Кога един мъж нарича една жена...

  • 26 447
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 710
...коте, бейби, сладка, слънчице, душице и все в тоя порядък?

когато няма много умствен багаж и фантазия.

а какво да правя с едни роднини на мъжа ми, които много ме обичат и взеха да ме наричат .. нещо като пухче примерно, или дундичке, на италиански ( няма точен превод). иде ми да се разправям със сила, аз съм жена на 37, вярно, че за тях съм 'момиченце', защото са около 60, но ми е непоносимо това обръщение, сякаш съм някакво дебело бебе за мачкане. остава да започнат да ме пощипват по бузките...

# 91
  • Мнения: 5 370
Айдееее, гОркият, и льольо стана!
 Joy Joy

# 92
  • Мнения: 2 401
...коте, бейби, сладка, слънчице, душице и все в тоя порядък?
когато няма много умствен багаж и фантазия.

+ знае, че мацката няма да има нищо против, дори може би ще се кефи..

А що се отнася до роднински взаимоотношения, това е съвсем друга бира. Защо точно се впрягаш? Аз не бих.

# 93
  • София
  • Мнения: 62 595
В страстния период доста двойки си имат разни сладки умалителни обръщения, обичайно от животинския свят.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Това е нищо. Мен един господин ме наричаше...костенурче. Първият път като чух обръщението си помислих, че не съм дочула. Не му првих забележки, счупвах се от смях

# 95
  • Мнения: 2 674
Лиготии. Имам една приятелка тя ми вика Boo-boo. Не знам как се превежда, ама пак е нещо като сладурче според мен. Оттам тръгнахме с мъжа ми да се Бубосваме и после замина в крайния вариант Boobooliscious. Е, те оттова вече нема накъде.

От всички лиготии, с които са се обръщали към мен най ме дразни "маце". Скъсяваме дистанцията ли, що ли? Laughing. "маце, кАжи, с'а..." не изглеждам като маце според мен, ама хич, имам доста строг вид, но се мацосваме, що пък не. Hug

# 96
  • Мнения: 2 448
В страстния период доста двойки си имат разни сладки умалителни обръщения, обичайно от животинския свят.
Това е съвсем различно. И ние с мъжа ми си говорим на " пиле" от как се помним и вече така съм се сляла с това обръщение, че дори като му крещя ядосано пак с пиле се обръщам към него.  Laughing

# 97
  • Мнения: 10 547
Льольо, да льольо ще да е моето секси. Simple Smile Тъй, освен всичко друго подобен род обръщения са израз и на много близки отношения. Дошли от непознат или далечен такъв са си чиста проба опит за грубо фамилиарничене.

# 98
  • Мнения: 65
Няма нужда да помниш имена и е изключено да сбъркаш Пенка с Иванка.
Цитат
коте, бейби, сладка, слънчице, душице
... нещо като ССФ  Laughing

# 99
  • Мнения: 1 085
Котета, върви ли темата?  Grinning

# 100
  • Мнения: 5 370
Котета, върви ли темата?  Grinning
Да, злато, отивам да си направя кайвенце! Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 2 217
Имам си приятел, който на всяка мацка казва съкровище и миличка...
Не ги сваля
Към неговата мадама се обръща по име
Така че....вероятно зависи от самият индивид, с какъв емоционален заряд използва въпросните бонбони...

# 102
  • София
  • Мнения: 2 217
В страстния период доста двойки си имат разни сладки умалителни обръщения, обичайно от животинския свят.
Това е съвсем различно. И ние с мъжа ми си говорим на " пиле" от как се помним и вече така съм се сляла с това обръщение, че дори като му крещя ядосано пак с пиле се обръщам към него.  Laughing

Ще  да сте много сладки разярени пилета  Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 1 085
В страстния период доста двойки си имат разни сладки умалителни обръщения, обичайно от животинския свят.
Това е съвсем различно. И ние с мъжа ми си говорим на " пиле" от как се помним и вече така съм се сляла с това обръщение, че дори като му крещя ядосано пак с пиле се обръщам към него.  Laughing

Ще  да сте много сладки разярени пилета  Joy Joy Joy

Е, сигурно хвърчи перушина  newsm57

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сетих се един тъп виц по темата:

- Слънчице!
- Да, мечо?
- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?
- Разбира се, зайо!
- Благодаря ти, пиленце.
- Няма защо, златце.
- Обичам те, писе!
- И аз те обичам, пухчо!
- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали??!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт