Дания?

  • 8 698
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 400
Ами аз казАх най- полезното-морето е много горещо,идеално за плаж,а ти се изказа неподготвена,че не ставАло ooooh!
Все неподготвена се изказваш.

# 16
  • Мнения: 119
Бъди жив и здрав  , и все така полезен !
Да беше казал поне кое море , защото не е едно  Wink


П.С. Била съм в Рощок и топло е последната дума , която бих използвала за това море  Laughing

# 17
  • Мнения: 400
тУЙ рощок не ми говори нищо Naughty
И аз не знам къде съм бил Laughing но бяхме на плаж Laughing
Ти кой месец си одИла Naughty


И хайде сега щом ти си полезната и конкретната ooooh!
аз се интересувам от селски туризъм Naughty
кои села ще ми препоръчаш,как се стига до там,има ли кой да ни..........посрещне,какво предлага селския туризъм там и т.н. но искам да си много подробна.

# 18
  • Мнения: 119
Има тема за селски туризъм , но там не съм писала защото не съм запозната.
Била съм в края на август в Рощок и местните дори малките деца си се къпяха с кеф , но за мен  водата беше студена.

# 19
  • Мнения: 400
Има тема за селски туризъм , но там не съм писала защото не съм запозната.
ПаднА ми в очити Cry Тъкмо си помислих,че си всезнаеща Laughing


Цитат
Била съм в края на август в Рощок и местните дори малките деца си се къпяха с кеф , но за мен  водата беше студена.
Аз пък бях края на юли Naughty Naughty Naughty
Края на август не се ходи на такъви северни места Naughty

# 20
  • Мнения: 119
Знаеща за места и неща където съм била Wink
И кога се ходи за да е топло морето - между 15 и 29 юли ?

Водата се загрява и после изстива бавно .
Затова дори в началото на лятото въпреки , че е горещо водата е още студена , а в края на лятото дните застудяват ,  но водата е още топла.
Елементарно...


Поне погледни картата на Дания в Гугъл за да ни помогнеш с инфо къде точно си бил на море.
Няма начин да не се сетиш най-малкото в кой район е и ще е полезно.

Популярен им е  Hornbæk. Не споря ,  че има хубави пясъчни плажове.

Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 15:34 от mallkata

# 21
  • Мнения: 400
Балтийско море е било,защото беше blizoo до Копенхаген Naughty

# 22
  • Мнения: 4 784
Какво море - жената, пуснала темата ще ходи септември, тогава вече сигурно ще е за ботуши в Дания!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 259
И аз да кажа да си вземеш есенни, че и зимни дрехи. Преди 8г живяхме 5м. в Орхус и, както датчаните се шегуват, имат 4 месеца зима и 8 месеца лошо време. Laughing Имаше август няколко хубави летни дни, но през останалото време е хладничко, мрачно и дъждовно.
Като стандарт е скъпо, транспортът е точен, Копенхаген е прашен и шумен (по мое мнение), извън него е приятно, зелено, спокойно и уредено!

# 24
  • Мнения: 400
Какво море - жената, пуснала темата ще ходи септември, тогава вече сигурно ще е за ботуши в Дания!


И аз да кажа да си вземеш есенни, че и зимни дрехи. Преди 8г живяхме 5м. в Орхус и, както датчаните се шегуват, имат 4 месеца зима и 8 месеца лошо време. Laughing Имаше август няколко хубави летни дни, но през останалото време е хладничко, мрачно и дъждовно.

Как бе,не чухте ли "специалистката" Laughing В края на лятото водътъ била идеална за къпане smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 25
  • София
  • Мнения: 3 880
точно в края на Юли и началото на Август бях и в Рощок/Варнемунде, и в Копенхаген и датска провинция (че и още няколко места по Балтийско и Северно море) и да ви кажа честно за тези 15 дни никъде не ми се видя топло морето, нито пък и кой знае колко топло времето като цяло (температурите бяха около 20-21 градуса).
а и момичето отива на командировка за 3 дни през Септември, цяло чудо ще е ако има време да снима кралския дворец, камо ли да ходи на плаж.
аз мога да й пожелая единствено слънце, което наистина е кът по тези страни Peace

# 26
  • Мнения: 119
Aми аз ненапразно предположих , че някой хора са били доста на градус  и дори нямат спомен къде са били  Rolling Eyes
Черно море било по-студено...
То затова цяла Скандинавия лятото вкупом се изнася  към Средиземноморието ,  дето е още по-студено от нашето море.
Даже не знае кое море е в Дания , но  обикалял "много места"

Влязох в тази тема за да науча нещо  за Дания и има някой добри неща от хора , които наистина са били в съзнание   bouquet
Извинявам се за моята част от офтопика.
На авторката - хубаво прекарване !

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 19:12 от mallkata

# 27
  • Мнения: 400
Даже не знае кое море е в Дания , но  обикалял "много места"
да,за твое огромно нещастие съм бил на много места.
Каква е тая зле прикрита злоба и завист ooooh! ooooh!
И пак казвам-също за твое нешастие,че не съм бил на градус Naughty
А ти не се опитвай "тактично"да сменяш твърдението си,че водътъ е най-топла в края на лятото smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Според мен в края на септември е просто бижу за къпане там smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 28
  • Мнения: 119
Спри се най-сетне , защото отдавна съсипа темата.
Дано някой от модераторите позабърши малко тук.

Завиждам ти затова  , че явно не правиш връзка с централната нервна система и така предполагам се живее много по-лесно Wink

# 29
  • Мнения: 15
Благодаря много на отговорилите на питанките ми! Hug
Наистина ще съм много за кратко там и почти няма да имаме време за шматкане, но ми се искаше да съм подготвена за това, което ме очаква. Blush Все пак ще ми е за сефте излизането в чужбина и ми е доста напрегнато.

И една молба - не се карайте и заяждайте в темата. Praynig Животът е хубав, защо се товарите с простотии? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт