Кога един мъж нарича една жена...

  • 26 361
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Гмьец, гмьеь Моля превод и за това.
Благодаря   bouquet

# 136
  • Мнения: X
Е не може пък за всичко превод. То е нещо като съответствие на гъди-гъди, когато гмечиш. Mr. Green
На мен честно казано обратният въпрос ме вълнува повече. Какво трябва да чувства един мъж към жена си, за да й говори на "ма" и да я обижда пред приятелите си? Защото има и много такива случаи. Тя не се ли засяга или човек претръпва? Всъщност надявам се никога да не разбера.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 20:59 от Анонимен

# 137
  • Мнения: 7 947
Когато е близка, когато я сваля, когато все още не е разбрал, че я сваля, когато иска да я сваля,
Или когато е забравил името Mr. Green

‎- Слънчице!
- Да, мечо?
- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?
- Разбира се, зайо!
- Благодаря ти, пиленце.
...- Няма защо, златце.
- Обичам те, писе!
- И аз те обичам, пухчо!
- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали??!!

# 138
  • Мнения: 4 651
Може ли това да са просто ординерни обръщения, без да се влага нищо в тях?

Може, имам добър приятел, който често ми вика "бейби". Подобна лигня не бих изтърпяла от друг, но е факт, че от него търпя и факт, че не влага нищо в обръщението.

Пример две: аз и мъжа ми, с 10 години се наричаме "еди как си". Съвсем в началото смисълът на тия обръщения беше разбира се великата и безгранична любов Simple Smile, сега са просто обръщения, изместили малките ни имена.

Така, че може да.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
С мой много близък приятел си казваме "маме"
- Как си маме
-Добре съм , маме
Дойде от един тел. който му дадох. Апарата беше на сина ми, там бях записана като "мама" , дадох му го временно и всеки път като се чувахме се изписваше "мама" от там идва и маме. Опита се преди време друг човек да ме нарече така, но не му се получи. Не беше в случката.
На друг мой приятел му казвам Джери, идва от от една лятна вечер, много весела вечер беше и един виц на който се смях буквално 1 месец. В началото само аз така го наричах, после за всички стана Джери.
Друг познат е Бебето. Моя приятелка си хвана гадже, което е с 10г. по-млад от нея. Всеки път я питах "Как е бебето? Кво рпавихте снощи с бебето" и сега всички го наричат Бебето  Grinning
Мисля, че когато хората се наричат по някакъв начин е хубаво да има история, иначе не виждам смисъл някой да ме нарича скъпа, коте и т.н...

# 140
# 141
  • Мнения: 3 491
Когато е близка, когато я сваля, когато все още не е разбрал, че я сваля, когато иска да я сваля,
Или когато е забравил името Mr. Green

‎- Слънчице!
- Да, мечо?
- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?
- Разбира се, зайо!
- Благодаря ти, пиленце.
...- Няма защо, златце.
- Обичам те, писе!
- И аз те обичам, пухчо!
- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали??!!

 hahaha hahaha hahaha

(моят ми вика от години "маце", малката ми дъщеря също така ми казва Crazy.
Наскоро той се обърна по име към мен и се опулих, признавам си. Много ми хареса като използва името ми - сякаш ми е казал много мила дума Joy...кво нещо са навиците hahaha)

# 142
  • БГ
  • Мнения: 735


‎- Слънчице!
- Да, мечо?
- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?
- Разбира се, зайо!
- Благодаря ти, пиленце.
...- Няма защо, златце.
- Обичам те, писе!
- И аз те обичам, пухчо!
- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали??!!




 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
сладко:) Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт