  Peace Особено часовничетата  Heart Eyes
Бих си взела.
Макар че за мен със сигурност няма нищо оригинално в продуктите.
Правя си извода като отида на сайта им и видя несъответствията между "за нас" и останалите факти: хем директни вносители, пък нямат името на фирмата в сайта си, не са сложили и адрес... да не говорим вече за ЕИК и други подробности.

Да допълня към съмненията си за непрофесионализъм. Фразата "В цената е включено ДДС" - един опитен търговец, пък и вносител, не би допуснал точно тази граматична грешка!

Но все пак - стъкло е, какво толкова ако е имитация. За часовниците вече е друго - китайски и швейцарски механизъм знаем колко се различават...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 247
Едно записче и отивам да търся евтини оферти за море за баба с внуче Simple Smile
че мойта госпойца все пак реши че и се ходи с баба и на море.

# 25
  • Мнения: 494
Момичета, има ли отзиви за този салон на пл. Славейков ?
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=357&refid=23574&webid=67

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 45
аз гледам за педикюр оферти, но нещо немога да си харесам. Препоръчайте някоя добра оферта  Praynig

# 27
  • Мнения: 0
Честито за новата темичка! Дано наистина да няма повече измами от некоректни търговци!
Zvanche, защо не добавиш и Промосделка в началната страница? Вече два пъти съм купувала от там, единия (за ултразвука в Бона Деа) го отчитам като сполучлив, надявам се и от плитките да съм доволна. Kupuvane.com също е нов сайт и не го виждам  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 5 193
Morski zapis prez  telefon  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 916
Много ми харесва, но не съм сигурна дали е "сделка" или е като бижутата "Сваровски" Thinking

И на мен ми харесват на пръв поглед,но не бих дала и 14лв.,а пък още повече 28лв. за тях  hahaha Simple Smile) Мое мнение    bouquet

Те и не струват толкова. Имам доста пърстени и висулки от такова стъкло, навремето мъжът ми ги купуваше с шепи за по 1-2 евро. Сега да са поскъпнали двойно при производителя, да им се сложи и някакво мито за внос и търговска надценка, но 28 лв. пак са безобразно много пари за такава висулка.

ПП - сега се сетих, че съм виждала такива висулки от муранско стъкло във френски магазини, но пак бяха по-евтини.

Общи условия

Активация на акаунт