Кога един мъж нарича една жена...

  • 26 417
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 674
Е, цял ден те чакам да кажеш нещо. Laughing Ой, на мама, я...

# 121
  • Мнения: 46 594

Отдавна не бях чувала думата гмьечене Laughing

Любима дума  Laughing по монтанско е гмеченье

# 122
  • Мнения: 2 674
Ах, к'ви сме слободни. LaughingТака ли беше? Laughing

# 123
# 124
  • Мнения: X
Аз съм доста далеч от монтанско, ама пак си гмечим. Без толкова силно изразен "ь".
И мармолечкам също, но така както се отплеснах, работата стана за една друга тема, котки и котчици.

# 125
  • Мнения: 2 674
Маце, мармолечкай ни, де. Нищо, че не те разбирам. Laughing Пак ли означава мачкам?

# 126
  • Мнения: X
Да, нещо от този род е.
Сега като каза "маце", се сетих за свяко ми. Той на всички казва "маце", но тъй като си удря езика, много смешно звучи. Не "маце", а "масе" Laughing

# 127
  • Мнения: 361
имам познат (от онези мъже, които много бройка),, който нарича всяка жена КОТЕ.  Просто е, не му се налага да помни имена и телефони. Просто звъни и казва, котенце и т.н

Мъж ми, когато се гаджосахме ми викаше Бейби. Супер странно ми е. Сега ми казва Мило, но е когато яко е сгафил или съм ядосана.
Не ме кефят тези умалителни.

Аз пък казвам Душко на един общ приятел. Ама и той така ми казва. Той е един такъв дебеличък, като плюшено мече.

А имаме и един съсед, който казва на мъжа ми Душко и много ме дразни. Та го питам дали прави достатъчно секс с  жена си.

# 128
  • София
  • Мнения: 62 595
Не понасям мъже, които не са  ми любовници да ме наричат с някакви фамилиарни умалителни. Отвратително, невъзпитано, просташко.

# 129
  • Мнения: 5 370
Е, чак пък просташко... Laughing
То се усеща дали другият понася да бъде наричан така или не. И се прекратява, ако не се харесва.

# 130
  • София
  • Мнения: 23 125
Много зависи от кого се използват разни умалителни и дали този човек влага нещо конкретно.
Мой колега ми казва "секси". Ако е някой друг - ще го изпепеля с поглед. Но от неговите уста ми е приятно да го чуя. Той пък е един висок, едър, с голям корем и се обръщам към него с "пупи"  Grinning

# 131
  • Мнения: 10 547
Именно, важно е кой се обръща към мен. От непознат е просташко, но между приятели, когато има закачка, в неангажираща среда е друго.

# 132
  • Мнения: 654
Когато е близка, когато я сваля, когато все още не е разбрал, че я сваля, когато иска да я сваля,
Или когато е забравил името Mr. Green

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
До такава степен бях свикнала с обръщението "мило" от ММ преди и след като се оженихме, че после, като се налагаше да ми извика по име /пред хора/ изобщо не се обръщах. Все едно, че не ставаше въпрос за мен  ooooh!
Иначе мразя някой, който и да е, да ме нарича "маце" Crossing Arms

гмеченье... Гмьец, гмьеь, гъци-гъци-гъци /наложи се с копи-пейст да се справя тукnewsm78  - Не знам какво означават тези думи, но ми звучат като обръщение към прасенце  Party

# 134
  • Мнения: 2 674
"мачкам" значи.

Общи условия

Активация на акаунт