Спирала и промяна в месечния цикъл

  • 1 088
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 139
Здравейте! На 01.03. ми беше поставена спирала и от тогава досега месечния ми цикъл стана от 5 дни на 14. През първите седем-осем от тях течението не е обилно, дори е просто кафеникаво зацапване и след това става нормален цикъл. Да очаквам ли нещата някога да се нормализират или ще е така докато съм със спиралата? Знам, че всеки организъм реагира индивидуално, но все пак да попитам! Видът на спиралата е Gold T, ако това има някакво значение!
Благодаря предварително за изказаното мнение.

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте!

Насочихме Вашия въпрос към нашите специалисти и очакваме тяхното становище!

Поздрави,
Екип АГ Болница "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 2 496
Здравейте!

Нормално е след поставяне на спирала да имате обилно и продължително кървене. Ако оплакванията ви продължат до 1 година, консултирайте се с Вашия гинеколог. Моят съвет към Вас е да обсъдите с него ъзможността за сваляне на спиралата и замяната й с друга.

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

# 3
  • Мнения: 2 139
Благодаря за отговора, д-р Милчева!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт