До кога се хранехте през ноща???

  • 12 321
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 158
Ms Dedlock,а как спря нощните хранения?Ние скоро ще станем на 7,а още се буди да цоца по 5-6 пъти.Не помня какво е нощен сън вече  Tired

# 91
  • Мнения: 115
 Здравей TinaT, извинявай, но не съм влизала последните дни във форума. При мен нещата се получиха доста добре и бързо. Много се страхувах, защото съм съвсем сама. Живеем само с таткото мн. далеч от всякакви роднини. Та, така решаваш от кога няма да се храните нощем и като се събуди бебо за хранене го гушкаш и люлееш да го преспиш. Иска търпение и упоритост. При мен се получи, а и при други майки, както споменах по-рано. Аз не храня и не давам вода през нощта, така знам още от пра, баба си. Надявам се да съм ти била полезна. Наистина изглежда просто и  е така. Ако имаш още въпроси ще се радвам, ако мога да помогна. Може да ми пишеш и на лични.  bouquet

# 92
  • Мнения: 134
Закачам се за последните две мнения.
Моят син е на 6 месеца и също се буди често нощем. Последното му ядене е кърма. И при вас ли е така или последното хранене е друго?

# 93
  • Мнения: 115
Да, и при нас беше така. Сега малката е на 1г. и10м., първо спрях нощното хранене. Тя винаги е била само на кърма, не съм я дохранвала с АМ. Чувала съм, че бебета, който последното им хранене е АМ не се будят нощем. Може би мамите с по-голям опит с АМ могат да споделят така ли е.   bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 29 052
На АМ е откакто се е родил, но все още се храни веднъж през нощта.

# 95
  • Мнения: 158
И аз не бях влизала скоро Ms Dedlock.Ще опитам от днес и като има резултат ще пиша,че и кърмата драстично намаля,а той като зацъкли там нощем има чувството,че може да стои 10 часа без да мръдне  Tired

# 96
  • Мнения: 115
Щом си решила, че това е момента, ако има кой да ти помогне през нощта (таткото или някоя баба), ще ти е по- лесно. Кураж от мен и успех, ще се справиш! Hug Ако даваш АМ, гледай последното хранене преди лягане да е с АМ. Misc Baby Bottle

# 97
  • Мнения: 158
Ms Dedlock,ние сме на АМ от раждането.Гледам винаги последното хранене да е към 22-22.30ч.В началото си се будеше на 3 часа,понякога на 4.Като навърши месец и половина почна да се буди чак в 4.30,после 5.30,а от вчера в 8.30ч Shocked Даже баща му се буди преди него. Joy

# 98
  • Мнения: 115
Здравейте момичета,
благодаря за отзивчивостта, но мисля , че стана някакво недоразумение в последните няколко поста. Нормално е бебета на няколко месеца(2,3...) да се хранят по няколко пъти на нощ. Разбира се зависи от бебето, всяко е със своите  навици. Мисля, че в последните няколко поста стана въпрос за  бебета над 6 месеца, който вече са захранени и за майки, който искат са намалят нощите хранения от4,5,6 на брой през нощта.    bouquet

# 99
  • Мнения: 172
Нощните хранения при мен приключиха на около 2м и половина, за което много се радвам  Flutter

# 100
  • Мнения: 3 647
Да се похваля, тихичко, че от две седмици не ядем  нощно време. Дано да  се е отказал сам  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 101
  • София
  • Мнения: 12 568
Синът ми ядеше по 1-2 пъти нощно време до деветия месец. Не съм си й помисляла да му спирам млякото. Сам се отказа.

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Третия месец спрях да го кърмя нощем.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 162
до 10-11 месец имаше повече емоционалната нужда да хапне, не чее гладен

# 104
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ако бебето е на кърма,моят апел е да не се спира,лично мнение.
АМ,определено засища повече.

Общи условия

Активация на акаунт