Отговори
# 15
  • Мнения: 1 675
Започвам да чета, защото имам дооста отдавнашна информация за детската козметика. Ползвала съм Джонсън, Бюбхен и Нивеа, но сега още не съм се насочила. За бебешки омекотител пък за пръв път чувам! #Crazy

# 16
  • Мнения: 447
След доста четене и размисъл, в крайна сметка поръчах ето този стартов комплект на Natalia:



Има всичко, което е нужно на първо време - шампоанче за глава и тяло (което не мисля да ползвам ежедневно, а може би 2 до 3 пъти седмично), масло за бебешко дупе, балсамче, олио за масаж и книжка с инструкции за бебешки масаж.

Ще споделя отзиви, когато започнем да ползваме продуктите!  Peace

# 17
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Да дам и аз отчет. Първо ползвах Мустела- пяната за миене и бебешко олио, до като не ме открехнаха за преварен зехтин и към него добавях една тубичка цинкова мас. От тогава единствената козметика, която ползвам е слънце защитен крем и шампоан на бейби лав (от ДМ). Не се е подсичал и не е имал проблеми с кожата.
Сестра ми донесе комплект на Наталия от Холандия и не съм доволна. Ползвах шампоана, определено не му понесе.

# 18
  • Мнения: 8 249
И аз да кажа...в началото купих Seba Med.
Доволна съм, оказа се че не ми трябва цялата серия. Ползвах, душ гела, крема за дупе и олиото за масаж.
Все още го къпем всеки ден на него му е даски забавно а и аз доста неща разрешавам да пипа и прави. В тази връзка реших  да мина на Био, ползвах Тайст. Хареса ми определено използвах около 2- 3 опаковки и от олиото за къпане и от крема.
Почнах да поръчвам Био и за мен, та пробвах за детето Веледа /не ми харесват на мирис и не ми хидратират достатъчно. Natalia ползвам шампоана за тяло и глава от време навреме - харесва ми.
 Азарея на твоето какво не му понесе Natalia...по принцип Био шампоаните не се пенят като другите с допълнителните пенливи съставки и нямат ароматизатори така,че миришат на шумки. Обикновено не се нравят на майките не на децата.
Ползвам и Purepotions....много ми харесва крема за дупе.

# 19
  • Мнения: 447
Почнах да поръчвам Био и за мен, та пробвах за детето Веледа /не ми харесват на мирис и не ми хидратират достатъчно. Natalia ползвам шампоана за тяло и глава от време навреме - харесва ми.

SDK31 , и аз купувам от тази марка и за себе си. Ползвам олиото и маслото против стрии, както и скраб за тяло. Нямам забележки, чудесни са!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 025
Колкото по-малко толкова по-добре е моето мнение за козметиката, не само за бебетата и децата, но и за големите.Каката я мажех с какво ли не, подведена от рекламите, сега на малката - само шампоана на Веледа веднъж седмично, всекидневно дупето със сапун ( сега лятото и ръцете и краката мием всеки път след разходка) Рядко се е подсичала, крем слънцезащитен също не ползвам.Каката я мажех от май месец - Клоран, Мустела, Себамед и т.н. - има много бенки, все си мисля, че козметиката има частична вина за което, тъй като на пряко слънце и без шапка не е била, но винаги беше обилно намазана.Сега малката не я мажа , дори на морето въобще не се зачерви.И самата й кожа е по-хубава.Това е моят опит до сега.
Ще следя темата, тъй като искам да сменям понякога Веледата с нещо друго, за разнообразие Simple Smile

# 21
  • Мнения: 30
Mustela
Ползвам Mustela от както са изписали сина ми от болницата. Вече е 3,6год. и продължавам да ползвам тези продукти - в банята, тоал. мляко през зимата, крем за дупе (като беше по-малък) и кремчето за лице. Никакъв проблем.
А прах и омекотител Sano. Сега го пера със Skip

Общи условия

Активация на акаунт