Име за момиче.

  • 4 559
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 114
*Danita*, бих ти предложила едно хубаво име - Малена - от "м а л ъ к" - мил, любим.

Но пък Саша също ще е успешно много, защото ще бъде подарък за татко ти.

# 31
  • София
  • Мнения: 291
Чак пък възмутени Simple Smile просто някои предложения са ми смехотворни Simple Smile
Може да са смешни, но са не популярни, нестандартни и звучат добре.   Laughing   Peace

# 32
  • край морето
  • Мнения: 44
Чак пък възмутени Simple Smile просто някои предложения са ми смехотворни Simple Smile
Може да са смешни, но са не популярни, нестандартни и звучат добре.   Laughing   Peace
+1 Peace

# 33
  • Мнения: 0
Моето решение би било Симона.......а като си помисля че на галено на Саша ще и казват Сашка и леко ме втриса.Успех имаш много възможности  Peace

# 34
  • Мнения: 3
Само да кажа, че не популярни не означава смешни и подигравателни. Не искам като отида в парка и викна да се обърнат всички деца. В моя клас винаги е имало поне още една или две Даниели и мога да кажа, че не е много комфортно да те наричат Стайкова или 11 номер - като че все едно си затворник.

# 35
  • Мнения: 1 615
Нито Мина, нито Саша са особено масови. Ето ти още една идея от мен: Маша Simple Smile
/и Синка е готино, но не вярвам да го приемеш Wink/

# 36
  • Мнения: 4
Симона и Саманта най ми се връзват.  Peace Саша също много ми харесва и за женско и за мъжко име.

# 37
  • Мнения: 158
Сиа(я)на
Симона
София
Мелани
Мелиса
Магдалена
Мартина
Мариса
Мишел
Моника
Марая
Мая

# 38
# 39
  • Мнения: 465
Маша много ми хареса като идея. Мина и Саша също са чудесни варианти.

За по-нестандартни предлагам следните, дано не се повтарям:

Сирма  Heart Eyes
Саша-Моник
Мина-Салина
Мина-Селма
Саша-Мишел

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 372
Е, и?Не рабирам какво толкова стряскащо и шокиращо има Wink.Първото ми предложение беше Самира,но Самина наистина пасва идеално,макар лично на мен да не ми допада Peace.

# 41
  • Мнения: 3 204
Е, и?Не рабирам какво толкова стряскащо и шокиращо има Wink.Първото ми предложение беше Самира,но Самина наистина пасва идеално,макар лично на мен да не ми допада Peace.

Ами аз не съм "широкоскроена ССФ" и за мен е неприемливо, (ако щеш и стряскащо и шокиращо - все тая как ще го наричаш) дете с християнски произход да носи арабско/мюсюлманско име.
За теб като не е, използвай го.

# 42
  • Мнения: 4 555
Какво значи християнски произход? Всеки човек може да приеме каквато си избере религия, но това няма да му промени произхода.
А и кой произход е христински? В Латинска Америка масово са християни. Както и в Гърция, в Русия, във Англия. Исус е евренин.
Въобще за какво става въпрос?

# 43
  • Мнения: 6 998
Тоя спор не сме ли го водили вече  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 44 226
То и Мина не е българско, а гръцко ама карай.
Аз нямам проблем дете с христянски произход да носи арабско,  католическо,  гръцко, латинско, англо, немско, френско  не знам кво име...стига родителите да го харесват. Освен това далеч не всеки българин е и христянин, особенно по вяра(защото доста кръстени атеисти познавам)

narcis - доста от имената не бих казала изобщо, че са добре звучащи.... ако бяха, нямаше да са смешни...

Общи условия

Активация на акаунт