Къде в Пловдив???-24

  • 75 876
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Мисля,че е безмислено това Запис Crossing Arms и да четем 3 стр.само това,може да четете темата и без да побликувате безмислици просто цъкнете на бутончето извести и ще сте оведомени за новите отговори и без да сте побликували в темата. Peace

чрез бутон Извести ще получаваш известия на мейла,че в темата има нови отговори.на мен не ми излизат във форума,а на мейла никак не ми трябват.затова и ще има 5 стр Записи

# 31
  • Мнения: 4 306
От къде се купуват едни такива обувчици за танци, прилича на цвички, ами не го знам как се казва с връзки и отдолу подметка?

Раници, онзи ден в книжарница Нанси в капана видях разпродажба на испански раници с 30% намаление, като влезете може да си изпросите и още.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149


чрез бутон Извести ще получаваш известия на мейла,че в темата има нови отговори.на мен не ми излизат във форума,а на мейла никак не ми трябват.затова и ще има 5 стр Записи
[/quote]
Ако си направите  настройка ,няма да ви  идват на мейл,ще ги виждате като натиснете бутон известия,горе вляво.
Хубавото е че можеш да спреш  винаги известията по дадена тема.
Някой бе обяснил по-рано  подробно  как става .
Лошото че не помня как Mr. Green за да обясня.

# 33
  • Мнения: 6 206
От къде се купуват едни такива обувчици за танци, прилича на цвички, ами не го знам как се казва с връзки и отдолу подметка?


ей сега ще се появи bim bam и ще ти каже  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 132
От къде се купуват едни такива обувчици за танци, прилича на цвички, ами не го знам как се казва с връзки и отдолу подметка?
На втори етаж в Гранд има един магазин за танцово облекло и обувки  Peace

# 35
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
От къде се купуват едни такива обувчици за танци, прилича на цвички, ами не го знам как се казва с връзки и отдолу подметка?


ей сега ще се появи bim bam и ще ти каже  Simple Smile

Изпреварили са ме  Laughing

Да, в Гранда на 2 ет, но магазинът има странно работно време. Общо взето е отворено, когато си реши продавачката. И не винаги имат в наличност всички модели и размери.

Ако имате път към София, отидете до магазина на Гришко, уникални неща имат, често и в големи намаления:
http://www.grishko-bg.com/

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Кажете ми къде има магазин за луксозен порцелан, освен този който се намира там където беше кръчма "Пловдив" на Джумаята. Или къде мога да намеря два комплекта за хранене, еднакви, за близнаци, но да не се традиционните на Дисни.

# 37
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Момичета,много благодаря за информацията за такситата,транспорта.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ерин, този магазин на Събота пазара, в който надуваха хелийни балони отдавна не съществува.

# 39
  • Мнения: 5
Да, ето ме и мен!Честита нова тема и искам да попитам мама Галя дали и е била полезна информацията за китайските GSM -ми ?

# 40
  • in a Lovesong
  • Мнения: 63
Здравейте  Simple Smile Някой да знае магазин където има имитации на чанти Луи Витон???  Thinking

# 41
  • Мнения: 2 382
Кажете ми къде има магазин за луксозен порцелан, освен този който се намира там където беше кръчма "Пловдив" на Джумаята. Или къде мога да намеря два комплекта за хранене, еднакви, за близнаци, но да не се традиционните на Дисни.

На първия етаж в МОЛ Галерия и на " Отец Паисий", но доста по-надолу от този, за който си писала. Пада се горе-долу  на ъгъла на пресечката за църквата " Св. Марина".

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Да, ето ме и мен!Честита нова тема и искам да попитам мама Галя дали и е била полезна информацията за китайските GSM -ми ?

не съм ходила още до там да питам , но мерси много  newsm51

# 43
# 44
  • Мнения: 959
първите страници са само записи Joy
Мисля,че е безмислено това Запис Crossing Arms и да четем 3 стр.само това,може да четете темата и без да побликувате безмислици просто цъкнете на бутончето извести и ще сте оведомени за новите отговори и без да сте побликували в темата. Peace

Ааа, аз се извинявам, не знаех за тази функция.И сега за да не е само спам, да попитам: Къде в Кючука надуват балони с хелий и какви са цените?И пак тук има ли заведение с лятна градина, с хубави тортички и с детска площадка, подходящи за първи детски рожден ден?

Балони надуват в магазинче под дългия блок срещу бившата баня русалка.
Нова хубава сладкарница с люлки има но ми е трудно да я обясня.На второто кръстовище на Въстанически в посока районното свиваш надясно,после първата пресечка в дясно и надолу по улицата ще я видиш.

Общи условия

Активация на акаунт